עיצוב ספות: כשלא רוצים להיפרד מחלק מהסלון
שתף

עיצוב ספות: כשלא רוצים להיפרד מחלק מהסלון

calendar 3 ינואר 2022

כולם בטוחים שברגע שהם ינקו את הספה היא תראה טוב יותר ותהיה ממש כמו חדשה. אבל, לפעמים לא ניתן לנקות את כל הספות בבית ויש לבחור בין וויתור על הרהיט שהיה חלק מביתכם לתקופה ארוכה לבין ניסיון לשקם אותו. למרבה המזל יש גם אפשרות ביניים. אפשר למצוא חברה המציעה שירותי עיצוב ספות ולהשאיר חלק מהספות הקיימות (הספה עם ארבעת המושבים למשל) ולהוסיף לידה עוד שתי ספות דומות.

אספנו עבורכם כמה טיפים הנוגעים לתכנון של פינת הישיבה בסלון שלכם כדי שתוכלו למצוא את האפשרות הטובה ביותר, המתאימה גם לתקציב מוגבל.

מנקים חלק מהספות ומוסיפים ספות קטנות ליד

הרעיון הראשון, כפי שציינו, הוא שילוב בין ספות ישנות לספות חדשות. מחד, אתם יכולים לנקות את הספה הראשית בבית שעליה השקעתם את הסכום הגבוה ביותר. אם היא כוללת ריקליינר או עשויה מחומר דמוי עור לא כדאי לוותר עליה. מצאו חברה המנקה ספות ושמרו עליה.

לצדה, תוכלו למצוא חברת עיצוב ספות המציעה ספה איכותית שדומה בגוונים או בסגנון העיצובי לספה שעליה החלטתם לשמור. תוכלו ליצור צורה של כ, כאשר במקרכז נמצאת הספה הגדולה ולצדה עוד שתי ספות עם שני מושבים או שתי ספות עם מושב אחד.

אולי יעניין אתכם גם:

משאירים דווקא את הספות הקטנות ומחליפים את הגדולה

קיימת עוד שיטה לתכנון הסלון באמצעות עיצוב ספות שונה לחלוטין. נקו את הספות הקטנות של המושב היחיד ושני המושבים. אם אין ברירה ואתם לא מצליחים להציל את הספה הגדולה בבית, רכשו רק ספה גדולה אחת המתכתבת עם הספות הנוספות.

תוכלו לבחור בכיסוי ספות זהה לכל הסט וכך איש לא ידע שלמעשה מדובר בעיצובים נפרדים, או שתוכלו לכסות רק את הספות הקטנות הישנות יותר. כל עוד הספה נקייה ומדיפה ניחוח נקי לאורחים שלכם לא יהיה אכפת שפינת הישיבה מורכבת ממספר עיצובים שונים במקביל.

לסיכום, לפני שאתם משליכים ספות ישנות כדאי לתכנן היטב את הסלון שלכם, לנקות את הספות המלוכלכות ולהזמין ספה או שתיים במקום אלה שלא הצלחתם להציל. כך, בתקציב נמוך, תוכלו ליהנות מסלון מעוצב.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ