ניקוי ספות לאחר הצפה
שתף
ניקוי ספות לאחר הצפה

ניקוי ספות לאחר הצפה

ינון יזדי
ינון יזדי

הבית שלך עבר הצפה והספה שלך נפגעה מכתמי רטיבות קשים? גם אם זה נראה לך שכלום כבר לא יעזור ואתה צריך ללכת ולקנות סלון חדש בנוסף לכל ההוצאות שיש לך על נזקי ההצפה, כדאי כי רגע לפני הקניה תזמין אותנו אליך הביתה להדגמת ניקיון ואנו נראה לך מה אנחנו יודעים לעשות. אתה לא תאמין למראה עיניך! הספה תחזור להיות נקייה כחדשה וכל כתמי הרטיבות ייעלמו לגמרי. ואתה – תחסוך לעצמך בהוצאות מיותרות.

חומרים שפותחו במיוחד לניקיון ספות

חברת מאסטר קלין קיימת כבר מספר עשורים ולנו ניסיון רב בניקיון ספות מכל הסוגים. עם השנים למדנו מהעבודה שלנו וממה שראינו בשטח דברים רבים ולכן פיתחנו חומרי ניקוי ספות מיוחדים. החומרים יכולים להסיר כל כתם, עקשן ככל שיהיה ולגרום לספה שלך לחזור ולהראות ממש כמו שהיתה כשקנית אותה. כל החומרים הם אורגניים וידידותיים לסביבה. מכיוון שכל ספה מגיעה עם ריפוד מסוג אחר אנו מקפידים גם להתאים לכל סוג ספה את החומר המתאים לה ואת המינון שלו.

במידה עדיין חוששים שיש לכם מקומות שחדרו אליהם מים, מאתר נזילות באמצעות מצלמה טרמית יכול להיות הפתרון עבורכם.
בעזרת ציוד שמיועד בדיוק למקרים אלו, ניתן לגלות את המים שייתכן ונכנסו למקומות שקשה לראות בעזרת עיניכם.

מנקים כל כתם

אל תהסס להזמין אותנו אליך הביתה. גם אם אתה חושב שהמצב אבוד והספה שלך תשאר מלוכלכת לנצח. הידע המקצועי שרכשנו,  בשילוב החומרים בהם אנו משתמשים וכלי הניקוי המיוחדים –  מנצחים כל כתם, גם אם הוא נראה לך עקשן ביותר. תוכל לראות באתר שלנו תמונות של ספות שעברו ניקיון יסודי ועמוק ולהיווכח בעצמך. לכן גם אם הספה שלך כרגע נמצאת במצב גרוע מאוד עקב הצפה ומלאה בכתמים ועובש – אל תאמר נואש. אנחנו נגיע אליך הביתה ונעשה עבורך את העבודה. לאחר שנסיים את הניקיון והספה תתייבש לחלוטין, אתה לא תאמין למראה עיניך – הספה תחזור להיות יפה ונקייה כמו פעם.

שירותי שאיבת הצפות

במידה וביתכם עדיין מוצף מומלץ לפנות חברת שירותי ביובית על מנת שתעניק לכם שירותי שאיבת הצפות בהקדם האפשרי! ברגע שתחייגו לחברה תקבלו הצעת מחיר, לאחר שתסגרו עם החברה הרצויה, ישלחו אליכם משאית הנקראת ביובית המכילה על גבה מיכל גדול עם ציוד מתקדם לשאיבת הצפות בנוסף לעוד שירותי שאיבה כמו שאיבת ביוב שאיבת קווי ביוב ובורות ביוב.

הדגמה ללא עלות בבית הלקוח

אנו מאמינים בשקיפות וכנות מול הלקוחות שלנו לכן אנו מבצעים הדגמה חינם, בבית שלך, על הספה שלך, כי אין טוב ממראה עיניים. לאחר שתראה את תמונת המצב של לפני הניקיון מול תמונת המצב של אחרי הניקיון אין לנו כל ספק כי תרצה שננקה לך את הספה כולה. אנו נוכל להישאר אצלך ולבצע את הניקיון באופן מידי ונוכל גם לקבוע איתך למועד אחר שנוח לך. את הצעת המחיר תוכל לקבל מאיתנו לאחר שנראה את הספה שלך ונוכל להאריך את הזמן שייקח לנו לנקות אותה.

ניקוי ספות לאחר הצפה – מחירים משתלמים ומותאמים אישית

מחיר מלא וסופי אנו נותנים ללקוחות שלנו רק לאחר שאנו רואים את הספה במו עיננו. יש שוני בתמחור ניקיון ספה אחת קטנה לבין סלון גדול המורכב ממספר ספות. יש שוני בין תמחור ניקיון של ספה יחסית חדשה עם מספר כתמים מועט לבין ספה ישנה שצברה הרבה מאוד כתמים עקשניים וישנים. נשמח לענות לך לכל שאלה. אנו זמינים אליך גם לאחר הניקיון ולא נעלמים. במידה ותצטרך את השירות שלנו פעם נוספת נשמח להגיע.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ