ניקוי ריפודים לרכב

10 יולי 2019
שתף כתבה:

קנית רכב חדש? ניקוי ריפודים לרכב יכול להעניק לרכב שלכם מראה חדש וזוהר

אתם מכירים את התחושה הזאת, קצת אחרי שאתם קונים אוטו חדש? אתם לא מרשים לאף אחד לאכול באוטו, לשתות או אפילו להיכנס עם נעליים מלוכלכות. אתם דואגים לטפח ולנקות את האוטו בקביעות… עד שעובר קצת זמן, וגם הרכב שלכם נראה כמו רכב הסעות של קייטנה סוערת עם ילדים פעילים במיוחד: חתיכות במבה תקועות בין המושבים, טביעות רגליים של כלב (שזה מעניין כי מעולם לא היה לכם כלב) על כל המושב האחורי, כתם חשוד כקולה מרוח בנון שלנטיות על כל המושב הקדמי, וחלקים נמרצים ממושב הנהג מעלים את החשד שהיתה פה לא מזמן פעילות שמערבת שווארמה, עם טחינה ורטבים נוספים. העניין הוא שזה כל כך מבאס לראות את האוטו מטונף ככה, כי לא משנה כמה תנקו אותו, מושבים מטונפים תמיד נותנים את הרושם שזה אוטו ישן ומלוכלך. אז מה הפתרון? לא לאכול, לא לשתות ולא לנשום באוטו? מה פתאום.

ניקוי ריפודים לרכב ע"י חברה מקצועית

במקום להחליף את כל האוטו או להשתעבד לשטיפות רכב תכופות ויקרות (שלא באמת עוזרות לניקוי ריפוד המושבים), היעזרו בחברה מקצועית לניקוי ריפודים, שתפעיל את הקסם שלה (חומרי ניקוי מיוחדים ומומחיות בניקוי כתמים עיקשים במיוחד). אתם יודעים מה ההבדל בין חברה מקצועית לניקוי ריפודים, וכזו שאינה מקצועית?

התוצאה: אתם לא משלמים כסף כדי שאנשים ישאירו לכם מושבים רטובים עם כתמים בהירים יותר. אתם רוצים לקבל מושבים שנראים חדשים, וזה בהחלט אפשרי.
בטיחות בשימוש: חברה מקצועית לניקוי ריפודים משתמשת בחומרים שאינם מזהמים את האוויר שאתם נושמים (ואתם הרי תצטרכו לשבת בתוך האוטו לאחר הניקיון.
אמינות וביטחון באיכות העבודה: חברה מקצועית משתמשת בחומרים שאינם מזיקים לבד הריפוד שלכם, ולא גורמים שום נזק.

ניקוי ריפוד במקום להחליף את כל הריפודים באוטו

אם הייתם צריכים להחליף את הריפודים באוטו שלכם, הייתם משלמים סכום גבוה למדי, ומיותר לחלוטין. מדוע מיותר? כי ניקוי מקצועי של מושבי האוטו יכול להחזיר לבד את יופיו ואת הניצוץ שיש לרכב חדש. אתם אגב עלולים להיות מופתעים מכך שצבע הריפוד המקורי שונה ממה שזכרתם: לפעמים הבדים כל כך מלוכלכים ועם כתמים קשים להסרה – שאנו שוכחים את הצבע המקורי של מושבי הרכב שלנו.

עוד מאמרים בנושא:

ניקוי האוטו וניקוי האווירה

עבור אנשים רבים, האוטו הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו. חלקנו נוהגים כל כך הרבה שעות ביום, שהאוטו הפך להיות מעין בית שני עבורנו. מגיע לנו לנהוג באוטו נקי, מצוחצח, שנעים לשבת בתוכו. הכתמים שעל גבי בד הריפוד נראים לנו לרוב לא נעימים, אבל האמת היא שמעבר למראה מוזנח של הרכב, בם גם לעיתים תורמים לריחות לא נעימים ברכב. בין אם אלה כתמי מזון ובין אם אלו כתמים של בוץ, הרבה פעמים הם מפיצים ריחות לא נעימים ויוצרים תחושה לא נעימה באוטו, בין אם אנו מבינים את זה, או לא. תחושה שאנו מתים להיפטר ממנה, ולא תמיד מבינים שזה די פשוט – ניקוי מקצועי של ריפודי הבד ישנו את כל האווירה באוטו ויעניקו לו גם ריח נעים של ניקיון.

ניקוי ריפודים לרכב – מחירון

אם השתכנעתם שהדרך לרכב בעל מראה חדש ויפה היא ניקוי ריפוד המושבים, אתם צודקים לחלוטין. בניגוד לטיפולים אחרים, ניקוי הריפוד של מושבי הרכב אינו יקר במיוחד, ותמורת סכום שווה לכל נפש אתם יכולים להשיג במהירות מראה יפהפה לאוטו שלכם. בדקו מחירון ניקוי ריפודים לרכב והזמינו כבר עכשיו.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם