ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך
שתף
ניקוי ספת עור אמיתי או מזוייף

ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך

calendar 17 אוגוסט 2020

ניקוי ספות עור יכולה להיות משימה די פשוטה, תלוי איך מסתכלים על זה ואיך עושים את זה ובפרט אם הוא מיומן דיה. האם גם אתם נתקלתם בכתם שאתם רוצים להסיר ואין לכם מושג איך לעשות את זה? לפני שאתם עושים את כל הטעויות האפשרויות הנה כמה דברים שחשוב לדעת. 

רוצים לצאת נכון ובעיקר שבעי רצון מהסתלקות הכתם? הנה כמה טיפים לשיטות ניקוי נכונות ובעיקר כאלה שימגרו את הכתם ולא יהפכו אותו גדול יותר. יש לכם חומרי ניקוי שאתם מאמינים כי יענו על הצורך? במאמר הבא נסקור יחד מה נחוץ ומה מסוכן לניקוי ספת העור שלכם. 

ניקוי ספות עור – עשה ואל תעשה 

הכול מתחיל בסוג הבד ובו זמנית בגודל הכתם עצמו –  אלו האחראים על התוצאה הסופית, אז איך מנקים את זה בפרט כשיש לכם בבית ספת עור? ברוב המקרים אולי כדאי שלא תתמודדו עם זה לבד גם היות ומדובר במצב בו ספת העור כבר סדוקה או שחוקה ובפרט שהיא אינה עשויה עור אמיתי. 

בעל מקצוע יבחן את סוג העור, לוודא שאכן אפשר לנקות את זה ואז לגשת למלאכה- אחרי הכול אף אחד לא רוצה כי פעולת הניקיון תגרום לירידת צבע, התקלפות העור ועוד. אז לאחר שתקבלו את חוות דעתם של המקצוענים כל מה שיישאר לכם זה להבין האם כדאי ולאן ממשיכים מכאן. 

[list-posts-basic]

איך מנקים ספת עור לבד?   

אם בכל זאת השתכנעתם שאתם רוצים לנקות את ספת העור שלכם לבד, חשוב כי קודם כל תשתמשו עם מטלית לחה ומים בלבד. כן, כאשר מדברים על עור חשוב להיות עדינים וזאת בכדי שלא לפגוע בלכה הטבעית או צבע עורה של הספה. 

למען הסר ספק, את המגבונים השאירו בצד – הם בכל זאת מכילים אלכוהול וזה לא בריא לספה שלכם. לכן, במעמד הניקיון אך ורק מים עם מטלית לחה- אחת כזו שתסלק את הלכלוך בעדינות. רוצים שיטה חילופית לא פחות טובה? כאן יורשה לכם לשלב שואב אבק. 

אקונומיקה? מישהו דיבר על זה? מבין מגוון החומרים האיכותיים לכאורה המוצעים לניקיון ספות עור, אקונומיקה הינו החומר המסוכן ביותר, החומר המצוי בתוך רובם. לכן, אם אתם רואים ספוג פלא או אפילו חומרים מבטיחים בעלי כוהל "ועוצמה" אולי כדאי לוותר וללכת על המטלית הלחה והמים. 

בסיכום דבר, אם אתם צריכים או בוחרים לשמר את ספת העור שלכם, עשו זאת בצורה פשוטה, וותרו על החומרים המסוכנים רווי הכוהל ובחרו בדבר הפשוט והבטוח- מטלית לחה, מים וחומרי שימון ייעודיים איתם ניתן לשמן ולשמר את הספה ובתנאי כי הומלצו לכם על ידי החברה ממנה נרכשה הספה.  

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ