ניקוי קליניקות
שתף
ניקוי ספות

ניקוי קליניקות

ינון יזדי
ינון יזדי

 

כשאתם נכנסים לקליניקה דבר ראשון שאתם רואים לנגד עיניכם האם היא נקייה. קליניקה שמתוחזקת כמו שצריך אמורה להיות מבריקה ונקייה, אם היא לא כזאת, כנראה ולא תרצו לחזור אליה. קליניקה שמחזיקה ומכבדת את עצמה תדאג שהלקוחות שנכנסים אליה יוכלו להינות מריחות נעימים, ממקום מואר ונקי, זה נותן הרגשה גם לספקים וגם ללקוחות שמגיעים לטיפול תחושה שהגיעו למקום שמטפל ברצינות בלקוחות שלו ונותן להם הרגשה טובה, זה מעיד גם על קליניקה רצינית ואיכותית שכנראה גם נותנת שירות טוב בתחום שלה ולא מזלזלת בלקוחות שלה.

על הניקיון לא מתפשרים ולא מחפפים, גם כאשר מדובר באזורים קטנים ומוחבאים שכביכול נראים פחות לעין.

 

ניקיון יסודי של קליניקה

ניקיון יסודי יכלול את כל חלקי הקליניקה, משטחים, מחשבים, מקלדות, שטיחים, ספות המתנה, כסאות, מטבח, שירותים. ניקיון יסודי יכלול גם את הפריטים הקטנים יותר כגון: ברזים, ידיות, מתגים. הניקיון אמור להתבצע בתדירות גבוהה כיוון שהקליניקה כל הזמן פעילה, אם זה העובדים של הקליניקה, אם זה הלקוחות שנכנסים בתדירות גבוהה, ספקים שנכנסים וכו'.

ככל שהתדירות תהיה גבוהה יותר כך תשמר הבריאות של העובדים והלקוחות ותמנע היווצרות של מחלות, וזיהומים למיניהם.

מעבר לניקיון הסטנדרט יש מידי פעם ניקיון שהוא לעיתים יותר רחוקות כמו פירוק וילונות, ניקיון מקומות סמויים, ניקוי ע"י חומצות עבור האסלות, פוליש, חלונות ומסילות, פתחי איוורור ועוד...

חברת ניקיון

קליניקה שמכבדת את עצמה תדאג להביא חברת ניקיון שתבצע את עבודות הניקיון, חשוב מאוד לפנות לחברת ניקיון שמתמחה בתחום, ואם אפשר, לפנות לחברת ניקיון שמספקת שירותי ניקיון מיוחדים לקליניקות, משרדים ועסקים.

חברת הניקיון תגיע לקליניקה שלכם, תבדוק אותה ותמליץ לכם בצורה מקצועית ומדוייקת איזה ניקיון נחוץ לכם ובאיזה תדירות כדאי לכם לקחת אותה. כמה עובדים נחוץ לכם וכמה שעות ביום כדאי לכם לקחת אותם.

ניקיון קליניקות חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית, וזאת בגלל הרגישות הרבה בפעולת הניקוי, הניקוי אמור להתבצע באופן יסודי ומעמיק, ברמה מקצועית גבוהה. עלינו לבחור בקפידה את חברת הניקיון, לבדוק האם הצוות שלה מספיק מיומן ויכול לבצע ניקיון יסודי שמבוסס על חומרי ניקיון חזקים במיוחד, על מנת שהקליניקה תהיה נקייה וסטרילית. כך נבטיח גם שההשקעה הכספית תהיה משתלמת ואפקטיבית לטווח הרחוק, הן בנראות של הקליניקה והן בעבור המטופלים אשר דורשים סביבה נקייה ומסודרת.

מה חשוב לשים לב בניקיון קליניקה

בשונה מניקיון של משרדים ובתים, ניקיון של מרפאות וקליניקות חייב להתבסס על תוכנית קבועה מראש ושתהיה מפוקחת ע"י מנהל עבודה, כל זאת על מנת שהניקיון יתבצע באופן יסודי ומדוייק כך שהלקוחות שמגיעים לבצע הליכים רפואיים יגיעו למקום בטוח וסטרילי ויידעו שהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר ולא ייחשפו למחלות ולחיידקים למיניהם לפי תקנות משרד הבריאות. חומרי הניקיון שמשמשים בהם אמורים להיות יסודיים ובטוחים כך שהסביבה תהיה סטרילית, נקייה, ומצוחצחת ויעניקו גם לעובדים וגם ללקוחות אווירה טובה ונקייה. חשוב לבדוק שהחברה היא מקצועית עם ניסיון וכדאי שיהיה לה חוות דעת מקליניקות נוספות.

לסיכום

אז אם אתם בעלי קליניקה ומחפשים חברה טובה ומקצועית שתבריק לכם את המקום, ותיתן הרגשה טובה גם לעובדים, וגם ללקוחות, אל תתפשרו ותזמינו חברה מקצועית בעלת ניסיון עם צוות מיומן וכך תוכלו להינות מאווירה נעימה וגם הלקוחות יגיעו בהרגשה טובה לקליניקה וירגישו שהם נמצאים במקום מקצועי שאכפת לו מהלקוחות שלו.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ