ניקוי שטיחים ברעננה

23 מאי 2018
שתף כתבה:

ולא כל אחד מאתנו יש לו את הזמן והידע לנקות את השטיחים הנמצאים בביתו. היות וכולנו עסוקים ולא סומכים על הניקיון של העוזרת, כאשר מדובר בשטיחים יקרים, תמיד נפנה אל חברת ניקוי שטיחים ברעננה, אם אנו גרים בעיר זו. זה ידוע שיש כמה כללים שאסור לבצע על השטיח בעת ניקיונו, כגון: תלייה של השטיח, מה שמותח את סיבי השתי וערב ואף תלייה זו, עשויה ליצור מן גלים בשטיח. חל איסור לגלגל את השטיח ולהצמידו אל הקיר, היות ופעולה זו מעוותת אותו.

גם לחבוט על השטיח לא מומלץ או לתפוס אותו בקצותיו, בכדי לנער ממנו אבק או חול. חבטות אלה, גורמות לפיצוצים מיקרוסקופיים בגב השטיח ולאחר מכן קרעים שרק יגדלו ויחמירו עם הזמן. זו הסיבה, כי רק חברה המתמחה עם ניקוי שטיחים ברעננה, תוכל לבצע את עבודת ניקיון השטיחים שבביתכם או במשרדכם, ללא דופי.

ניקויי שטיחים ברעננה
ניקויי שטיחים ברעננה

תחזוקה קבועה ונכונה של השטיחים

יש לבצע תחזוקה נכונה של השטיחים, כך שלא יצברו לכלוך. ראשית, יש לשאוב את השטיח, לפחות פעמיים בשבוע, באמצעות שואב אבק עוצמתי. אחת לחודש, יש להפוך את השטיח ליום יומיים, כך שכל האבק והחול יוסרו ממנו. חשוב לא להבריש את שיער השטיח, היות והברשה זו שהיא אינה מקצועית כמו ההברשה המקצועית של חברת ניקוי שטיחים ברעננה אשר יודעת באיזו מברשת וכיצד ניתן להבריש את השטיח ,מבי ליצור בו פגמים.

במידה והשטיח שלכם נרטב, יש לייבש אותו במהירות, אם באמצעות מפזר חום או באמצעות מאווררים או ייבושו על משטח ישר בשמש. השטיח חייב יהיה להתייבש תוך יממה, כך שתמנעו עובש ועש.יש להיזהר בעת שטיפת הבית שהשטיח לא יירטב. אל תניחו את השטיח על עציצים או אגרטלים או כל מה שעשוי להרטיב אותו.

ניקוי שטיחים ע"י המומחים ברעננה

רעננה הינה עיר מאוכלסת, כאשר ישנן משפחות רבות הזקוקים לניקיון שוטף ותחזוקה של ביתם. ניקיון זה , כולל גם ניקוי שטיחים ברעננה, על מנת שהשטיחים ייראו נקיים וחדשים וכן, יעברו באמצעות ניקוי זה, גם חיטוי מחיידקים וקרדית האבק. חברת ניקוי ספות מאסטר קלין הינה אחת החברות המוכרות והמומלצות מזה שנים, המגיעה אל ביתכם ומנקה באופן יסודי ומקצועי את השטיחים בביתכם או במשרדכם. החברה, מכירה את כל סוגי השטיחים, אם שטיחים ניידים או ם שטיחים מקיר לקיר, כך שתוכלו סמוך עליה ולקבל המלצות מהמון לקוחות מרוצים וקבועים, הנעזרים בחברה כבר שנים על בסיס תקופתי.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross