6 השיטות הטובות ביותר לניקוי וילונות
שתף
ניקוי וילונות

6 השיטות הטובות ביותר לניקוי וילונות

calendar 16 פברואר 2021

כשמדברים על ניקיון הבית או הסלון זה לא רק חפצים, ספה, שטיח אלא גם מסגרת החלונות כאמור – הווילונות! האם יש לכם שיטה לניקוי וילון? באילו פרמטרים צריך להתחשב לפני שמתחילים לנקות את הווילון שהוא חלק בלתי נפרד מכל השאר? מחפשים טיפים לניקוי וילון?  הנה לפניכם 6 השיטות הטובות להשלמת הליך ניקוי וילונות על הצד הטוב ביותר. 

איך מוצאים את השיטה הנכונה? ניקוי וילונות 

יש כל מיני שיטות לניקוי וילון השאלה היא איזו שיטה היא הנכונה ביותר? אם תשאלו לא מעט אנשים הם יעידו כי אין להם מושג איך לנקות וילון וברוב המקרים הם פונים לאנשי מקצוע, האם גם אתם צריכים לפנות לאיש מקצוע? 

כטיפ ראשון ושני אולי כדאי לדבר על כל מה שמתרחש בחלקו הקדמי של הווילון ובפרט בחלקו האחורי. מבין כל החלקים שחשוב לנקות נהוג לפחות אחת לחצי שנה לנקות בצורה יסודית את הווילון מכל צדדיו. 

אז איך עושים את זה? אולי כדאי לנסות להכניס את הווילונות למכונת הכביסה, לחכות שהם יתייבשו ומיד לאחר מכן לתלות אותם שוב. 

כטיפ השלישי חשוב לדבר על בחירת חומרי הניקוי ובשלב הזה לבחור את החומרים הטבעיים. בחירת חומרים טבעיים תוכל להבטיח שמירה על הווילונות שלכם אבל חשוב לציין כי ייתכן ויהיו כתמים שלא תוכלו להסיר בשום דרך. במצב הנ"ל מומלץ לפנות לשירות ניקיון מקצועי שיסייע לכם לנקות את הווילון ולמגר את האבק והלכלוך. 

מי אמר שצריך אבקת כביסה? חומרי ניקוי טבעיים 

עכשיו שקיבלתם את הטיפ השלישי הטיפ הרביעי ייקח אתכם צעד אחד קדימה להבין באילו חומרים מדובר והאם הם אכן מתאימים לווילונות שלכם? קחו מרכך כביסה עם חצי כוס חומץ וצאו לדרך! 

טיפ מס' 5 עוסק לא רק עם מה ואילו חומרי ניקוי אתם משתמשים אלא איך אתם משתמשים בהם דהיינו שלבי כבסי הווילונות עצמם. עכשיו כשאתם יודעים את כל החומרים הנדרשים כוונו את המכונה נכון- זה קריטי כי הדבר האחרון שתרצו זה ווילונות מכווצים שיהיו נקיים אבל נראותם לא תחזור להיות כמו פעם. 

צריכים טיפ שישי ונוסף? אל תשכחו את השמנים האתריים! הם נפלאים לניקוי ווילונות! מכירים את הלבנדר? עץ התה? אוהבים את ריח הגרניום?

 תתפלאו אבל אם אתם מוהלים 20 טיפות מהשמנים האתריים אתם לא רק משיגים ניקיון מושלם אלא גם מצליחים להרחיק לאלתר נגעים ואת העש שאוהב למצוא "מקום של כבוד" על הווילון בחדר, בסלון או בכל פינה אחרת. 

בסיכומו של דבר, לצד הריהוט המושלם, נראות הבית ועיצובו התחזוקה הכללית היא החשובה ביותר והיא כוללת בתוכה ניקוי ספות, מראות, שטיחים ומסגרת אחת שתורמת לא מעט "לנוף הפרטי שלכם" –  הפעם ווילונות מהודרים המעטרים את הסביבה בדיוק כמו בעבר.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ