ניקוי כתמי שתן מספות
שתף

ניקוי כתמי שתן מספות

calendar 12 דצמבר 2018

כתמי שתן נפוצים בבתים המגדלים חיית מחמד / תינוקות בגיל הגמילה, ועוד.
בשונה משאר הכתמים שהשגרה מייצרת לנו, כתמי שתן תופסים נוכחות גדולה על הריפודים,וזאת עקב התפשטותם המהירה, ולעיתים קרובות אף מדיפים ריח רע עד שהישבה בסלון נהפכת לבלתי נסבלת.
חשוב לציין שמעבר למראה ולריחות הלא נעימים ששתן גורם לספה, השתן הוא מילכוד בטוח למזיקים ולשאר חיידקים, מזיקים אלה יוצרים סביבה רעילה ולא בריאה העלולים לעורר אלרגיות קשות לבני אדם רגישים, כך שמומלץ לבצע את הליך הניקוי סמוך ככל הניתן להיווצרות הכתם.

מתחילים:)
כאמור, כשניגשים לנקות כתמי שתן בשיטה עצמאית, בכדי להביא תוצאת ניקוי מקסימלית, ניקח בחשבון את עניין החיטוי, הסרת כתמים ללא ניטרול הריח וקטילת החיידקים, ישיג לנו תוצאה שטחית ללא מענה אמיתי לבעיה.

רכיבים לתמיסה:
הצטיידו בקליפות קלמנטינה ( בקליפות אלו מצוי חומר שניקרא גולסטרוצין המעולה לקטילת חיידקים) בשלו אותה היטב בחצי ליטר מים, ערבבו את המים בחצי כוס מיץ לימון (זה לא מתכון לסלט, אל חשש:)) ומהלו בנגיעות חומץ ( בכדי להנעים את התהליך תוכלו להוסיף מבשם בניחוח האהוב עליכם לתמיסה).
גשו לספה והשרו את האזורים הבעתיים , ולאחר השרייה בת 5 דקות השרו את הספה פעם נוספת בכדי להבטיח חדירה מקסימלית של החומר לריפוד,(זיכרו, אם השתן הגיע למקום שאתם לא הגעתם, הריח לא ייעלם) ולאחר השרייה נוספת בת 5 דקות הברישו בעדינות את הכתמים עד שתבחינו איך שהמים על הספה נהפכים לשחורים,ופשוט סיפחו אותם עם מגבת.
במהלך הניקוי עלולה הספה להדיף אדי ריח, (לפעמים ברמה כזאת שתקשה עליכם את המשך התהליך), המשיכו בעבודה,אתם בכיוון הנכון:)
מומלץ שהתהליך יבוצע בחדר מאוורר ככל הניתן.
סיימנו, ניראה אחלה, מה הלאה?
לפני הכל, אם הגעתם עד לפה טפחו לעצמכם על השכם, אנו בטוחים שזה לא פשוט.
לסיום,בכדי לוודא שהכתמים לא יחזרו, חשוב לספוח שוב עם מגבת (רצוי נקייה) את הנוזלים מהספה.
סביר להניח שאתם ממש רוצים ספה נקייה, אז נרשה לעצמנו להמליץ לכם לחזור על התהליך והפעם עם מים נקיים, (לא נעים לשבת על קלמנטינות) ולסיום תבצעו ספיחה חוזרת לזירוז הייבוש, תתחדשו:)

 

[list-posts-basic]

 

במה ניקוי ספות מקצועי מועדף על ניקוי בשיטה עצמאית?

בכדי להשיג פתרון עמוק ואיכותי שיחזיק לאורך זמן, תצטרכו לוודא הוצאת השתן מהספה ומהספוגים ב100%, מה שלעולם לא ניתן לעשות ללא תמיכה של מכונת ניקוי מתקדמת.
המדריך המובא לעיל מספק פתרונות עכשוויים לבעיות נפוצות בספה מבלי להסב נזק לריקמת הבד, אך הוא לא מהווה תחליף לניקוי ספות מקצועי החודר פנימה עד לכ 12 ס"מ ומחטה לכם את הספה בצורה מקסימלית.

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי ספות מקצועי?

קשה לענות על שאלה זאת בכלליות, אך אם אתם פה סביר להניח שנהנים מספתכם חיות מחמד / פעוטות, מה שמחייב ניקוי עמוק ומקצועי אחת לחצי שנה:)

מוזמנים לפנות אלינו לכל שאלה: 1700501581
לשירותכם בכל עת
צוות מאסטר קלין

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ