5 הטיפים לניקיון בסלון בצורה טבעית
שתף
ניקוי ספות עור לבן

5 הטיפים לניקיון בסלון בצורה טבעית

calendar 9 פברואר 2021

זו יכולה להיות שיטת ניקוי ספות עור בצורה טבעית או ניקוי ספה על פי חומרי גלם אחרים, איך עושים את זה נכון? מה עושים כשזו לא רק ספה אחת אלא סלון שלם שצריך לנקות? בכדי שתעשו את זה נכון הנה לפניכם 5 טיפים לניקיון בסלון, טיפים שיהפכו את זה קל, נכון ובעיקר יעיל לטווח הארוך. 

ניקוי ספות עור- אפשר גם בלי כימיקלים 

אם אתם מחפשים טיפים לניקיון בסלון הנה אחד מהם, הנה אפשרות לממש ניקוי הסלון ללא כימיקלים ובעיקר בהסתמך על "שיטות סבתא". כן, תתפלאו אבל אפשר ואפילו מומלץ קודם לכן לנקות בצורה טבעית עד כמה שניתן. 

למה כל כך חשוב לממש ניקוי הסלון בצורה טבעית? בעיקר כי ספות מעור עלולות להינזק ואת זה אפשר למנוע באמצעות החומרים הייעודיים והטבעיים. מה לעשות? איך לשמור על העור ולשמור שלא יתקלף? קחו שמן זית וחומץ לבן, ערבבו יחד, טבלו לתוך זה מטלית בד ונקו בעדינות את משטח העור והתוצאה? היא בהחלט יכולה להפתיע גם אתכם. 

טיפ שני הוא החלק השני של השימוש בחומרים הנ"ל, שימוש בנייר ספוג שיסיר את השומנים הנקודתיים מהספה והנה ספת העור שלכם מוכנה לארח ולנצוץ בדיוק כמו בעבר. 

טיפ מס' 3# אתם לא חייבים להתמודד עם זה לבד 

יש דברים שלא צריך להתמודד איתם לבד ובמסגרת ניקוי ספה בצורה טבעית חשוב לברור את חומרי הניקוי הייעודיים למשימה. כאמור, כשמדברים על עור מדברים על היכולת שלו להתקלף ולהיפגם במידה ולא בוחרים את חומר הניקוי הטוב וכך גם בספת בד שהיא אף יותר עדינה מספת העור. 

אם אמרו לכם לשפשף חזק את המקום עם מטלית ראו הוזהרתם, גם אם מדובר בספת בד רגילה אתם עלולים להעצים את הכתם! מה כן כדאי לכם לעשות? לבדוק מקרוב האם מדברים על כתם המצוי בתוך סיב הבד או שהוא נמצא בצורה שטחית בלבד. 

טיפ מס' 4# הכתם חדר לסיב הבד? אולי כדאי שלא תתמודדו עם זה לבד   

במידה וניסיתם כבר הכול ואתם לא מצליחים גם לא בשיטות הטבעיות ביותר למגר את הכתם העיקש, כל מה שאתם צריכים זו חברת ניקוי מקצועית שיודעת ויכולה להתמודד עם הבעיה. באמצעות חומרי ניקיון מתאימים ושיטות מתאימות חברת הניקוי לא רק שתמגר את הכתם אלא תחסוך מכם את רכישת הסלון החדש! 

רוצים להשיב את המראה המושלם לפינת האירוח שלכם? כטיפ מס' 5 בדקו את הכתם עצמו, במידה ויש לכם ספת עור והכי חשוב גשו לזה בעדינות מרובה. במידה והחומרים לא מתאימים ולא עושים את העבודה התקשרו עוד היום אל מנקה ספות מקצועי במטרה להשיב את הנראות היוקרתית לסלון שלכם. 

 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ