ניקוי שטיחים בפתח תקווה

16 מאי 2018
שתף כתבה:

ישנם כמה כללים, אשר מסייעים למראה של שטיח נקי וניתן יהיה ליהנות ממנו עשרות שנים. ראשית, יש לשאוב את השטיח באמצעות שואב אבק עוצמתי אחת לעשרה ימים. יש להפוך את השטיח אחת לשישה חודשים למשך יומיים שלושה ואחת לשלוש שנים, יש לשלוח את השטיח לניקוי אצל בעל מקצוע , הנמצא קרוב אליכם. למשל, אם אתם גרים בפתח תקווה, יש למצוא חברת ניקוי שטיחים בפתח תקווה. ניתן למצוא שטיחים שניתן לבצע בהם ניקוי ידני, כאלה שהחלק ההפוך שלהם הינו חזק. שטיחים אלה שכבר עברו בלאי, לא מומלץ שיתנקו במכונה , היות והוא עשוי להיקרע.

ניקויי שטיחים בפתח תקווה
ניקויי שטיחים בפתח תקווה

שמירה על השטיח ואחזקתו השוטפת

יש לשמור על השטיחים שלכם , במיוחד אם מדובר על שטיחים יקרים.. ראשית יש להורות לאורחים שמגיעים אליכם ולהרגיל את בני הבית שלא ידרכו עם נעליהם על השטיחים. יש לשמור על השטיח מפני מים ולחות, היות וזה האויב הגדול של כל שטיח. במידה וחומר מסוים גרם לכתם בשטיח, סלקו את הכתם ע"י מטלית לחה והשתדלו למסור את השטיח כמה שיותר מהר אל חברת ניקוי שטיחים בפתח תקווה, אם אתם גרים באזור זה. במידה והשטיח מתחיל להיפרם באיזה קצה, שילחו אותי לחברה המתמחה גם בתיקון וגם ניקוי שטיחים, כך שיש לתקן אותו באמצעות תיקון אמנותי , כך שהתיקון לא יהיה מורגש.

אחסון השטיח לתקופת הקיץ

לרוב, בקיץ , שטיחים עשויים לחמם את הבית ולכן, יש לאחסן אותם בתקופת הקיץ במקום מוצל ובטוח. יש לפזר כדורי נפתלין על השטיח ולגלגל אותו בבד. יש להניח את השטיח במצב מאוזן ולדאוג, כי מקום האחסון יהיה יבש. חל איסור לכסות את השטיח בניילון, על מנת שיוכל להתאוורר. אלה הם ההוראות שבעלי מקצוע כמו חברות ניקוי שטיחים בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ, ימליצו לכם, לאחר שהשטיח יחזור מניקוי.

יש לבחור נכון חברה מקצועית, המבצעת ניקוי שטיחים בפתח תקווה, כך שתהיה וותיקה, שיהיו עליה המלצות ושטווח המחירים שהיא גובה יהיה סביר, לאחר שביררתם באמצעות אתרי השוואת מחירים, מה המחיר של מ"ר לניקוי.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross