ניקוי ספות לעסקים ומשרדי ענק
שתף
ניקוי משרדים גדולים - מאסטר קלין

ניקוי ספות לעסקים ומשרדי ענק

calendar 29 ספטמבר 2019

עסקים, ארגונים ומשרדים החלו בשנים האחרונות לגלות את היתרונות הרבים של שילוב ספות בריהוט המשרדי. אולי בניגוד לתדמית המסורתית של משרד הומה או עסק שלקוחות באים ויוצאים ממנו באופן תדיר, כיום ניתן לראות יותר ויותר ספות שבהן נעשה שימוש מגוון: הן יכולות, למשל, לשמש את העובדים במהלך ההפסקות על מנת לרבוץ עליהן ולשקוע בשיחת חולין או מנוחה קלה; הן עשויות לשמש כמקום מזמין וידידותי לערוך בו ראיונות עבודה או לארח מבקרים; או פשוט להיות שם כשצריך מקום שקט ונוח לערוך בו שיחה בענייני עבודה.

אלא שלעומת היתרונות הרבים הנעוצים בשימושים המגוונים שיש לספות בעסקים ובמשרדים, עומד הצורך לשמור על ניקיון הריפוד באופן קבוע. זאת משום שממש כמו הספות הביתיות שנמצאות בסלון שלנו, גם אל ספות משרדיות עלולים להגיע נוזלים, מזון, חלקיקי אבק, חול ויתר לכלוכים שונים ומשונים אשר במקרה הטוב עלולים לשוות לספה מראה מוזנח ובמקרה הרע ליצור כתמים של ממש. בפרט כאשר לוקחים בחשבון את הכמויות הגדולות בהרבה של בני אדם שעושים שימוש בספות הללו או מסתובבים בקרבתן (בהשוואה למספרם של האנשים בסלון הביתי) – אזי ההסתברות להתלכלך עולה ולכן גם הצורך בניקיון.

הפתרון: ניקוי מקצועי

הספות בעסק או במשרד זקוקות לתחזוקה שוטפת ממש כמו כל פריט אחר, ולכן רצוי לשאוב אותן מעת לעת ולהשתמש בחומרי ניקוי מאושרים וכדומה. אלא מדי פעם מומלץ מאוד להזמין חברת מקצועית המתמחה בניקוי ספות לעסקים ומשרדים, תבצע את התהליך באופן הרבה יותר מקצועי ועמוק.
כדאי לדעת:
תהליך הניקוי מתבצע באופן יסודי ומקצועי תוך שימוש בשיטות מתקדמות וללא פגיעה בזמן העבודה.
התהליך כרוך בשימוש בחומרים רטובים, אולם ניתן לייבש את הספות במהלך סוף השבוע במהלכו אין פעילות בעסק או במשרד.
טווח המחירים של שירות ניקוי מקצועי לעסקים ומשרדים אינו שונה בהרבה מזה של ניקוי ספות בבית רגיל וגם התהליך דומה מאוד, מלבד הצורך שעולה לעיתים בתיאום שעות באופן פרטני על מנת לא לפגוע בהתנהלות העסקית או המשרדית במהלך הניקוי.

[list-posts-basic]

יתרונותיה של ספה נקיה

ספה נקיה היא ספה שנעים לעבוד עליה או בקרבתה. לאחר הניקוי הספות מקבלות מראה רענן וחדש, כך שעבור העובדים מדובר בסביבת עבודה נעימה שאף עשויה להשפיע באופן חיובי על עבודתם.
מעבר לכך, ספה נקיה היא גם ספה שאינה מהווה בית לגידול חיידקים או הצטברות בקטריות. הרי לא תמיד ניתן לראות את הלכלוך שמצטבר על הספה, אבל הוא עדיין שם. כלומר בעזרת הניקוי המקצועי ניתן אף לתרום לבריאותם של העובדים.

במילים אחרות, אם יש לכם ספה בעסק או במשרד, כדאי לוודא שהיא נקיה, בריאה ורעננה. ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר לניקוי ספות במשרד או בעסק שלכם, צרו קשר בטלפון או דרך האתר.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ