ניקוי שטיחים ברמת גן

28 אפריל 2018
שתף כתבה:

ניקוי שטיחים ברמת גן

שטיחים יפים ונקיים,תמיד משרים אווירה חמה ונעימה, אם בבית או אם במשרד. כאשר השטיח נקי ורענן, הוא ישפיע טוב על האווירה בבית וכן, בני הבית, ישתדלו לשמור על ניקיונו. יש לציין, כי ככל שעולה רמת הצפיפות של סיבי השטיח, קח הניקוי שלו יהיה קשה יותר ומורכב. יש להשאיר את העבודה בידי המקצוענים כמו חברות המתמחות עם ניקוי שטיחים ברמת גן , אשר תתאמנה את סוג הניקוי על פי סוג השטיח, כגון עוביו  וצפיפות הסיבים.

אחד מהשטיחים הפופולאריים בארץ הינו שטיח מסוג שאגי, אשר הפך להיות פריט חובה כמעט בכל בית. שטיחים אלה הם יפים, איכותיים אך קשים לניקוי. גם אם תשאבו אותם ותהפכו אותם לכמה ימים מדי חודש חודשיים, שטיחים אלה עדיין יצברו לכלוך ואבק ולכן, יש צורך בתחזוקה מקצועית לפחות אחת לשנה באמצעות  חברה שמבצעת ניקוי שטיחים ברמת גן

ניקוי שטיחים ברמת גן

ניקוי מקצועי ישמור על איכות השטיח

ניקוי מקצועי של שטיחים, ישמור על איכות השטיח וחברה המתמחה בתחום של ניקוי שטיחים ברמת גן, מבצעת את ההליכים הבאים לניקיון מושלם שלך השטיח:

  • ניעור והוצאת החול מהשטיח באמצעות מכונת ניעור מיוחדת
  • התאמת חומר הניקוי לפי סוגו של השטיח, איכות הצבעים, סוג הסיבים וגילו של השטיח
  • קרצוף והברשת השטיח באמצעות מכונת קרצוף שטיחים ייעודית, על מנת להסיר כתמים קשים מהשטיח
  • סחיטה ושאיבה של המים וחומרי הניקוי באמצעות מכונת שאיבה
  • ייבוש השטיח באמצעות מאווררים מקצועיים
  • בישום השטיח
  • מריחת חומר הנקרא סקוטש גארד למניעת כתמים עתידיים על השטיח.

בחירה נכונה של חברת ניקוי שטיחים ברמת גן

רמת גן, הינה עיר צפופה ויש בה חברות רבות המספקות ניקוי שטיחים ברמת גן. בגלל שקיימות חברות לא מקצועיות או כאלה שאינן וותיקות, מומלץ למצוא חברה המתמחה בניקוי ספציפי זה של שטיחים שנים רבות. חברת ניקוי ספות מאסטר קלין, הינה אחת החברות המוכרות באזור המרכז, אשר מבצעת ניקוי של ריפודים על כל סוגיהם, ושטיחים כאלה העשויים בעבודת יד, סינטטיים או שטיחים מקיר לקיר  הצוות יגיע עד לביתכם או עד למשרד ויחזיר לשטיח את מראהו החדש והפעם גם נקי מחיידקים וקרדית האבק.

מעוניין בשירות של ניקוי ספות ברמת גן?

ניקוי שטיחים ברמת גן
5 (100%) 1 vote[s]
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross