ניקוי ספת מיקרופייבר – אלפנט

ניקוי ספת מיקרופייבר – על הניקוי באופן כללי

ספה העשויה מבד מיקרופייבר (בד הדוחה כתמים) מעניקה מגע נעים ונוח, ומונעת חדירת מים וכתמים,למרות זאת – הספה עלולה לצבור אבק פנימי, כתמים בשכבות הפנימיות של הספה ואף עלולה לצבור כתמים בשכבה החיצונית והעליונה של הספה.

מה עושים? ואיך גורמים לספה לחזור למצבה הראשוני?

בכדי להבין איך לנקות ספת מיקרופייבר, אנו צריכים לדעת ממה עשוי הבד, ונצטרך להתבונן בסוגי הכתמים המופיעים על הספה.שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

כתמי שתן: 
אין להשתמש בחמצן פעיל! נסו לסחוט את הרטיבות באמצעות מגבת יבשה ככל הניתן. במקרים של ריח: השתמשו בנוזל כלים, שפכו את נוזל הכלים על מטלית יבשה, עסו בעדינות את האזורים המוכתמים ונגבו שוב במגבת יבשה.

מסטיק: בכדי להסיר מסטיק קחו שקית קרח, הניחו על המקום בו נדבק המסטיק. המתינו עד שהמסטיק יהיה יבש, וגרדו בעדינות. ניתן להיעזר גם בקיסם שיניים.

כמה טיפים חשובים לפני תחילת ניקוי ספת מיקרופייבר:

* מומלץ לערוך ניסוי במקום נסתר דוגמת: גב הספה. וזה כדי למנוע נזק בלתי הפיך לספה שלכם במידה והספה מבד בעייתי.

* אין להשתמש בחומרים המכילים חמצן פעיל, או אקונומיקה, או חומרים כימקלים שלא מיועדים לניקוי ספות או ריפודים.

* עדיף לא לייבש את הספה מיד לאחר הניקוי, אלא עדיף לחכות עד שהספה תתייבש לבד (בדרך כלל לוקח שעה עד שעתיים) ולמה זה חשוב? מפני שאם הכתם עדיין קיים על הספה. חימום במצב שכזה יגרום לכך שלא יהיה ניתן להסירו בניסיון חוזר.

* חובה לבדוק הוראות יצרן הנמצאים בתג הספה.

(במקרה של כביסת כריות חובה, חובה לכבס אך ורק לפי הוראות היצרן של הספה שלכם).

ניקוי ספת מיקרופייבר - אלפנטלקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


ניקוי ספת מיקרופייבר ואלפנט

ספות מיקרופייבר עשויות לרוב מפוליאסטר או מפוליאמיד, והינו בד חזק ונוח, אשר נשאר עמיד בפני מים ונקרא בד דוחה כתמים. אולם למרות דחייתו למים וכתמים, עלולים להיווצר כתמים, במיוחד בשכבות הפנימיות של הספה. וכשמדובר בשכבות הפנימיות הדבר מקשה את מלאכת הניקוי של הספה.

בד אלפנט: נקרא בד או עור והינו יציב וחזק בפני מים, אולם גם הוא עלול לצבור כתמים לעיתים קרובות.

איך בכל זאת מנקים? כדי לנקות ספת מיקרופייבר, יש לבדוק את סוגי הכתמים וממה הם עשויים. בדיקה והתאמת סוג הניקוי קריטית לעניין זה.

כתמי אבק, לכלוך יבש ושיער חיות מחמד: ניתן להסיר בקלות ע"י שואב אבק פשוט. שאבו ביסודיות, במיוחד במקומות הצוברים לכלוך יבש כמו החריצים ומתחת לכריות המושב. במקרה הצורך, היעזרו במברשת גיהוץ (נמכר כמעט בכל חנות).

כתמי שמן, יין, קפה, חרדל וכו: בכדי להסיר את הכתמים אין צורך בחומרים יקרים, אלא בחומץ ומים. יש לקחת חומץ בדילול מים (מים קרים בלבד) ביחס של  50/50, לטבל במטלית לחה, שפשפו בעדינות עם מברשת גיהוץ (נמכר כמעט בכל חנות), המתינו מספר דקות ונגבו במטלית לחה. אם מדובר בספת מיקרופייבר מבד עבה: לא בטוח שתצליחו להסיר את הכתמים בשיטה הנ"ל ולכן מומלץ לפנות לאיש מקצוע, כזה היודע את מלאכת הניקוי צור קשר *אין לייבש מיד את הספה באמצעות חימום או מאוורר, אלא להמתין עד שהכתם יעלם לגמרי ללא חימום (אם הכתם עדיין לא ירד והפעלתם חימום, הכתם עלול להיקבע בתוך הבד).

מעבר צבע מבגד אחר: בכדי להוריד כתמי צבע מהספה, ניתן להשתמש במים עם חומץ. 50/50 להרטיב נקודתית את האזור ולנגב מיד עם מגבת יבשה. (מומלץ מגבת שלא בשימוש).

צואת תינוק וקיא: הדרך הבטוחה להסרת צואת תינוק או קיא ונטרול הריחות הנגרמים מהם היא: ע"י שימוש בלימון עם מלח. השתמשו בלימון ומלח ודללו במים 60/40 המתינו מספר דקות, והעבירו מטלית לחה עם טיפה מים.

*במקרה שנוצר כתם עקב הקיא או צואת התינוק – השתמשו במים עם חומץ 50/50, תנו לכתם השרייה של מספר דקות, ונגבו במטלית לחה.

Rate this postלייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם