ניקוי כתמי צבע קיר מספות
שתף
ניקוי כתמי צבע מספות

ניקוי כתמי צבע קיר מספות

ינון יזדי
ינון יזדי

ניקוי של ספות הפך בשנים האחרונות למקצוע לכל דבר ועניין. אנשים לא רוצים להחליף את הסלון שלהם מדי כמה שנים אלא רוצים שמערכת הספות והכורסאות תישאר עמידה, חזקה וכזאת שאפשר יהיה להמשיך ולעשות בה שימוש למשך כמה שיותר זמן. יחד עם זאת, אי אפשר להתווכח עם העובדה שגם לספות העמידות והאיכותיות ביותר יש את הבלאי הטבעי שלהן וכמובן שהחיים האינטנסיביים בבית יכולים בעצמם לגרום לפגמים או בעיות בספות – בשלדה, בריפוד או בתפרים. החוכמה היא כמובן לשמור ככל האפשר ולבצע מדי פעם עבודות תחזוקה ושמירה על הספות. דבר נוסף ולא פחות חשוב מבחינת המראה של הספות הוא ביצוע ניקוי יסודי מדי פעם על ידי אנשי מקצוע והחומרים המתאימים ביותר לכל סוג של ספה.

ספות וניקוי

לא תמיד פשוט לנקות את הספה וכאן ייכנס לתמונה היתרון של אנשי מקצוע מהתחום. עולם עיצוב הפנים עבר לא מעט שינויים מהותיים בשנים האחרונות, מה שהביא איתו חומרי גלם חדשים ומגוונים שלא היה בהם שימוש עד כה, טכניקות עבודה וייצור חדשניות ומעניינות ומכאן ששיטות לניקוי ספות שהיו רלוונטיות ומתאימות בעבר – היום כבר נחשבות לפחות יעילות. יתרה מכך, היום יש חשיבות גבוהה מאד לנושא של התאמה אישית, כלומר ניקוי הספה בדרך שהכי מתאימה לחומרי הגלם שמהם היא עשויה. הניקוי חייב להביא איתו תוצאות טובות ומרשימות, עד כדי כך שהספות תיראנה ממש כמו חדשות. לכן איש מקצוע שמכיר את סוגי החומרים הקיימים כיום יוכל להנחות איך יהיה הכי נכון לנקות כל סוג של ספה.

[list-posts-basic]

כתמי צבע על ספה

כל אחד מבצע צביעה יסודית של הסלון מדי פעם. אחת מההנחיות הנפוצות ביותר היא לכסות את פריטי הריהוט לבל יתלכלכו מכתמי צבע אך לא תמיד כיסוי זה מתברר כיעיל וטיפות צבע ניתזות בכל זאת ומלכלכות את הספה. יש חשיבות גבוהה מאד לפעול מהר ככל האפשר, לפני שכתמי הצבע מהקיר יתייבשו ויהפכו לכתם שלא ניתן להסרה. פנייה אל איש מקצוע ברגע שמגלים את הכתמים תהיה הדבר הנכון לעשות, שכן הוא יגיע עם חומרי הניקוי המותאמים לספה ולצבע עצמו ויידע בדיוק איך יהיה הכי נכון להסיר את הכתם. ישנם מקרים שבהם אפשר להסיר כתמי צבע גם לאחר זמן רב מאז שנוצרו אך תמיד כדאי לפעול מהר ככל האפשר ולא להמתין. ברוב המקים בעזרת שימוש במים וחומר ניקוי חזק אפשר יהיה להמיס את הצבע ומומלץ לנקות את הספה כולה וכך להחזיר לה את המראה היפה והחדש.

ניקוי כתמים מספות

אין דרך אחת לנקות כתמים מספות ולכן יש משמעות חשובה למציאת הכתמים כמה שיותר מהר והזמנת שירות מקצועי של ניקוי ספות מיד עם גילוי הלכלוך או הכתם. גם אם מתכוונים לקראת חג או יום מיוחד לבצע ניקוי יסודי של הספות – ייתכן ולא יהיה כדאי להמתין על מנת שהכתם לא ייספג בריפוד ואז יהיה הרבה יותר קשה להסיר אותו. כיום ניקוי של ספות מתבצע בביתו של הלקוח, אנשי המקצוע מביאים איתם את חומרי הניקוי הדרושים וכלי העבודה וכך לא צריך לשנע את הספות למקום אחר ולגרום ללקוח חוסר נוחות. תוך מספר שעות בלבד הספות תיראנה ממש כמו חדשות, ללא שום לכלוך או כתם והמראה היפה והמפואר של הסלון ישוב אליו, גם אם מדובר בספות שאינן חדשות.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ