חומר לניקוי ספות
שתף

חומר לניקוי ספות

calendar 24 אוגוסט 2020

הספה היא מרכז חיינו, במיוחד בתקופת הקורונה בסגר ולאחריו, אנחנו שוהים בבית הרבה יותר מבעבר. ככל שתקפידו לנקות את הכתמים הנוצרים על הספה במהירות וביעילות, ככה תשמרו עליה נקיה ויפה לאורך זמן רב. השוק מציע לכם מגוון רחב של חומרים לניקוי ספות, עליכם לוודא כי החומר שתרכשו מתאים להוראות היצרן של הספה שלכם, ושלא יביא לנזקים בלתי הפיכים.

חומר לניקוי ספות עור

ספות העור ידועות כספות הקלות ביותר לניקוי, ולא סתם. חומר לניקוי ספות עור הינו חומץ! כן, לניקוי ספת עור אין צורך בחומרים משוכללים יותר או כימיים חומץ בשילוב של מים יעשה את העבודה להפליא. אז איך עושים את זה? באמצעות מטלית לחה שטבלתם בחומץ והמים, שפשפו את הכתם עד להסרתו, ובצעו את אותה פעולה באמצעות מטלית יבשה. במידה והכתם לא יוצא, ייתכן ומדובר בכתם עמוק יותר המצריך ניקוי ספות מקצועי.

חומר לניקוי ספות בד

ספות בד הוא נושא יותר מורכב מאשר ספות עור. כשאתם מחפשים חומר לניקוי ספות בד עליכם לשים לב להוראות היצרן המוטבעות על תגיות הספה. הוראות היצרן מגיעות בצורת אותיות לועזיות שיש להן משמעות.

להלן פירוט ההוראות:

  • W – הספה הניתנת לניקוי באמצעות מים בלבד.
  • S – ללא מים בכלל! יהיה עליכם לרכוש חומר ניקוי מיוחד על בסיס תמיסה.
  • WS – ניתן להשתמש במים או בחומר על בסיס תמיסה על הספה הזו.
  • X – ניקוי באמצעות ואקום בלבד.

חומר לניקוי ספות זמש

ניקוי בד עדין כמו זמש עשוי להיראות כמו סיוט, אך עם מעט טיפול ותשומת לב, תוכלו לשמור על הספה שלכם ולהגן עליה מפני כתמים נצחיים. גם בספות זמש עליכם לוודא כי אתם עובדים מול הוראות היצרן. חומר מומלץ לניקוי ספות זמש הינו חומר המותאם לבד, ולא אף חומר אחר.

זכרו! ספת זמש דורשת טיפול תדיר של אחת לשבוע על מנת לשמור עליה נקיה לאורך זמן. במידה והספה שלכם מוכתמת, ואתם לא מצליחים להסיר את הכתמים באמצעות החומרים הביתיים המתאימים – עליכם להיעזר בחברה המספקת שירותי ספות מקצועי. חברה כזאת בעלת הטכנולוגיה הדרושה לנקות כתמים מכל סוג.

[list-posts-basic]

ניקוי ספות מקצועי עם מאסטר קלין

חברת מאסטר קלין הינה החברה המובילה בישראל בתחום של ניקוי ספות מקצועי. החברה מעניקה ללקוחותיה שירותי ניקוי בהתחייבות מלאה לתוצאות, לא נקי – לא תשלמו! לקוחות החברה נהנים משירותי הדגמה בחינם בביתם, וניקוי ספות על ידי צוות מקצועי ואמין. 

החברה עושה שימוש במכשור מתקדם בשילוב של חומרים אורגניים וידידותיים לסביבה, מתוך המחשבה על בריאותם של בני הבית, איכות הסביבה וגם שמירה על הבד של הספה. מחפשים חברה אמינה לניקוי הספה שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חייגו אלינו עכשיו למספר 1700501581 ונשמח לבוא ולבצע הדגמה חינם בביתכם!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ