ניקוי ספות עור אמיתי או מזוייף
שתף
ניקוי ספת עור אמיתי או מזוייף

ניקוי ספות עור אמיתי או מזוייף

calendar 24 מאי 2020

ספות העור ידועות בנטייה שלהן לצבור כתמי שמן, לכלוך מזון בין המושבים, חיידקי אבק ואפילו עובש, מומלץ לבצע ניקוי ספות עור אחת לשנתיים.

ספות העור זקוקת לתשובת לב ויחס מיוחד, כשאתם רוכשים ספת עור עליכם לדעת כי התחזוק שלה תדיר יותר לעומת ספות העושיות מבד.

מהי הדרך הנכונה ביותר לניקוי ספות עור?

לניקוי ביתי של ספות עור יש 3 שלבים פשוטים שיעשו לכם את החיים קלים וימנעו הצטברויות לכלוך וכתמים על הספה שלכם, את הניקוי הביתי יש לבצע אחת לשבוע.

אלה הם שלושת השלבים לניקוי ספות עור בצורה נכונה עד הניקיון המקצועי:

לשאוב לשאוב לשאוב!

אבק הוא מטרד הניקיון הגדול שיש ובמיוחד במדינת ישראל החמה, שואב האבק יעלים את פירורי האוכל בחריצים של הספה. ההמלצה היא לשאוב אחת לשבוע ולמנוע הצטברויות לכלוך שעם הזמן מתקבעות בספה ויותר ויותר קשה להסירם. אך זכרו! כדי לשאוב רהיטי עור עליכם לוודא כי מברשת השאיבה בה אתם משתמשים רכה מספיק ומותאמת לעור על מנת שלא תפעיל עליו לחץ רב מדי ותגרום לנזק.

מטלית לחה ויבשה

לאחר השאיבה היעזרו במטלית לחה, שלא תהיה ספוגה במים ונגבו היטב את כל חלקי הספה ביסודיות ולאחר מכן יבשו היטב בעזרת מטלית יבשה ועדינה, שלה הייבוש חשוב ומשמעותי יותר בספות עור כי אם לא מייבשים נכון עלולים להיווצר כתמים.

ריכוך והברקה

תכשיר המרכך המיועד לספות עור נועד להברקה- תכשיר כזה חייב להיות ללא חומרים כימיים או חומצות כדי לא לפגוע באיכות הספה ולגרום לנזק. מרחו את החומר, המתינו כרבע שעה והסירו אותו באמצעות מטלית יבשה.

מהו ניקוי ספות עור מקצועי?

ניקוי ספות עור מתבצע ע"י צוות מקצוענים עם מכונות מתקדמות וחומרי חיטוי וניקוי אורגניים וידידותיים לסביבה ולכל דיירי הבית, הצוות ינקה באמצעות שיטה ייחודית שפיתחנו שיטת הזרקה ושאיבה ידנית. השלב הראשון הוא תמיד שלב האבחון, זהו השלב החשוב ביותר כיוון שבאמצעותו אנחנו נחליט על דרך הטיפול לכל כתם ואת הדרך המתאימה ביותר לניקוי הספות שלכם.

הפרמטרים שאנחנו מביאים בחשבון בשלב האבחון הם: המצב הכללי של העור ואיכותו, גיל הספה ועומק הכתמים ומצבם. בניקוי מקצועי אנחנו נגיע על לעומק הספה, ננקה את הכתמים גם מבפנים וככה הניקוי יישמר לאורך זמן, נבריז באמצעות מברשת עדינה וחומרי חיטוי את הספה ולאחר מכן נשאב ונייבש.

מה ההבדל בין ספת עור אמיתי לבין עור מזויף?

ההבדל העיקרי בין ספה עור אמיתי לבין ספת עור מזוייף הוא כמובן המחיר, יש הטוענים כי אין הבדל במראה איך באיכות הספה – כמובן! ספת עור אמיתית נוחה יותר, נעימה יותר ואיכותית יותר, ומכאן מגיע הפער במחירים ביניהם. מכיוון שספות העור יקרות יותר חומרי הגלם איתם מייצרים את הספות באיכות גבוהה יותר משל העור המזויף ולכן הן גם נוחות באופן מיוחד.

את ספות העור האמיתי ניתן לנקות בקלות יותר בפחות סכנה לפגיעה בספה, העור אטום לריחות רעים שלא נספגים בו.

למה אצלנו?

חברת מאסטר קלין מתמחה בניקוי ספות ומתחייבת ל 100 אחוזי הצלחה! צוותי הניקוי המיומנים יגיעו עד אליכם ותוכלו לקבל הדגמה חינם. אנחנו מנקים את הספות באמצעות חומרים אורגניים ידידותיים לסביבה לשמור על בריאותם של בני הבית, הפעוטות ובעלי החיים שחיים בו.

המחירים שלנו משתלמים ביותר, והתוצאות – מדהימות, כל ספה חוזרת להיות חדשה!

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ