ניקוי מושבי רכב – כדאי לעשות זאת באמצעות המקצוענים
שתף
ניקוי ריפודים - המדריך שיעשה לכם סדר

ניקוי מושבי רכב – כדאי לעשות זאת באמצעות המקצוענים

calendar 30 יולי 2020

הרכב שלנו הוא כלי תחבורה שבו אנו מבלים בו זמן רב. עם הרכב אנו נוסעים בכל יום לעבודה ולסידורים וממתינים בו זמן רב בפקקי תנועה ורמזורים. המכונית מכילה את   הילדים שלנו כשאנו מסיעים אותם למוסדות הלימוד, בעוד שהרכב שלנו מסיע אותנו לחופשות בארץ, אל בילוי עם המשפחה המורחבת בסופי שבוע, ולכל יעד שאליו אנו מגיעים בקלות באמצעות המכונית.

השהייה הרבה במרחב הקטן יחסית מולידה לא מעט לכלוכים, החל משאריות אוכל וכתמי קפה ומיץ, עד לשערות של הכלב שנסע איתנו לטיולים וכלה בריחות רעים של פריטים שהצטברו ברכב בשל אי זהירות בשמירה על הריפודים.

במקרים של הצטברות כתמים, ריחות ולכלוך על המושבים – חשוב לבצע ניקוי מקצועי ולהחזיר את המכונית למצב חדש. אז כיצד מנקים? התשובות בהמשך.

[list-posts-basic]

ניקוי הרכב

אם אתם רוצים לבצע ניקיון יסודי למכונית שכם, חשוב לדעת כי ניקוי ריפודי רכב  מומלץ לבצע באופן מקצועי. מדוע? כי רק ככה אפשר להפטר באמת מהלכלוך הרב שנצבר במכונית, החל מיום רכישתה.

מקצוענים בתחום מבצעים את כל הדרוש כדי להחזיר את המושבים למצב חדיש כאשר הם נוקטים בפעולות הבאות:

התזת חומרי ניקוי וחיטוי ייעודיים על המושבים

המומחים מתיזים – באמצעות מכונת חיטוי – חומר ניקוי ייעודי ומיוחד המתאים למושבים וריפוד. החומר מאפשר נקיון אבק, שומנים שערות, כתמים וכל מה שהפך את הריפוד לישן ומלוכלך.

הברשה והחדרת החומר המחטא

המומחים מברישים את החומר המחטא לתוך המושבים כדי לאפשר חיטוי והסרה יסודית של הכתמים.

שאיבה יסודית של הריפודים והמושבים

לאחר החדרת חומרים, נעשית שאיבה יסודית של המושבים להסרת כל הלכלוכים אשר קיימים על הריפוד.

הסרת חיידקים מבין המושבים

בתוך המושבים של המכונית מצטברים המון חיידקים שנובעים מלכלוך וכתמים. ניקוי מושבי רכב מקצועי כולל ניקיון מושלם מחיידקים ואבק גם במקומות נסתרים.

ייבוש מוחלט וריח מעולה

לאחר ביצוע כלל השלבים להסרת כתמים מהמכונית, כמו: שאיבה של לכלוכים וחידוש מראה המושבים – מבצעים המומחים ייבוש מוחלט של המושבים והקניית ריח טוב באמצעות מבשמים טבעיים.

אז למה כדאי לבחור ניקיון מקצועי?

מי שטרם החליט האם הוא רוצה לנקות לבד את המכונית או להיעזר במומחים – חשוב שידע כי ניקיון עצמאי של המושבים יכול להועיל לטווח הקצר ולאפשר ניקוי חלקי של הרכב: אבל רק ניקיון מקצועי שבו המומחים משתמשים במכונות ניקוי וחיטוי מקצועית – יחזיר את הרכב למצב חדש, ינקה ויחטא את הריפודים מחיידקים ויאפשר שעות רבות של נסיעה נעימה תוך שמירה על בריאותכם ובריאות המשפחה.

בשל כך, זה הזמן לבחור מומחים בתחום, לקבל הצעות מחיר ובכך להכניס את המכונית לניקוי במקום הטוב המקצועי והיעיל ביותר שאתם מוצאים. 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ