הסרת כתמי שמן מריפודי הרכב
שתף
הסרת כתמי שמן מהריפוד

הסרת כתמי שמן מריפודי הרכב

calendar 9 אפריל 2020

כתם של שמן על גבי אריג או בד הוא בעיה גדולה, שכן לא פשוט להסיר אותו ואם היה מדובר, למשל, בבגד – ייתכן ולא היה מנוס מהשלכת הבגד האשפה, שכן אי אפשר היה להמשיך להשתמש בו. כאשר הריפודים שברכב מתלכלכים משמן אין ספק שמדובר בבעיה אפילו עוד יותר גדולה, שכן כתם של שמן עלול לפגוע במראה היפה והנקי של הרכב וכמובן גם לפגוע בחוויית הנסיעה של מי שיצטרך לשבת בסמיכות למיקומו של הכתם. חשוב מאד לפעול במהירות, ברגע ששמים לב שנוצר כתם של שמן, זאת על מנת שאפשר יהיה להסיר אותו, או לפחות לטשטש אותו כמה שניתן וכך ייראו אותו על פני השטח כמה שפחות. נשאלת השאלה – איך הכי נכון לעשות זאת בצורה נכונה ויעילה.

הדבר הכי חשוב לזכור – לפעול במהירות!

יש חשיבות לפעולה המהירה ברגע ששמים לב שנוצר כתם משמן על גבי הריפוד של הרכב. אם נמצאים ברכב כאשר הכתם נוצר – חשוב לפעול מיד – לנסות לספוג את השמן על ידי מטלית יבשה או סמרטוט, זאת על מנת לנסות למנוע מהשמן להיספג פנימה אל תוך השכבות העמוקות יותר של הריפוד והמושב. אחרי שמסלקים את עודפי השמן – צריך לשים לב האם נשארו סימני על פני השטח. במידה וכן – הדבר הכי נכון וחכם לעשות הוא לא לנסות לנקות עם מים וסבון את המושב, שכן אז עלולים להישאר סימנים בנוסף לכתם השמן, ולכן מה שצריך לעשות זה לפנות אל חברת ניקוי מקצועית שתגיע כמה שיותר מהר. יש ערך מוסף עצום בפנייה אל חברה שכזאת ואפשר לקבל מענה מעולה לחידוש הריפוד של הרכב. זו תהיה הזדמנות לנקות את כל הריפודים וכך להפוך את הרכב להרבה יותר נקי ויפה.

מה היתרון של קבלת שירות ניקוי מקצועי?

עובדי חברת ניקוי שיגיעו מהר ככל האפשר למקום שבו נמצא הרכב יוכלו לסייע ולתת פתרון יסודי על ידי שימוש בכלי עבודה, חומרי ניקוי ומכונת שאיבה שבדרך כלל לא יימצאו בידיהם של לקוחות פרטיים. ברוב המקרים לאף אחד אין מכונת שאיבה של נוזלים וחומרים שונים שתהיה מספיק חזקה להוציא את כל טיפול המים מהשכבות העמוקות ביותר וכמובן תדאג שפני השטח של הריפוד והמושב יהיו לגמרי יבשים. בדומה לניקוי ספה בצורה יסודית במיוחד – יש חשיבות עצומה לפעילות מהירה ולהזמנה ללא דיחוי של צוות העובדים המקצועיים שיגיעו וייתנו את המענה הדרוש. הם ייבחנו היטב את הכתם המדובר, יבינו מה קרה וכמה זמן חלף מאז שהכתם נוצר ועד ההגעה שלהם למקום וכך יחליטו איך יהיה הכי נכון ומתאים לטפל בו כך שיושגו התוצאות הטובות ביותר.

לא ממתינים – דואגים לרכב ומזמינים שירות מקצועי!

לא צריך להשלים עם כתמי שמן שקרו ובוודאי שלא צריך להתפשר על המראה המושלם של הרכב. כאשר מזמינים שירות מקצועי של ניקוי אפשר להיות בטוחים שייעשו כל המאמצים להיפטר מהכתם ולהסיר אותו כך שלא יישאר שום סימן לכך שהוא בכלל היה על גבי הריפוד מלכתחילה. אנשים אוהבים מאד לדאוג לרכבים שלהם ואין ספק שבזכות תושייה והזמנה מהירה של אנשי המקצוע הנכונים – הרכב יישאר במראה המושלם שלו ובטווח הארוך אי אפשר יהיה לדעת שאי פעם היה שם כתם משמן שהיה חשד שלא ייעלם ויעכיר את המראה של פנים הרכב. מה שחשוב באמת הוא הפנייה המהירה לשירותים מקצועיים, שכן ככל שיחלוף כמה שפחות זמן – כך אפשר יהיה להסיר ביעילות רבה יותר את הכתם בהצלחה.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ