ניקוי ריפודי רכב בראשון לציון
שתף
הסרת כתמי דם מהריפוד

ניקוי ריפודי רכב בראשון לציון

calendar 29 אוקטובר 2020

רבים מופתעים לגלות כי ניתן לבצע חידוש לריפוד הרכב בניקוי מקצועי. ניקוי מקצועי מאפשר להגיע לעומד שכבות הריפוד, וכך למעשה לנקות אותו מבפנים ומבחוץ. ניקוי עם חומרים ביתיים הוא טוב על מנת לשמור על שחיקת הבד, אך הוא לא מספיק על מנת לשמור על הבד גם מבפנים, ולשמור על הבריאות שלכם. 

חיטוי ב-99% גם לקורונה בתהליך ניקוי רכב

המשיכו לקרוא ותגלו כיצד מומלץ לנקות את הריפודים שלכם, אילו כתמים ניתן להסיר, ולמה כדאי לכם לשכור את שירותינו לניקוי מקצועי של ריפודי הרכב שלכם בראשון לציון.

איך מומלץ לבצע ניקוי ריפודי רכב בראשון לציון?

מומלץ לבצע ניקוי שטחי לריפודים אחת לשבועיים לפחות, בשילוב של ניקוי מקצועי אחת לחצי שנה. בשלב הראשון בניקוי ריפודי הרכב מתבצעת שאיבת כל המשטחים וחלל הפנים של הרכב. הוצאת הלכלוך והפסולת תחילה יכולה לסייע בהפחתת הסיכון לשחיקה מהירה של הבד.

בשלבים שלאחר מכן יש לשפשף בעדינות את החומר על כל חלקי הריפוד, ואז לספוג אותו באמצעות טפיחות עם ספוג. את השלב שאחריו חשוב לבצע ביסודיות, עליכם לנגב באמצעות מטלית יבשה ונקייה את כל החומר המוקצף עד שייספג לגמרי במטלית. בסיום, יש לשאוב פעם נוספת את הריפוד ולתת לריפוד זמן ייבוש לפני שנוסעים ברכב.

האם ניתן להסיר כתמים קשים מהריפודים?

רוב הסיכויים שלא תצליחו להסיר באמצעות חומרי ניקוי ביתיים את כל הכתמים הקשים מהריפוד. ריפודי הרכב סופגים כל כך הרבה לכלוך, בין אם זה מזון שאנחנו מכניסים לרכב, אבק שנכנס מהחלונות, נוסעים ברכב ועוד. שיטות הניקוי הביתיות נועדו לניקוי שטחי של הריפודים, רק על מנת לשמור עליהם מפני בלאי מוקדם, וגם לשמור על בריאותכם.

הבשורה המשמחת היא שלחברת ניקוי מקצועי את כל המכשור והחומרים הדרושים, כמו גם הידע על מנת להסיר את כל סוגי הכתמים מהריפודים שלכם. המומחים בחברה יודעים לזהות את סוג הכתם והגיל שלו, ולהרכיב תכנית ביצוע לניקוי הכתמים בהתאם לסוג הבד של הריפוד.

חברת ניקוי מקצועי יודעת כיצד להסיר את הכתמים הקשים ביותר, כתמי שתן, כתמי יין, כתמי אוכל וכל כתם אחר שיכול להיווצר בריפודי הרכב שלכם.

ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון עם מאסטר קלין

חברת מאסטר קלין מובילה את תחום ניקוי ריפודי רכב בישראל. החברה כל הזמן נחשפת לטכניקות מתקדמות, ומפתחת טכניקות ניקוי יעילות משלה בזכות הניסיון הרב שצברה לאורך השנים. לקוחות החברה נהנים משירותי ניקוי ריפודים בראשון לציון עד הבית, והתחייבות מלאה לניקוי. 

מרגישים שהגיע הזמן לנקות את הריפודים ברכב? מחפשים ניקוי ריפודי רכב בראשון לציון? מצויין. חייגו עכשיו למומחים של מאסטר קלין, שתפו אותם בפרטים הטכניים, ואנחנו נשלח עד אליכם צוות ניקיון מקצועי שיחדש לכם את הריפודים תוך זמן קצר. חייגו עכשיו למספר הטלפון שלנו 1700-501-581.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ