טיפים לניקוי הבית שיהפכו את המרחב הביתי למבריק
שתף
טיפים לניקוי הבית

טיפים לניקוי הבית שיהפכו את המרחב הביתי למבריק

calendar 11 ינואר 2022

טיפים לניקוי הבית יכולים לייעל את היום שלכם. עומדים לנקות את הבית לכבוד החגים או לקראת הגעתם של האורחים? פשוט אוהבים בית נקי להפליא ושוטפים את הרצפה כל יום? אספנו עבורכם מספר המלצות מהירות להתייעלות.

עיבדו עם יותר מדלי אחד

אם אתם עדיין משתמשים רק בדלי אחד עם מים וסבון, הגיע הזמן להתייעל. שני דליים יכולים להיות הפיתרון המושלם לניקיון רצפה בשטח גדול. דלי אחד עם מים חמים וסבון ובשני מים בלבד. כך, אינכם צריכים להחליף שוב ושוב את המים כאשר הם מתלכלכים. בפעם אחת תוכלו לנקות מספר חדרים ולהתפנות לשגרת יומכם.

טיפים לניקוי בתים – שמרו מברשות שיניים ישנות

מברשות שיניים ישנות הן חלק בלתי נפרד מבית נקי ומצוחצח בפינות הקטנות. איך אפשר להשתמש במברשות אלה? אתם יכולים לנקות את הפינות הקטנות בארבע פינות החדר.  כמו כן, תוכלו סוף סוף להבריק את המסילות של חלונות הבית. תגיעו גם לחלק העליון של המראות (כן, גם שם יש אבק). אם חיפשתם טיפים לניקיון הבית, זה אחד הנפוצים שבהם בעולם העולם.

בחרו את המוצרים הנכונים

אם אתם רוצים להגיע לניקיון מושלם בחרו מוצרים לניקוי הבית שמתאימים לרהיטים, לרצפות או לחלונות. למשל, מוצרים לניקוי רצפה אינם מתאימים לניקוי הריהוט שלכם. הם עשויים לגרום לכתם במקרה הטוב ולנזק מהותי במקרה הפחות טוב.

אם אתם מנקים את הספות שלכם, למשל, קשה מאד למצוא חומרי ניקוי לבד. במקרים רבים כדאי להעזר בחברת ניקיון מקצועית לניקוי עמוק של הספה, ובשאר הזמן פשוט לשאוב אותה בעדינות.

טיפים לניקוי הבית – מה עושים עם החלון?

אם אתם מרגישים מיואשים בכל פעם שאתם רואים כמה אבק הצטבר על החלון משני צדדיו, אל דאגה. הידעתם כי יש שירות של ניקוי חלונות שמבוצע על ידי חברה מקצועית? במקום להסתכן בעצמכם בטיפוס על כיסא כדי להגיע לפינה הזו משמאל… פשוט הזמינו מנקים מקצועיים ותיהנו מזגוגית מבריקה להפליא.

החליפו את המגב בכל מספר חודשים

בדיוק כמו המגב שלכם ברכב, גם המגב בבית מתייבש. תוכלו לגלות זאת בבדיקה קלה באמצעות האצבעות. אם המגב מתחיל להיסדק וכבר אינו גמיש, כנראה שהיכולת שלו לגרוף את המים נפגעה. החליפו אותו וגלו שיפור משמעותי במראה הרצפה.

חפשו לייף האקס לניקיון

קיימים לא מעט לייף האקס משעשעים ויעילים ברשת לניקיון. חפשו אותם ובכל פעם תוכלו ליהנות מטיפ חדש שיהפוך את הפעולה המייגעת הזו למהירה וקלה יותר.

רוצים לדעת איך לנקות את הבית אחרי ששופץ? כאן תוכלו למצוא 7 טיפים לניקוי, רצפה מלוכלכת במיוחד ואבק בכל הבית לאחר תהליך של שיפוץ.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ