ניקוי שטיחים הרצליה

14 מאי 2018
שתף כתבה:

זו עובדה ידועה, כי שטיחים צוברים המון אבק ולכלוך, היות ואנו דורכים עליהם במשך היום. ניקוי שטיחים בהרצליה ו בכל עיר בה אתם גרים, חייב להיות מקצועי, גם אם אתם מנסים לבצע עבודה זו לבד ולחסוך כמה מאות שקלים. לרוב, התחזוקה השוטפת ניתנת לביצוע, אבל מה קורה אם אינכם מכירים את הכלים של "עשה ואל תעשה" בכל הקשור אל ניקוי שטיחים?. שאיבה היא השלב הפשוט והחשוב בניקוי שטיחים, אך עם השנים הם מתחילים לקבל ריח רע ואז מה שיש לעשות הוא לשלוח את השטיחים לחברה שתבצע עבורכם ניקוי מקצועי ואולי אף תיקון אמנותי, אם בגלל תחזוקה לא נכונה, השטיח נפרם, למשל כתוצאה מתליית השטיח שגרם לחוטי השתי והערב של השטיח להיפרם.

האם ניתן להשתמש בחומרים מיוחדים לניקוי שטיחים הנמצאים במדפי המרכולים?

ממש כשם שלא ניתן לנקות כל דבר בחומרי ניקוי חזקים למשל, יש לדעת ממה מיוצר השטיח שלכם, אם מסיבי צמר, משי, סיבים סינטטיים וכדומה. זו הסיבה כי הזמנת חברת ניקוי שטיחים בהרצליה, תהיה יעילה יותר עבורכם, רק בגלל שניקוי זה, יהיה יסודי, ישמור על השטיחים שלכם וימנע חיידקים, עובש וקרדית האבק, מה שאינכם יכולים לבצע בעצמכם, היות וחברת ניקיון ריפודים ושטיחים, יודעת באילו חומרים יש להשתמש לניקוי יסודי ויעיל של השטיחים, אילו חומרים מומלצים לכל שטיח ועוד.

כתמים שאינם יורדים משטיחים

לא אחת, אנו נתקלים בכתמים שאינם יורדים מהשטיחים. במקום להסתבך ולהסב נזק במקום תועלת לשטיח היקר שלכם שלבטח, צברתם אלי סנטימנטים, כדאי להתייעץ תמיד עם חברת ניקוי שטיחים בהרצליה או בכל אזור אחר אשר בו אתם מתגוררים, כך שתדעו  מתי יש לשלוח את השטיח שלכם לניקוי מאסיבי, יסודי ומצד שני עדין שרק ישמר לכם יותר את השטיחים בביתכם. במידה ומצאתם כתם טרי על השטיח שלכם, מהרו לנקותו, היות ואחרת, הכתם יחדור לסיבים ויהיה הרבה יותר קשה להסירו.

אישה מנקה

חברה העוסקת עם ניקוי שטיחים בהרצליה, אף תעניק אחריות על השטיח שלכם, במקרה וחלילה ייגרם לו נזק בעת הניקוי {מה שבדרך כלל אינו קורה} כך שזהו יתרון נוסף שתוכלו להיות שקטים, שיש מי שמתחזק עבורכם את השטיח ומנקה אותו באופן יסודי מדי תקופה קבועה.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר למספר – 1700-501-581

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross