שתף
טיפים לניקוי ספה אחרי שיפוץ

5 טיפים לניקוי ספה אחרי שיפוץ בבית

ינון יזדי
ינון יזדי

שיפוץ בבית הוא אוסף של פעולות שהופכות את הבית כולו לאתר בנייה אחד גדול. אבד, לכלוך, מפגעי בטיחות רבים ושלל אפשרויות לפגיעה בחפצים או פריטי ריהוט שנמצאים בבית. כמובן שהעדיפות היא לבצע את השיפוץ לפני שעוברים לגור או לאחר שמרוקנים לגמרי את חלל הבית אך לא תמיד זה אפשרי ובמקרים רבים השיפוץ מתבצע תוך כדי החיים והשגרה של הבית. מכאן שאין מנוס אלא לבחון לעומק איך לבצע תיקונים, שיפורים וניקיונות לאחר השיפוץ, כאלה שקרו כתוצאה ישירה של עבודות השיפוץ והבנייה.

ניקוי ספה לאחר שיפוץ בבית

הספות הן הרהיט הרגיש ביותר בבית מבחינת אפשרויות הפגיעה והלכלוך. מדובר במערכת ריהוט שיש חשיבות מאד גבוהה למראה היפה והנקי שלה ולכן כל כתם, זעיר ככל שיהיה, עלול לפגום במראה של הספה ומכאן – להעכיר את המראה של הסלון כולו. מסיבות אלה חשוב מאד לנקוט משנה זהירות בכל מה שקשור לספות לפני תחילת העבודות ואם אין דרך או אפשרות להוציא אותן מהבית טרם תחילת השיפוץ, כדאי לפחות להיעזר בטיפים הבאים על מנת להחזיר להן את המראה הנקי, היפה והמחודש לאחר שהשיפוץ מסתיים –

1. עיטוף ביריעת ניילון קשיחה או פלסטיק – הגנה נאותה על הספות עשויה למנוע מהם להתלכלך או להיפגם במהלך העבודות. צבע שיותז עליהן לא ייספג ויגרום לכתמים שלא ניתן להסיר, מכה בשלדה או בריפוד לא ישאירו סימן ואבק שלבטח יהיה בחלל הבית לא יידבק בהן. מומלץ לעטוף ולהדביק למקומן את היריעות בכל שטח הריפוד, הידיות ואפילו הרגליים של הספות.

2. הרחקה מהקירות או ממוקד העבודות – במידה ומתבצעת צביעה של הקירות בסלון מומלץ מאד לקרב את הספות למרכז החדר כך שהן תהיינה רחוקות ככל האפשר מהקירות וכך יפחת הסיכון שטיפות צבע יעופו עליהן.

3. לאחר השיפוץ חשוב לבחון היטב ומקרוב את מצב הספה – האם היא מלוכלכת? האם הוכתמה מחומר כלשהו? במידה וכן – צריך להתחיל לנסות לנקות אותה בעזרת אמצעים ביתיים כמו מגבונים לניקוי ריהוט או מטלית לחה מעט.

4. במידה ונשארים לכלוכים עיקשים אפשר לנסות לנקות את הספה בחומר מקצועי יותר שמתאים לחומרי הגלם שמהם היא עשויה. חומרים אלה מגיעים בדרך כלל בתצורה של תרסיסים. חשוב לשים לב שהריפוד עמיד ומתאים לשימוש עם חומרים אלה. את הבדיקה כדאי לבצע במקום נסתר.

5. הכי מומלץ בסיום עבודות השיפוץ בבית להזמין שירות מקצועי של ניקוי ספות. אם כבר הושקעו זמן, מחשבה וכספים בשיפוץ ובביצוע עבודות בבית – כדאי להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולהפוך את המראה של הספות לחדש, כך הן תשתלבנה היטב במראה המחודש של הסלון כולו. כיום שירותים של ניקוי ספות מקצועי מבוצעים בבית הלקוח, אין צורך בשינוע הספות למקום אחר ואפשר להמשיך להשתמש בהן תוך פרק זמן קצר מסיום הניקוי.

[list-posts-basic]

שיפוץ הבית ושמירה על הספות – זה כן הולך ביחד!

אין סיבה לוותר על ספות יפות ואהובות רק בגלל שמחליטים לבצע שיפוץ בבית. כאשר נוהגים באחריות ובשימת לב אפשר לוודא ששום דבר לא יקרה לספות, לרבות כתמים או פגיעה במראה שלהן. הסלון ייראה הרבה יותר יפה ומהודר לאחר סיום שני השלבים החשובים – עבודות השיפוץ וניקוי יסודי ומקצועי של הספות. השילוב בין ספות שנראות כחדשות לבין סלון שזה עתה שופץ יסב לבית כולו אווירה יוקרתית ומיוחדת ואין ספק שיהיה כיף ונע

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ