ניקוי ריפודי רכב ניקוי ריפודי רכב

– חול: איזה כיף ללכת לים עם החברים או המשפחה? בעיה ידועה היא כמות החול הרב שאתם מביאים אתכם לרכב. גם אם שמתם כיסויים על ריפוד הרכב שלכם, עדיין נותרים חלקיקי חול רבים וקטנים מספיק על מנת ללכלך את הרכב בצורה שדורשת ניקיון יסודי.

– ישנם עוד עשרות סוגי לכלוך, קל וקשה, אבל את העיקרון נראה לנו שהבנתם..

ניקוי ריפודי רכב

בזמן שלכם, בנוחות שלכם – שירות ניקוי ריפודי רכב שאחריו הרכב ייראה כמו חדש!

אין כמו מראה של ריפודי הרכב כדי לרמוז על אופן השימוש בו ועל הזמן שחלף מאז שהוא נמצא ברשותו של בעליו. כל לכלוך, נוזל או חפץ שלעיתים נוגע במושבי הרכב מיד משאירים כתמים או סימנים שמהר מאד הופכים את המושב למלוכלך, דהוי ובעל מראה מושך פחות ואסתטי. כל אחד מכיר את מבטי הסלידה של מי שאמורים לנסוע ברכב כאשר הם רואים שהמושב אינו נקי, שהריפוד מוכתם או שלכלוך רב הצטבר בין התפרים או בין הקיפולים. נשאלת השאלה – מה עושים? ניקוי ריפודי רכב מקצועי הוא הפתרון.

היום כבר לא עושים ניקוי ריפודי רכב לבד – בשביל זה יש מקצוענים

לא מומלץ להתפתות לבצע ניקוי עצמי של מושבי הרכב, גם בלא בעזרת תכשיר שרשום עליו שזה ייעודו. לא בטוח שהתכשיר יתאים לסוג הריפוד ברכב הספציפי, אין הבטחה שאכן הריפודים ייראו נקיים ובמידה ומדובר בכתמים קשים שחלף זמן רב מאז נוצרו, לא בטוח שאכן אפשר יהיה לנקות אותם באמצעים ביתיים פשוטים אבל לעיתים יקרים. הפתרון: הזמנת שירות מקצועי של ניקוי ריפודי רכב שמגיע עד בית הלקוח ומבוצע במועד שמתאים לו, בחנייה שלו ותוך תיאום ציפיות ועדכון איך ייראו המושבים לאחר הניקוי.

שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


ניקוי ריפודי רכב – איך מתבצע הניקוי?

כאשר מגיעים לבית הלקוח קל לראות ברכב שלו אילו סוגי מושבים וריפודים מותקנים בו וכך להחליט על ניקוי ריפודי רכב המתאים ביותר, זה שיביא לתוצאות הטובות ביותר. ברוב המקרים נעשה שימוש בחומר ניקוי מקצועי ויעיל במיוחד שמסיר את הכתמים המופיעים כלפי חוץ וחודר פנימה אל השכבות הפנימיות של הריפוד, פעולה חיונית לא ניתן להשיג באמצעות תכשירי ניקוי ביתיים פשוטים.

אם מדובר בכתמים קשים, מומלץ להמתין מעט כדי לאפשר לחומר לעבוד ולנתק את הכתם מהריפוד. לאחר ההמתנה תתבצע שטיפה עם המים של החומר ושאיבה חזקה כדי לסלק את שאריות המים מכל השכבות ולייבש את המושב. זהו, הרכב נראה עכשיו כמו חדש, ריחני ומבריק.

גם הרכב שלכם יכול להיראות נקי כמו חדש

אנו מזמינים אתכם להעניק לרכב שלכם מתנה – מראה חדש, יפה ומרענן של מושבים וריפודים ללא כתמים ולכלוך. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר וביחד נמצא את המועד שיתאים לכם שנגיע אליכם הביתה ונעניק לרכב שלכם את המראה המבריק והריחני שמגיע לו ולכם.

צרו אתנו קשר עוד היום ונתאם את מועד הניקוי אצלכם.

ניקוי ריפודי רכב –  למה לעשות?

הראה לי את הרכב שלך ואומר לך מי אתה!

מרבית האנשים מבלים חלק ניכר משעות היום שלהם ברכב. בין אם בדרך לעבודה או בהסעות של הילדים למוסדות החינוך, נסיעות לטיולים ולסידורים ויציאות לבילויים.

הרבה מאוד מהחוויות המשותפות שלכם כמשפחה מתרחשות ברכב וכל שהות בו משאירה בו יחד עם הזיכרונות והחוויות גם שאריות פיזיות – בדרך לארוחת שבת משפחתית עצרתם לתדלק ולקנות משהו לשתות? יכול להיות שהמשקה טפטף עליכם או על הריפוד, כל סרט שנסעתם אליו יתכן והשאיר על הריפוד איזה גרגר פופקורן או לפעמים ניירות , הסתרקתם ברכב לפני דייט? יתכן ומעט שיער נשאר על הריפוד, הסעתם את הילד לקופ"ח? כל התעטשות השאירה ברכב מזכרת קטנה וגם אם ניקיתם מיד ואתם מהזן שחרד לניקיון הרכב ואף פירור לא נשאר בו עדיין יישארו אחרי כל ביקור שלכם ברכב ובמיוחד ככל שיהיו בו יותר אנשים יחד באותו זמן נתון, שאריות טבעיות של חומרים וחיידקים שבלית ברירה עם כח המשיכה יגיעו בסופו של דבר לריפוד ולסיבי הריפוד ברכב שלכם.

כל בעל מקצוע יוכל ממבט אחד בלבד ברכב ובעיקר בריפודים של המושבים שלו לומר לכם בן כמה הרכב , כמה נפשות נוסעות בו באופן קבוע וכמה זמן הרכב לא עבר ניקיון ייסודי מקצועי.

מה שבעל המקצוע עוד לא יכול לומר לכם זה כמה מלוכלך הרכב שלכם מתחת לריפודי המושבים וכמה חיידקים ובקטריות הצטברו בין סיבי הריפוד בקיפולים ובחיבורים בין הריפודים למושבי הרכב- הוא יוכל לשער אבל עדיין לא הומצא המכשיר שיוכל למדוד את איכות האוויר ברכב

ובלי להיכנס לסוג ודגם הרכב, מדובר בשטח קטן שבו נושמים את אותו האוויר ומצויים יחד בקרבה זה לזה, כך שגם אם הרכב לא מלוכלך עדיין מתחת לריפוד יש מה לנקות בוודאות.

שגיאה נפוצה היא לחשוב שהמזגן או פתיחת החלונות בכל נסיעה לשם אוורור תמנע את הצטברות החיידקים ברכב.

המזגן ואוורור הרכב בוודאי מסייעים לנטרול ריחות ולתחושה ברכב אבל לעיתים דווקא פתיחת החלונות מאפשרת לאבק להיכנס וכך גם לחומרים נוספים שמגיעים מן החוץ, והפעלת המזגן תסייע לייבוש כתמים ולספיגתם בריפוד. כך או כך בחיידקים ובכל מה שיכנס אל מתחת לסיבי הריפוד מתחת למושב אין להם יכולת  לסייע.

 

ניקוי ריפודים לרכב

שהות של אנשים ובמיוחד תינוקות,  ילדים ובני נוער ברכב מייצרת גם לכלוך מסוגים שונים: מכתמי זיעה או מים – מבקבוקי שתייה/ ים/ בריכה.

פירורי אוכל , כתמי שמן או מזון שנפלו או במקרים יותר חמורים נשכחו ברכב והפכו לדביקים כתמי דיו או טושים, בוץ, ובמידה ויש לכם גם בעלי חיים או ילדים בגמילה יתכנו גם כתמי שתן, צואה  או קיא על הריפודים.

במידה ואתם מעשנים יתכנו גם כתמי חום ואפר סיגריה שיחדור בין סיבי הריפוד ויצטרף לאבק שמצטבר בהם בכל מקרה.

התוצאה מצבור עצום של חיידקים ובקטריות שלרגישים ולתינוקות יכול לגרום לתופעות לא נעימות מגרד ועד אלרגיות וקשיי נשימה ולפחות רגישים לריח ולתחושה דביקה ולא נעימה.

הסעת בעלי חיים ברכב גם היא מקור ליצירת לכלוך וכתמים על גבי ריפודי הרכב, במידה ולבעל החיים ציפורניים יתכן ויופיעו גם סימני שריטה על הריפוד ועל חלקי החיבורים בין הריפוד לשלדה הפנימית. כמובן רוק של בעל החיים או שערות מהפרווה שיכולים לנשור ולהוסיף לאבק, חול ושאר הלכלוך המוזכר קודם להצטבר אף יותר. במידה ואתם מסיעים אתכם נוסעים אלרגיים לבעלי חיים הם יחושו בנוכחות בעלי החיים גם אם אינם באותו הרגע ברכב מהסיבות הללו .

כמובן שנסיעה עם בעל החיים שלכם ברחב היא בלתי נמנעת כאשר אתם נוסעים יחד ומסיבה זו מומלץ לקחת בחשבון ניקוי תכוף יותר.

ניקוי מקצועי לריפודי רכב

לכל אחד מדיניות שונה לרמת ואופי הניקיון ברכב. וכמו כן לכל רכב סוג ריפוד שונה המצריך התייחסות שונה לטיפול ולניקיון.

אך לא משנה באיזו אסטרטגיה תבחרו, בסופו של דבר,  יידרש ניקויי מקצועי ויסודי של המושבים לפחות פעם אחת בשנה אם לא יותר.

ניקוי הריפודים ברכב צריך להפריד ולהרחיק חומרים זרים מעומק המושב כמו גם בקטריות וחיידקים מקרוסקופיים הקיימים בו כתוצאה מאבק, לכלוך, זיעה חול, פירורי מזון וחומרים נוספים שנפגשים עם הריפוד וחודרים לסיבים המרכיבים אותו.

ולהבדיל מהצורך לנקות את הרכב מבחוץ או במכון לניקוי רכב שבו שואבים את האבק ואת החול ומטפלים בהיבט האסתטי בלבד של הרכב על מנת לנקות את הריפוד באמת ולוודא שאתם משחררים את הרכב שלכם מכל החומרים שהצטברו בו מתחייב ניקוי מקצועי לריפוד באופן נפרד.

קיימות שיטות ניקיון במאפשרות החדרה של חומר חיטוי וניקוי שסופח את הלכלוך ואותו ניתן לשאוב החוצה באופן ייסודי המותיר את הריפוד ממש כמו חדש .

בסיום הטיפול מוחדרים למושב חומרים לשימור הניקיון ולבישום.

במידה ואין לכם תינוקות קטנים או אנשים רגישים במיוחד, אנחנו ממליצים על ניקוי חצי שנתי לריפודי הרכב שלכם כדי לשמור על המושב במצב חדש ותקין גם אם אין עליו כתמים.

ניקוי ריפודי רכב לפני מכירת רכב

החלטתם למכור את הרכב שלכם? לא משנה כמה זמן נסעתם בו, מראה הריפודים ברכב שלכם יוכל להעיד על הזמן ועל אופן השימוש שלכם ברכב. וככל שהרכב שלכם מצוי ברשותכם תקופה ממושכת יותר, כך תתקשו למכור אותו במחיר קרוב לזה שהוצאתם עליו.

וכמו שאתם רוצים להתחדש ולמצוא לעצמיכם רכב חדש גם אם מדובר ברכב שלא מגיע חדש עם הניילונים מהמפעל, כך גם מי שיקנה את הרכב שלכם ירצה להרגיש שהרכב שלו חדש.

ההיסטוריה המשפחתית או הביולוגית שלכם לא מעניינת את בעלי הרכב החדשים שלכם וכל זיכרון שתשאירו להם ברכב יוכל לפגוע בפוטנציאל המכירה ובסיכוי למכור את הרכב במחיר הרצוי לכם.

במידה ואתם מעוניינים למכור את הרכב ניקוי מקצועי של הריפוד יסייע לכם לסגור עסקה בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר וכן מבחר הקהלים והקונים הפוטנציאליים יוכלו להיות רחבים יותר.

אין מה לעשות ניקיון מוכר! שמירה על ניקיון תעיד על האופן בו גם נשמר הרכב ותעלה את רמת האמינות שלכם כמוכרים וכאנשים רציניים ששמרו על הרכב.

אחד החסרונות הגדולים ברכישת רכב מיד שנייה הוא ההיסטוריה החיידקית של הנוסעים ברכב לפני – ניקיון מקצועי לפני מכירת רכב היא משהו שלא נכון לוותר עליו והוא גם אחראי ונכון ברמה מוסרית.

אופן ניקוי מושבי הרכב לפני מכירה לא שונה מניקוי ריפוד המושבים באופן רגיל, אך כך או כך הניקוי המקצועי  מצריך ידע ייחודי וטכניקות שיתאימו  לסוג הריפוד ברכב והחומר הפנימי של המושב.

במידה ומדובר בריפוד בד , בד סינטטי , דמוי עור או עור ובאופי החיבור וההדבקה /התפירה שלו.

לפני כל ניקיון יש לאבחן את הניקיון הדרוש ע"י בעלי המקצוע ולהבין את תכנית העבודה והחומרים בהם יעשה שימוש.

ניקוי ריפודי רכב מקצועי איכותי  יחדש את הריפודים ברכב ויקנה למושבים מראה ותחושה חדשה ורעננה.

קונה פוטנציאלי, יסכים לשלם תוספת עבור מצב המושבים ואתם תנשמו לרווחה כשתחשבו על המצב לפני הניקוי.לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross