ניקוי ריפודי עור לרכב – כך תעשו זאת נכון
שתף
ניקוי ריפודי רכב

ניקוי ריפודי עור לרכב – כך תעשו זאת נכון

calendar 17 נובמבר 2020

אין דבר מפנק יותר מריפודי עור מפנקים בתוך הרכב, המעניקים תחושה יוקרתית ואלגנטית. כששומרים על מושבי הרכב העשויים מעור הם נראים טוב, מריחים נהדר ומרגישים נפלא. עם זאת, הם זקוקים למגע והטיפול הנכון בזמן הניקוי, כדי למנוע נזק בלתי הפיך לעור. 

המשיכו לקרוא ותגלו כיצד תשמרו על מושבי העור שלכם בצורה הטובה ביותר, וגם על חברת ניקוי ריפודי עור מקצועית עד אליכם 🙂

הבנת סוג העור של ריפודי הרכב שלכם

החלק העיקרי בניקוי ריפודים בכלל ובריפודי עור בפרט הינו הבנת סוג הבד שאותו אתם הולכים לנקות. ברוב הרכבים מתקינים ריפודי עור פרה או עור פיגמנט אשר נצבע בשיזוף. חשוב להבין האם העור נצבע וכיצד, על מנת שבתהליך ניקוי הריפוד לא בוצעו פעולות שיגרמו לצבע לרדת. לאחר שתבינו איזה סוג עור מדובר, עליכם לבצע בדיקה מה מצב מושבי העור שלכם. 

הכינו את המושבים

בשלב הראשון כל שעליכם לעשות הוא לשאוב את הריפודים באמצעות שואב אבק, במהלך השאיבה שימו לב לתפרים של הריפוד. מומלץ לשאוב כמה שיותר לכלוך, חצץ וחול מפני שטח וזאת על מנת למנוע נזקי חיכוך בזמן הניקוי, או בזמן שאתם מתיישבים על מושבי העור.

קחו דגימה

לשלב הזה עליכם להצטייד במטלית נקייה ולחה. באמצעות המטלית נגבו את כל משטחי הריפוד ביסודיות, ללא הפעלת לחץ מסיבי בעת הניגוב. במידה ואתם מזהים כתמים קשים להסרה, הניח להם ותטפל בהם בהמשך. החוכמה בשלב הזה היא להסיר לכלוך מחלקו העליון של העור. זה הזמן לבדוק האם העור מוריד צבע למטלית, והאם יש חלקים בעור שמאבדים צבע.

הבינו את המסקנות להמשך התהליך

לאחר ביצוע כל השלבים הראשוניים תוכלו לאבחן איזה סוג של ניקוי זקוקים ריפודי העור שלכם. אם המושבים עדיין מלוכלכים תזדקקו לניקוי עור מקצועי. אם המושבים שלכם נקיים לאחר הניגוב הראשוני, אין יותר מדי מה לעשות מעבר לכך.

ניקוי ריפודי עור לרכב מקצועי עם מאסטר קלין

ריפודים העשויים עור הינם יקרים יותר ורגישים יותר, וכל נזק בהם עלול להביא לעלות מאוד גבוהה. במידה וביצעתם את השלבים הראשונים הכתובים לעיל, ועדיין אתם מזהים כתמים שלא ניתן להסיר, זה הזמן לחייג למומחים של מאסטר קלין המומחים בתחום ניקוי ריפודי רכב.

לחברת הניקוי המובילה בישראל יש את כל המכשור והחומרים הדרושים על מנת לנקות את ריפודי העור היוקרתיים ברכב שלכם, ברמה הגבוהה ביותר. הצוות המנוסה יגיע עד אליכם, ויבצע את הניקוי המקצועי עד לשביעות רצונכם.

תחזוקה שוטפת המפתח לריפודים נקיים

תחזוקה שוטפת לכל סוגי הריפודים, ולריפודי עור בפרט הינה קריטית על מנת לשמור עליהם לאורך זמן במצב מצויין. התחזוקה השוטפת של ריפודי עור פשוטה למדי, המורכבת משאיבת אבק וניגוב באמצעות מגבון אחת לשבוע. התחזוקה מונעת מכתמים להתקבע בעור, ושומרת על סיבי הבד רכים ונעימים.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ