ניקוי מזרנים בירושלים

22 מאי 2018
שתף כתבה:

לצערינו,עוד לא קם הגאון הזה שימציא איזה כדור פלא ובכך יחסוך מאיתנו את הצורך לישון, וכניראה שהוא גם לא יקום,ככה שאנו נמשיך לישון בממוצע על פי הסקרים 7 שעות שלימות על המזרן שלנו, ואולי אפילו נצרף גם את ילד שלנו או את חיית המחמד האהובה לשינה טובה.עזבו אותי,המזרן שלי שמור מאוד!
האמנם?

קשה מאוד מאוד עד בלתי אפשרי להשאיר את המזרן שלנו נקי וסטרילי כמו היום הזה שקנינו אותו, הזמן עושה את שלו, ועם האבק המצטבר במשך השנים, הכתמי זיעה, ואפילו כתמים קשים יותר של שתן של הילד או כתמי אהבה למינהם,המזרן הופך למלוכלך,הספוגים פחות נושמים,ואיכות השינה פוחתת משמעותית.

ואם נגיד את האמת?! אז הכתמים זה עוד החלק הטוב במזרן, מה שבאמת צריך להדאיג אותנו, זה הקרדיט אבק שמצטבר בכמויות גדולות,חיידקים הנוצרים מהחומרים המופרשים מגופינו בעת השינה, ולפעמים אפילו גרוע מכך.

בנוסף זה די ברור לנו,שאנחנו לא נלבש אותו בגד יומיים בלי לכבס אותו, ובטח ובטח אחרי שבועיים חודש וכו׳, זה פשוט לא נעים ולא נקי וגם מריח לא טוב, אז בוודאי את המזרן שלנו שעליו אנחנו ישנים ביום מינמנום כמה שעות טובות,אנחנו חייבים לנקות ולחטות אותו.

אז מה צריך לעשות בשביל לקבל מזרנים נקיים?!

בחברתנו מאסטר קלין אנו מתמחים בניקוי וחידוש מזרנים וריפודים בירושלים,באופן מקצועי ויסודי, ועם השיטה החדשה שפיתחנו לניקוי מזרנים,בירושלים בפרט, ובכל הארץ בכלל הפכנו לחברה המובילה בישראל בתחומה, עם אלפי לקוחות מרוצים שנשארו עם מזרנים חדשים ונקיים.
הצטרפו עוד היום למשפחת לקוחותינו המרוצים שהזמינו ניקוי מזרנים בירושלים והעניין הזה של לקום בבוקר ולהפרד מהמזרן,הפך למורכב יותר.

ניקוי מזרנים בירושלים

אוקי הבנתי את הצורך ההכרחי בניקוי,רק איך זה עובד?

צוות מקצועי מטעם החברה,יגיע לביתכם יאמוד את סוג המזרן ואיכות הכתמים,ועם המכונות המתקדמות ביותר שיש ברשותינו, בשילוב החומרים הספציפיים לכל מזרן ומזרן אנו מחדשים את המזרנים ומעבירים תהליך חיטוי יסודי עד 10 סנטימטר מעובי המזרן, בצורה מקצועית ונקיה שתשאיר אתכם פעורי פה לנוכח התוצאה הגבוהה שתקבלו.

למה שאני יכניס כימיקלים למזרן??

מיותר לציין שהחומרים שברשותינו הינם חומרים ירוקים על בסיס הצומח, חומרים אלו מאושרים על ידי מכון התקנים האמריקאי, ואינם מסוכנים בשום אופן ובשום צורה לתינוקות ולילדים קטנים ולחיות מחמד.

עם הצוות המיוחד והשירותי שלנו אנו מתחייבים להעביר ניקוי מזרנים בירושלים באופן מקצועי ויסודי ביותר, באופן שלא יפגע בשום אופן במרקם המזרן, ובאופן שישאיר את המזרן שלכם נקי מחוטה וללא שום קרעים ונזקים נוספים שיכולים להיווצר על ידי מנקים שאינם מקצוענים.

אז עוד טלפון אחד והמזרן נקי במיוחד…

התקשרו אלינו ל 1700-501-581 ואנו בחברת מאסטר קלין ניקוי ספות עם כל הידע העשיר שברשותינו, ועם הנסיון הרב שצברנו, נהפוך גם אתכם ללקוחות סופר מרוצים, ועם מזרנים חדשים ונקיים במחיר הגון במיוחד.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross