ניקוי חלונות

  • שירות VIP
  • ניקוי יסודי ומקצועי ביותר
  • מתחייבת ללקוחותיה ל-100% ניקיון
  • הגעה מהירה, שירות מהיום להיום

ניקוי חלונות

בעידן בו אנחנו חיים כל תורת עיצוב הבית השתנה, ויותר ויותר בעלי בתים ומעצבי פנים חותרים לכמה שיותר אור טבעי לבתים ולמשרדים. זה בהחלט הרבה יותר נעים לחיות בבית או לעבוד במשרד שכולו חלונות המאפשרים תצפית לנוף הפתוח, והרבה אור טבעי. אך אם החלונות שלכם יהיו מלוכלכים, לא תוכלו להנות מהנוף, וזה יהיה הדבר הבולט ביותר בבית או במשרד, וכל ההשקעה שלכם יורדת לטמיון.

חלונות נקיים הם ללא ספק חלק מאוד חשוב בתחזוקת הבית או המשרד, אך איש אינו אוהבת לעשות זאת. כשמדובר בחלונות שלכם, ניקוי חלונות מקצועי זה הפתרון המושלם עבורכם, תוך זמן קצר ללא מאמץ תקבלו את המשרד או הבית שלכם עם חלונות נקיים ותחושה נעימה.

בתים פרטיים

חלונות מכניסים לביתכם אור טבעי שעוזר לחמם את הבית בחורף וחוסכים לכם בחשבון החשמל כשהם מאירים את ביתכם. כשמדובר בלכלוך על חלונות לא רק שלא ניתן להסתיר אותו, אלא זה מאוד בולט.

חברת ניקיון מקצועית שולחת אליכם צוות ומנקה את כל החלונות באופן היסודי ומקצועי ביותר.

ניקוי בגובה

החלונות לרוב משמשים כפנים החיצוניים של בניין, כמו גם חלק מהותי מהאסתטיקה שלו בעיצובים אדריכלים מודרניים רבים, תחזוקתם היא מכרעת לאופן בו הבניין נתפס הן מבפנים והן מבחוץ. ולכן, כמומחי ניקוי חלונות בגובה, אנחנו חושבים שדיירי הבניין צריכים להנות מהנוף היפיפה ללא לכלוך וסימנים.

ניקוי חלונות בגובה הוא הליך די פשוט עם כמות מינימלית של ציוד, אך רמת בטיחות גבוהה מאוד. כל העבודות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר לא רק מעולים בעבודה בגובה, אלא גם מנקים מנוסים ויסודיים. הם מסוגלים לבצע את העבודה במהירות וביעילות מבלי להפריע או לסכן איש.

חברת ניקוי חלונות – מאסטר קלין

חברת מאסטר קלין חברת הניקיון המובילה בישראל מציעה לכם שירותי ניקיון לכל מטרה. החברה מתחייבת ללקוחותיה ל-100% ניקיון, לא נקי – לא תשלמו! הניקוי מתבצע באמצעות חומרים אורגניים ידידותיים לסביבה, על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

ניקוי חלונות מחיר

גובה המחיר של ניקוי חלונות מושפע מכמה פרמטרים, כמות החלונות, הגודל שלהם והסוג שלהם. כמובן שמחיר בגובה לא היה כמו מחיר בבית פרטי. החברה מציעה לכם שירותי במחירים הטובים ביותר בארץ, והתוצאות – מושלמות. היום לא צריך להתאמץ, פשוט לחייג אלינו למספר 1700-501587.

אחד העבודות הקשות בניקיון הבית הוא ניקוי החלונות. כשנכנסים לבית והחלונות של הבית מלוכלכים זה נראה כאילו כל הבית מלוכלך. חלונות שיהיו נקיים יתנו הרגשה של ניקיון, הרגשה נעימה, ואווירה של אור בבית. אנשים שיבואו לבקר בבית ירגישו הרגשה של בית מואר שכיף להגיע אליו. חלונות יש בכל מקום לא רק בבית פרטיים, יש גם במוסדות ומשרדים, בקניונים ועוד… במקומות גדולים כאלה הניקיון של החלונות פי כמה וכמה יותר קשה. החלונות הם גדולים יותר, נמצאים במקומות גבוהים שקשה להגיע אליהם, הגישה אליהם מאוד קשה, ולכן מאוד כדאי ומומלץ לשכור שירותים של חברה המתמחה בניקיון חלונות, אם זה באמצעות סנפלינג וציוד המותאם עבור עבודה קשה זו.

גם כשאנו מגיעים לחנויות עם חלונות ראווה, נרצה שהחלונות יהיו נקיים ומבריקים, כך שנוכל להסתכל על הסחורה שנמצאת בה בצורה ברורה, וכמובן זה מעיד על החנות שהיא ברמה שמכבדת את הלקוחות שלה, ויהיה לנו כיף להיכנס ולקנות בחנות כזאת.

גם בבתי המלון השונים במוסדות כגון עיריות ומועצות מקומיות, את ביצוע ניקוי חלונות משאירים בידיה של חברה המתמחה בסוג ניקיון זה.

חברה כמובן צריכה להיות בעלת ניסיון וציוד מתאים לניקוי חלונות מכל הסוגים, חברה מקצועית שתוכל לתת לכם שירותים ואחריות לניקוי החלונות.

יש הרבה חברות שמתעסקות בניקוי חלונות ואנחנו צריכים לדעת כמובן לבחור אחת מהן שתתן לנו את השירות הטוב ביותר.

אחת מהן היא חברת מאסטר קלין, חברה מובילה בתחומה בישראל שמציעה שירותי ניקיון לכל מטרה. החברה נותנת אחריות ומתחייבת ללקוחותיה לניקיון מלא, החומרים שהחברה משתמשת הם חומרים אורגניים שטובים לסביבה והשירותים ניתנים ע"י אנשי מקצוע מנוסים ואחראים.

איך מנקים חלונות גבוהים?

את החלונות הגבוהים יש לנקות מהצד החיצוני, דבר שמהווה סכנת גדולה, ולכן ניקוי כזה יכול להתבצע אך ורק ע"י חברה שמתמחה בניקוי של חלונות בגובה, החברה צריכה שיהיה לה את הציוד הנכון והבטיחותי שחס וחלילה אף אחד לא ייפול. החברה צריכה שיהיה לה רישיון מיוחד לעסוק בעבודה בגובה והיא צריכה להתמחות בניקוי חלונות בגובה, כאשר הם מצויידים בציוד בטיחותי שימנע מהם נפילה.

.

מה עלינו לבדוק לפני שאנו מזמינים ניקוי חלונות

ניקוי מקצועי כגון ניקוי חלונות, חייב להתבצע עם ציוד מקצועי ואמצעי הגנה המקובלים והנדרשים בחוק לאנשים שעובדים בגובה. ניקוי ספציפי זה, דורש חומרי ניקוי מקצועיים לניקוי מושלם. ניקיון של חלונות שמתבצע באופן מקצועי כמו  אינו משאיר אבנית כל הזכוכית של החלונות. אנו שמים דגש על ביטחון העובדים והעובדים מבוטחים ע”י החברה.. חברה לניקיון חלונות. כחברת ניקיון חלונות, אנו נדאג לתחזק את הבניינים, הקניונים, הדירות והבתים על בסיס קבוע, למען מראה נקי ותחושה טובה יותר גם שלכם וגם אלה המגיעים אליכם. אנו מנקים גם חלונות ראווה של חנויות באופן קבוע, מה שמקנה לחנויות מראה נקי ומושך יותר.

ללא ספק ניקוי חלונות תופס מקום נכבד בתחום הניקיון בשנים האחרונות וחברות רבות, המחשיבות את עצמן כמקצועיות, מציעים שירותי ניקיון שונים שכוללים גם את ניקיון החלונות, אם בבית או במשרד. חשוב, כי לא תמעיטו בערכם של ניקיון החלונות כאשר הם בעצם המראה החיצונית והפנימית של הבית, העסק החנות או הדירה שלכם.

 

החשיבות של ניקיון חלונות

כאשר מבצעים ניקיון שוטף של חלונות, ניתן למעשה למנוע הידבקות לכלוך וצבירת אבנית. לכלוך אשר נדבק, מכיל חומרים מזיקים כגון: אבק עם פיח, אבנית ועוד חומרים שזולגים על הזכוכית. ככל שתדחו את הניקיון השוטף של החלונות, כך ייגרם נזק שחלקו עשוי להיות אפילו בלתי הפיך. כדאי ורצוי מאוד לנקות את החלונות אחת לחודש או לחודשיים, היות והחלונות הינם חלק נכבד ועיקרי מהמבנה, אם מדובר על מבנה פרטי או מבנה עסקים. את הניקיון של החלונות, יש לבצע בעזרת חברה המתמחה במתן שירותים מסוג זה, היות וחלונות בקומות גבוהים, יש לנקות באמצעות חברה המתמחה בניקיון בגובה של החלונות באמצעות סנפלינג.

 

מדוע כדאי להזמין חברת ניקיון מקצועית

בגלל שקיימות חברות רבות המבצעות ניקוי חלונות, כמו למשל חברות ניקיון, אשר מעסיקות צוות מומחה לניקיון חלונות בגובה, יש לבחור חברה וותיקה שמבצעת ניקיון איכותי בעזרת צוות מקצועי. כדאי לברר לגבי המחירים של ניקיון החלונות ועל פי מה המחיר נקבע, אם על פי מ”ר וכדומה. ניתן לבצע ניקיון של חלונות על בסיס חודשי או חד פעמי וגם זו אינדיקציה לקביעה הנכונה של המחיר. יש לבדוק עוד קריטריונים של בחירת חברה המתמחה עם ניקיון חלונות, למשל האם החברה מתמחה בניקיון בגובה של החלונות, אם לעובדים יש רישיון לעבודה בגובה, אם החברה מבטחת את עובדיה, מי מפקח על העובדים ועוד.

יש לבדוק את חומרי הניקוי והמכשור המתקדם של חברת ניקוי חלונות, לפני שתחליטו מי מהחברות תתאים לכם מכל הבחינות. אם עדיין לא הצלחתם לבחור מבין החברות השונות שמתמחות גם בניקיון של החלונות, כדאי לחפש בביקורות והמלצות של גולשים בדבר חברות מומלצות שכבר ביצעו אצלם ניקיון זה והם היו מרוצים מהשירות ורמת המקצועיות של ניקיון החלונות. ישנם משרדים למשל אשר מעסיקים באופן קבוע חברות ניקיון שתבצענה עבורם את התחזוקה של ניקיון המשרד שכוללת גם ניקיון חלונות. מדובר על חברו מקצועיות אשר מעסיקות צוותים שלמים, כאשר כל צוות מומחה בתחומו.

לסיכום  

כדי לשמור על חלונות נקיים, מה שעלינו לעשות הוא להזמין חברה מקצועית ואמינה, בעלת וותק וניסיון בניקוי חלונות, חברה המעסיקה אנשים טובים ומקצועיים, חברה שנותנת אחריות ומשתמשת בחומרים טובים, שיודעת להתעסק גם עם חלונות גדולים כגון חלונות ראווה, חלונות במשרדים או בבתי מלון, חברה שיודעת לנקות חלונות חיצוניים בגובה, חברה שמשתמשת בסנפלינג ומעסיקה אנשים מומחים בתחום, בעלי רישיון לעסוק בגובה. ניקוי חלונות חשוב מאוד למראה יפה ומואר של החנויות, המשרדים וכו… ומעניק הרגשה טובה ללקוחות המגיעים למקום, וגם לעובדים עצמם. לקוחות שמגיעים למקום שהכל נראה נקי ומואר ישמחו לחזור ולקנות או להשתכן במקום כזה.

חברת מאסטר קלין חברת הניקיון המובילה בישראל מציעה לכם שירותי ניקיון לכל מטרה. החברה מתחייבת ללקוחותיה ל-100% ניקיון, לא נקי – לא תשלמו! הניקוי מתבצע באמצעות חומרים אורגניים ידידותיים לסביבה, על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

מי שמזמין ניקוי חלונות אצל חברת מאסטר קלין יכול להיות רגוע ושקט שיקבל את הניקוי הכי טוב שיש, אז רוצו והזמינו – לא תצטערו.

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ