ניקוי ספות יסודי

13 פברואר 2019
שתף כתבה:

הספה שלך מלאה בלכלוך שאינך מצליח להוריד? אתה אוהב מאוד את הספה הישנה שלך ורוצה לשמור עליך איתך לעוד שנים קדימה? רוצה לחסוך כסף? מאסטר קלין מתמחה בניקוי ספות יסודי ועמוק לכל סוגי הספות והריפודים. נוכל לתאם איתך פגישה ראשונית הכוללת הדגמה חינם של הניקיון בביתך על הספה שלך ותיווכח בתוצאות בעצמך. ניקיון ספה משתלם הרבה יותר מלקנות סלון חדש בכל פעם שהוא מתיישן ומתלכלך.

מתחייבים לתוצאות

השיטה לניקוי ספות שפיתחנו במהלך השנים באמת עובדת ואנו מאמינים בה מאוד, לכן אנו מתחייבים מול כל לקוח על ניקיון יסודי עם תוצאות מדהימות. לאחר הניקיון הספה נשארת רטובה ולכן צריך המתין עד לייבוש מלא כדי לראות את התוצאות בשלמותן. במידה ולאחר שהספה התייבשה אינך מרוצה מהעבודה שלנו ונשארו כתמים בולטים נוכל להגיע אליך ולעשות ניקיון נוסף ללא עלות. אם גם לאחר הניסיון הנוסף התוצאות לא מספקות אותך אנו לא נחייב אותך בתשלום. במידה ושילמת מראש – נדאג להחזיר לך את הכסף.

שימוש בחומרים מותאמים לספות

כל החומרים בהם אנו משתמשים לניקוי הספות של הלקוחות שלנו אינם מכילים מרכיבים כימיים או מסוכנים. החומרים הם אורגניים לחלוטין ובטוחים לסביבה רגישה כמו ילדים קטנים, בעלי חיים ואנשים עם רגישות מוגברת. בכל מקרה לאחר הניקיון החומרים מתנדפים מהספה ולא נשארים עליה כך שאין כל חשש לתחושה לא נעימה. הספה נשארת נקייה, ריחנית ונעימה מאוד. הריפוד חוזר להיות רך ונוח בדיוק כמו שהיה כאשר קניתם את הספה לראשונה. חשוב לדעת כי החומרים שבהם אנו משתמשים נבדקו ואושרו על ידי התקנים הגבוהים ביותר.

מחיר מותאם אישית

כל לקוח שאנו מגיעים אליו להדגמה בביתו מקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. כל ספה היא סיפור אחר לגמרי ואין ספה זהה לאחרת ואנו חייבים לראות בעיניים שלנו את מצב הסלון מבחינת כתמים שנגרמו מחומרים שונים, אבק שהתאסף וכמו כן גם את גודל הסלון שהוא פרמטר חשוב נוסף בתמחור שתקבל. לאחר שניתן לך את המחיר ותאשר אותו, נוכל להתחיל בעבודת ניקוי הספות היסודית שלנו בו במקום. חשוב שתבין כי המחיר משתלם עבורך בכל מקרה מכיוון שאם לא תשקיע בניקיון יסודי של הספה שלך, כנראה שתאלץ להשקיע בקניה של סלון חדש שעולה הרבה הרבה יותר.

למידע על הצעת מחיר לחצו כאן!

השיטה שלנו

פיתחנו שיטה מיוחדת לניקיון יסודי מאוד של כל סוגי הספות. החומרים המיוחדים שלנו חודרים לעומק הספה ומציפים מעלה את כל הלכלוך שהצטבר בתוך הספה. לאחר שהלכלוך עלה למעלה אנו אוספים אותו ומסירים אותו. החדרת החומר לעומק הספה מפרק כל כתם מהשורש שלו ולכן השיטה שלנו יעילה מאוד ומסירה גם כתמים עקשניים מאוד וישנים. לאחר שסיימנו את עבודת הניקיון אנו לא נעלמים ונמצאים איתך בקשר במידת הצורך. אם קרה מקרה ובתקופה שלאחר הניקיון נשפך לכם משהו על הספה ונוצר כתם חדש אנו נוכל להגיע ולבצע ניקיון סוף במחיר מצחיק.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם