3 טיפים לתחזוקה של ספת עור
שתף
שירותי ניקוי ספות

3 טיפים לתחזוקה של ספת עור

calendar 4 יוני 2021

ספות עור, הן בהחלט יכולות להעניק את המראה המושלם והמוקפד בתנאי שהן מקבלות את המענה הראוי בפן התחזוקתי. אז אם לאחרונה רכשת ספה מעור ואין לך מושג לגבי ניקוי ספות עור במאמר זה תוכל/י לקבל את כל המידע על אודות ספה מדהימה שהשקעת בה את מיטב כספך ותישאר אתך הרבה אחרי, הכול בזכות ניקוי ספות מוקפד ונכון.

כפי שהבנת, כדי שהספות שלך יעניקו את המראה המושלם ויישמרו על ערכיות למשך שנים כל מה שצריך זו תחזוקה שתרחיק מהם את המראה הדהוי, המתקלף ובאופן כללי ישרה ויותיר את המראה המושלם לאורך שנים.

רוצה לדעת איך עושים ניקוי ספות מבד או מעור? הנה כמה עצות שחשוב ליישם, לשמור ולשתף עם מי שצריך מלבדך תחזוקה במינימום זמן, מינימום עלות ומקסימום של ספה מדהימה שתורמת בהדרה לעיצוב הכללי.

איך מנקים לבד ספות מעור? אסור ומותר

טיפ מספר אחד מתייחס למשימה הראשונה של ניקוי ספות עור והיא לבדוק אם השיטה שנבחרה אכן מתאימה לספה שלך. יש המון ספות, יש המון גוונים ותתפלא/י לא כל שיטה מתאימה כדי להשיג או לשמור על הקיים.

לצורך העניין כאשר מדובר בספה בגוונים בהירים שהרי מדובר בגוונים עדינים כך שכל כתם שייראה עליהן ייראה בולט ויחמיר את המצב. לכן, חשוב לנקות באופן יסודי ולהיעזר רק בחומרים שיכולים להמיס בעדינות את שכבת השומן/ לכלוך או להיעזר בקיטור בלבד.

טעות נפוצה נוספת היא לחשוב כי על ספה כהה הכתם לא יבלוט, זו טעות גסה היות שגם עליה יכול להצטבר לכלוך שאסור להתעלם ממנו וחייב להיות חלק מרשימת התחזוקה השנתית של מערכות הישיבה שלך.

טיפ שני מתייחס לספות מעור הפוך, העור ההפוך הוא קשה יותר אבל היתרון הגדול הוא שבמרקמו הוא דומה למערכת ישיבה מבד ועל פי כך יש לנקות ספה העשויה מחומר זה בדיוק כפי שמתייחסים לספה מבד.

ומה יהיה הטיפ השלישי? ניקוי ספה מעור לא עושים לבד!

במסגרת הטיפ השלישי נדבר איתך דווקא על חברה שמספקת שירותי ניקוי ספות עור אבל לא רק. לעיתים עבר זמנו של הכתם ומנסים להסיר אותו כשהוא מצא לו דרך קבע וקשה להתמודד עמו, או אז במקרה הנ"ל חשוב לפנות לחברה שמבינה ויכולה לטפל בכתם בעדינות ובצורה שלא תחמיר את המצב.

עומד/ת ומתבונן/ת על הכתם מקרוב? קיים בך היסוס איך אם בכלל לעשות את זה ועומד/ת לוותר לטובת מערכת ישיבה חדשה? עצור/י רגע! הרי רכשת את מערכת הישיבה לא מזמן, אולי אפשר להציל אותה?

 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ