ניקוי מיטות וספות נוער
שתף
ניקוי מיטות נוער

ניקוי מיטות וספות נוער

ינון יזדי
ינון יזדי

בני נוער אוהבים לקבל רהיטים חדשים ואופנתיים לחדר שלהם, אבל הם לא ממש יודעים לשמור עליהם. תקום האמא שלא מנערת לפחות פעם ביום, מהמיטות או הספות בחדרי הילדים, פירורי חטיפים, שאריות של סנדוויצ'ים (במקרה הטוב) או חלקי פיצה שמנונית (במקרה הרע), כתמי משקאות ומה לא.  לחבר'ה הצעירים זה לא כל כך מפריע, אבל אותנו, כמבוגרים האחראיים בבית, זה מוציא מדעתנו. מעבר להרס הכספי של רכוש שנקנה בממון רב, המיטות והספות המוכתמות פשוט הופכות להיות רהיטים לא אסתטיים, לא נקיים ולא בריאים לשימוש. אז מה הפתרון? לזרוק ולקנות חדשים? הרי גם הרהיטים החדשים יהפכו לאנדרטאות של פיצות וטוסט גבינה תוך כמה חודשים! הפתרון הוא לנקות היטב: להיעזר בחברת ניקוי ספות ומיטות מקצועית בשלב הראשון, שתבצע ניקוי יסודי – ולאחר מכן לשמור על המיטה או הספה באמצעי ניקוי ביתיים. 

 

לישון על מיטה שלא עברה ניקוי יסודי לפחות פעם בשנה זה לישון עם חיידקים. 

אתם מכבסים את המצעים שלכם בדבקות: קונים את חומרי הכביסה הכי חזקים וריחניים, בוחרים תוכנית הרתחה במכונת הכביסה כדי "להרוג את כל החיידקים", אבל שוכחים את הדבר הכי חשוב:  מיטה שלא עברה ניקוי יסודי, היא מיטה לא נקייה. במיטות של מבוגרים זו פחות בעיה, מאחר והמיטה מורכבת משלד ומזרון, שאותו ניתן להחליף. במיטות וספות נוער זו כבר יותר בעיה, שכן המיטה בנויה כמיקשה אחת, ולא ניתן לפרק את המזרון מהמסגרת שלו. אתם אומנם מחליפים מצעים, אבל הריפוד סופג אבק, לכלוך, לחות ומה לא, וכל החיידקים האלה רוחשים מתחת לסדין. ניקוי של חברה מקצועית אינו יקר במיוחד, ושווה ערך לקנייה של מיטה חדשה – גם מבחינת מראה המיטה החדש לאחר הניקוי, וגם מבחינת ניקיון הבד

[list-posts-basic]

ספת נוער מלוכלכת משווה מראה מרושל לחדר

כמה שאנחנו שונאים שהחדר שלהם מבולגן, ככה לבני הנוער לא אכפת. מצידם, שתהיה להם ערימה של קרטוני פיצה בכל החדר. אבל מדי פעם, גם להם זה קורה, שמתחשק להם לסדר את החדר ולשוות לו מראה מסודר ויפה. זה קורה כשמישהו חשוב עומד להיכנס לחדר: בן / בת זוג חדשים, חברים או אפילו מורה פרטי שבא ללמד אותם – פתאום אכפת להם איך החדר נראה והם רואים אותו כמו בפעם הראשונה. למה הוא נראה כל כך מוזנח, למרות שמנקים אותו בקביעות? למה הצבעים דהויים? ובכן, מאחר וחדר סטנדרטי אינו גדול מימדים במיוחד, מה שבולט בו בעיקר זו המיטה או הספה. ואם אלה דהויים, מאובקים או מוכתמים – זה מה שיבלוט לעין. 

איך שומרים על ניקיון המיטות וספות הנוער?

בשלב הראשון כאמור מאתרים חברת ניקוי ספות ומיטות נוער מקצועית. אתם לא יכולים להגיע לרמת ניקיון עמוקה כפי שהם מסוגלים בזכות הציוד המשוכלל וחומרי הניקוי המקצועיים, שלא נמכרים בשוק הפרטי. בשלב השני, תצטרכו לשמור בעצמכם על ניקיון המיטה / הספה.:

  • הקפידו בכל החלפת מצעים, להשאיר את המיטה או הספה מאווררים וחשופים לאוויר. תנו למזרון להתאוורר, ולקבל אוויר נקי. 
  • בשלב השני, קחו מגבון לח, ונקו אתו את השטח המרופד. אם גיליתם כתם קטן נקו אותו מיד, לפני שהוא יהפוך לעקשן במיוחד. 
  • שאבו את המיטה בקביעות: כמעט כולם אוהבים לאכול במיטה, והפירורים האלה הם מגנט לחרקים. הרימו את קפלי המיטה ושאבו גם במקומות שקשה להגיע אליהם.
  • בימים יפים תלו את השמיכה והכרית על החבל, או לפחות השעינו אותם על אדן החלון. גם להם מגיע להתאוורר. 

לילה טוב!

 

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ