3 החומרים היעילים ביותר לניקוי ספות
שתף
חומרים מומלצים לניקוי שטיחים וספות

3 החומרים היעילים ביותר לניקוי ספות

calendar 17 ינואר 2021

פתאום זה יכול להגיע גם אליכם, ספה שהייתה פעם מושלמת, מבריקה וחדשה כבר לא נראית כמו בעבר. מה עושים כשהסלון הוא כרטיס הביקור של הבית ומשהו ותרומתו העיצובית הולכת ומתמעטת? האם אפשר לגבור על הכתם ולמגרו ללא שירות או חברת ניקוי? במיוחד עבורכם הנה כמה טיפים וחומרים שיעזרו לכם לעשות את זה לבד. 

איך מבצעים ניקוי ספות מבלי לזמן שירות מקצועי?

אם אתם צריכים לבצע ניקוי ספות והכתם מצוי על סיב הבגד אפשר ואפילו מומלץ לתקן את המראה שנוצר. אם מדובר בכתם שומן או אפילו מראה דהוי יש כמה וכמה חומרים שיכולים להפוך את זה קל ובעיקר פרקטי ובטוח לטווח הארוך. 

החומר הראשון קשור באבקת כביסה מהולה בתוך חצי דלי מים חמים ולתוך זה מצרפים גם כף סודה לשתייה. לאחר שמערבבים את כל החומרים לוקחים מברשת וטובלים אותה במעט החומר. עכשיו כל מה שצריך לעשות זה לשפשף בעדינות את הבד והתוצאות תדברנה בעד עצמן.

במקרה הנ"ל כאשר משפשפים בעדינות את הכתם השומן הולך ומתמוסס והתוצאה שהוא הופך נוזלי, מתפוגג והתוצאה ספה נקייה לבלתי היכר. 

אפשרות נוספת לשילוב חומרים נוספים ובתנאי כי אכן מדברים על כתם הנמצא על סיב הבגד זה גם חצי כוס חומץ אותו מוהלים ביחד עם חצי דלי המים החמים. גם כאן אפשר בהחלט לקחת את המברשת, לטבול אותה בעדינות ולהתחיל לשפשף את הכתם עד שהוא יעלם בהדרגה. 

חומר נוסף שאפשר לדבר עליו זה מלח! ברוב המקרים מלח יצור לא מעט נזקים אבל כשמדברים על כתם שמקורו על סיב הבדק הוא בהחלט יכול לעזור גם לכם. אז איך עושים זאת זה נכון? לוקחים את חצי כוס החומץ שהוזכר קודם לכן, לזה מצרפים 2 כפות מלח ומיד רואים תוצאות! 

בשלב הזה שבו תערבו את המלח יחד עם החומץ בתוך המים החמים תוכלו להביס את הכתם והכול בזכות הברשה עדינה, ספיחת המים מהמקום, ייבוש המקום והנה לכם ספה נקייה שאפשר בהחלט להתגאות בהימצאותה. 

מתי יש צורך לפנות אל חברת ניקוי ספות מקצועית? 

במצב בו הכתם עבר את סיב הבד ונכנס אל עומקו, או אז לא יהיה לכם מנוס ויידרש מכם לזמן חברת ניקוי ספות מקצועית. חברת ניקוי הספות תקצר את התהליך והכי חשוב תיפטר עבורכם מהכתם מבלי לגרום נזקים מיותרים. 

דבר נוסף שחשוב לדבר עליו זה שלא להפקיר את ספת העור שלכם לידיים הלא נכונות. אז אם מעולם לא התעסקתם עם ספה מעור ואין לכם מושג איך להזיז את הכתם ממקומו אולי רצוי שתפנו לגורמים מקצועיים שיעשו זאת קצר, בטוח ובעיקר יעיל. רוצים להסיר את הכתם העיקש מספת העור שלכם? שירות ניקוי ספות עוזר לכם להשאיר את הכתם מאחור. 

 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ