הסרת כתמים מספה דמוי עור
שתף
ניקוי ספות עד הבית

הסרת כתמים מספה דמוי עור

ינון יזדי
ינון יזדי

ספות עשויות ריפוד דמוי עור מאפשרות לנו מראה חלל אלגנטי ויוקרתי, במחיר משתלם. מלבד זאת, טרנד הטבעונות ושמירה על חייהם של בעלי החיים – מובילים לכך שרבים נמנעים מלבחור עור אמיתי. בכך רבים בוחרים באלטרנטיבה שמדמה במרקם ובהרגשה עור, ובכך קבלת מקסימום נוחות ואלגנטיות.

ובכול זאת, לשימוש בחומרים סינטטיים כמו סקאי או חומרים אחרים שנועדו לדמות ריפוד עור, יש כמה חסרונות כמו: עמידות פחות טובה נגד מפגעים, קרעים ושחיקה בעוד שזיעה, חיידקים ושאר לכלוכים נספגים ובולטים יותר במרקם כזה של ריפוד.

במקרים כאלה חשוב לבצע ניקוי מקצועי של מערכות הישיבה בכל כמה שנים, זאת כדי לשמור על הסלון שלכם נעים, נקי, אסתטי ונוח.

אז כיצד מסירים כתמים מספות דמויות עור?

מי שרוצה לבצע את הפעולה לבד יכול לנסות לנקות כתמים באמצעות מטלית לחה וחומר ניקוי ייעודי. במרבית המקרים ניקוי ספות דמוי עור לבד ללא חיטוי מקדים, ללא הסרת כתמים מקצועית, שאהבה יסודית, וביצוע תיקונים קטנים – לא ממש תשפיע או תעלים את הלכלוך.

לעיתים, ניקיון שאינו מקצועי עלול לגרום ללחות בריפוד – מה שיוביל לריח רע ואפילו לכתמים נוספים במידה ולא נעשה שימוש בחומרים המתאימים או בדרך הנכונה להעלים כתמים מהספה.

[list-posts-basic]

הסרת כתמי ספה בעזרת השירותים שלנו

אם תבחרו חברת ניקיון מקצועית לביצוע התהליך, תוכלו להנות מכמה יתרונות שלא ניתן להנות מהם כשמנסים להעלים כתמים באופן עצמאי:

חיטוי הספות – חברות מקצועיות מזריקות חומרי חיטוי לעומק של עד 10 סנטימטרים על מנת לחטא את הריפוד ואת המילוי של הספה. בכך אפשר להיפטר מחיידקים ושומנים שהצטברו בבד ובמילוי.

נטרול ריחות – לעיתים הריהוט שלנו מוליד ריח מסתורי וחזק שלא קל להפטר ממנו. במקרים כאלה חשוב לבצע נטרול ריחות – פעולה שמבצעים המקצוענים.

קטילת חיידקים – גם קטילת חיידקים חשובה משום שספות דמויות עור גורמות להזעה ובכך גם לשומנים שונים אשר נספגים בריפוד ובמילוי של הספה.

הסרת כתמים – לאחר פעולות החיטוי והניקוי, מבצעים המומחים הסרת כתמים מלאה של כל הכתמים החל מכתמים הקטנים הנסתרים והחלשים ביותר, עד לחזקים, לבולטים והעקשניים ביותר.

ביצוע תיקונים קלים – קרעים בריפוד, דהייה של הריפוד, תפרים רופפים – את כל אלה מתקנים מקצוענים שיודעים לחדש מערכות ישיבה.

ייעוץ ואבחנה – לעיתים יוכלו המקצוענים לאבחן את מצב הריהוט ולייעץ לכם בחינם באם כדאי לנקות את הרהיטים או שכדאי להשליכם לפח ולרכוש ספות חדשות. קבלו התחייבות לניקוי של 100 אחוזים ואחריות על התהליך. באמצעות כל הפעולות האלה תוכלו להנות מבית נעים, מסלון נקי, נוחות ואיכות חיים.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ