ניקוי כריות
שתף

ניקוי כריות

ינון יזדי
ינון יזדי

כריות שינה שכבר הפכו להיות צהובות, זה מראה מאוד לא אסטטי ובכלל, ההרגשה לישון על כריות כאלה היא לא נעימה כלל. הכריות נעשות צהובות, בגלל זיעה ועל מנת  לבצע ניקוי כריות, יש להכין דלי עם מים חמים מאוד, כוס של חומר ניקוי למדיח כלים, כוס אקונומיקה וכוס של מרכך כביסה. יש לשטוף היטב לאחר כן, כך שהאקונומיקה לא תשאיר סימנים על הכרית. הכריות שלכן, תהיינה חדשות ולבנות. גם במכונת הכביסה, ניתן יהיה לכבס כריות בכביסה עדינה ומים קרים. אסור לייבש כרית על חבל כביסה, כי אם רק במייבש הכביסה.

כביסה וניקוי של כריות ויסקוג'ל

ישנם כל מיני סוגים של כריות כגון כריות פוך העשויות מנוצות אווז, כריות העשויות מויסקו ג'ל, כריות במילוי סינטטי פשוטות יותר. כאשר מדובר על ויסקו ג'ל, ניתן יהיה להסיר את הכיסוי ובכך לשמור טוב יותר על ניקוי כריות. יש לבצע כמה טפיחות על הכרית, כך שהאבק ירד ממנה.  יש לדעת, כי מכונת הכביסה שלכם, אינה מיועדת לבגדים בלבד, כי אם גם לבובות פרווה, וכן לכריות שיש לנקות וכן לנעלי בד כגון נעלי ספורט. מדוהר כאמור על כביסה עדינה במכונה ולא עם מים חמים כי אם בטמפרטורה של 30 מעלות בלבד.

אילו כריות ניתן יהיה לכבס במכונת הכביסה?

יש לדעת כי לא כל כרית ניתנת לכביסה במכונת הכביסה וגם אלה, ארש ניתן לבצע בהן ניקוי כריות במכונת הכביסה, חשוב לעקוב אחר הוראות הכביסה, על מנת שלא תיהרס כריות פוך וכרית סינטטית, ניתן יהיה לכבס במכונה ולא כריות אורתופדיות מסוג וויסקו ג'ל. מומלץ להכניס שתי כריות למכונת הכביסה, כך שהחלל של המכונה יתמלא. יש להוסיף חומר של נוזל כביסה ואם אתם מעוניינים שהן תצאנה לבנות מאוד, מומלץ להכניס למכונת הכביסה נוזל של מדיח כלים וכוס של מלבין. כוונו את המכונה לשני סבבים במים פושרים.

לאחר ניקוי כריות במכונת הכביסה, יש לייבש את הכריות במייבש. אם הכריות עשויות מנוצות, כוונו את מייבש הכביסה על AIR, ואם הן עשויות חומר סינטטי, כוונו אותם על LOW HEAT. יש לקחת שני כדורי טניס ולהכניסם לגרב לבנה לקשור ולהכניס למייבש. בתום הייבוש, בדקו כי הכריות יבשות לחלוטין ואם לא, הכניסו אותם שוב לסיבוב ייבוש.

מאמרים נוספים

חברה לניקוי ספות

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ