ניקוי ספת עור בהירה – לעשות את זה נכון
שתף
ספת עור בהירה

ניקוי ספת עור בהירה – לעשות את זה נכון

calendar 21 ספטמבר 2020

בחירת ספות עור בגוון בהיר לבית הייתה ונשארה אחת הבחירות היותר מאתגרות . לצד היכולת להאיר את החדר ולתת לו את היבט העיצוב המודרני יש בהחלט כמה פרמטים שיש לקחת בחשבון ואחד מהם קשור גם בהפגשות של הספה עם כתמים לא צפויים- מה עושים במצב הזה ואיך שומרים את הספה חפה מכתמים? 

בעידן הנוכחי אתם כבר לא חייבים להיחשב אמיצים אם אתם בוחרים ספות עור בצבע בהיר, כל מה שאתם צריכים זה שירות אמין ומיומן שיכול לתת לכם מענה בזמן אמת 🙂

כך תיפרדו מהכתמים באמצעות ניקוי ספת עור בהירה 

אבק, לכלוך, נגעים של אוכל וכל מיני דברים לא צפויים עלולים להוות בעיה חמורה בפרט כשהגוונים של ספת העור בהירים. מה עושים? כשיש לכם שירות ניקוי ספת עור בהירה אתם כבר לא חייבים להיות אמיצים כל כך אלא לטפל בבעיה בזמן והנה, הספה שלכם נטולת כתמים. 

העור נחשב חומר יציב מאידך, הטקסטורה הנקבובית אוגרת לתוכה שומנים וכל מיני לכלוכים העלולים להתקבע בקלות אבל החדשות הטובות הן כי באמצעות ניקוי ספת עור בהירה אחת לחצי שנה הכתם יישכח כלא היה. 

רוצים שספת העור שלכם תמשיך לשמור על נראות אלגנטית ושהצבע לא יצהיב חלילה? כל מה שצריך זה לתחזק את הספה ואחת לחצי שנה לבצע ניקוי מקצועי על ידי גורמים שמבינים ויודעים איך לעשות את זה נכון. 

[list-posts-basic]

איך אפשר לנקות ספת עור בהירה? 

יש כמה וכמה אפשרויות לבצע באופן עצמאי ניקוי ספת עור בהירה כאשר חלק מהחומרים מתאימים וחלקם מרכיבים חומרים רעילים העלולים לגרום בדיוק את התוצאה ההפוכה ועל הדרך לצור אצלכם תחלואות ורגישויות עור שחשוב למנוע.  

רוצים לרכוש חומר ניקוי ולעשות זאת בכל זאת לבד? מבין כל החומרים אותם תבחרו רצוי מאוד כי תלכו על חומר טבעי במטרה שחלילה לא תזיקו לעצמכם או לבריאות ואיכות הסביבה הסובבת אתכם.  

אפשרות נוספת של ניקוי ספות עור בהירות קשור גם בסודה לשתייה, כשמדברים על חומר קסום מדברים על אבקה זו שיודעת לנטרל כתמים, שומנים וכל מה שנספג פנימה אל הספה. 

אז כל מה שצריך זו רק כף אחת של אבקה אחת לצד כף אבקת כביסה, את הכול לערבב ב100 מ"ל מים. עכשיו לקחת מטלית או ספוג, לבוא במגע עם החומר ובאופן נקודתי לעבור כתם אחר כתם והנה זה נקי יותר ממה שתיארתם לעצמכם.

לאחר סיום הניקוי, ייבשו את המקום עם מטלית יבשה וודאו כי לא נותר שום חומר ניקוי על הספה. ניסיתם את הכול ועדיין זה לא עזר? אולי כדאי שתשאירו את הניקיון בידי גורמים מביני עניין בתחום. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ