הטעויות הנפוצות שאנשים עושים כשהם מבצעים ניקוי ספות עור
שתף
ניקוי קיא מהספה - מאסטר קלין

הטעויות הנפוצות שאנשים עושים כשהם מבצעים ניקוי ספות עור

calendar 5 פברואר 2021

ספות עור היו ויישארו מקור לנראות יוקרתית ביותר וכך לצד אין ספור ספות עור בשלל צבעים הדבר החשוב ביותר הוא תחזוקת ספת העור ושמירת הנראות המושלמת לטווח הארוך. האם גם לכם יש ספת עור חדשה והייתם רוצים לתחזקה נכון? על טעויות שאנשים עושים בעת ניקוי ספה מעור ומה לעשות במקום במאמר שלפניכם. 

טעות מס' 1 מבצעים ניקוי ספות עור ללא הכנה מוקדמת

טעות ראשונה זה  לגשת לניקיון מבלי להכיר את חומר הגלם העומד מולכם. כשמדברים על עור, מדברים על חומר שיש לו לא מעט יתרונות וכן עמידות לאורך שנים אבל אם לא מכירים את מרכיביו ועיבודו של העור עלולים לקבלת את התוצאה ההפוכה והיא ספה דהויה נטולת יוקרתית כמו בעבר. 

רוצים שזה לא יקרה? לפני שאתם ניגשים אל ניקוי ספות עור הבינו את סוג העור. עניין ההבנה חשוב היות ועור כולל נקבוביות שבהן מצוי הלכלוך ואם לא מנקים את הלכלוך כהלכה הספה עלולה לאבד מהברק שלה – דבר שאתם לא צריכים או רוצים. 

לכן כאשר אתם בוחרים לנקות את ספת העור הבינו את סוג העור ולא יזיק אם תתאימו את הניקיון גם לסוג הצבע- הכול בכדי שלא לצור מצב של דהיית העור וכיעור הסלון שלכם בסופו של דבר.

טעות מס' 2 בוחרים חומרי ניקוי זולים או שאינם מתאימים 

הטעות השנייה היא לחסוך בעלויות, בחירת חומרי ניקוי לספות מעור שאולי מתאימים לצורך העניין לאותן ספות עור כהות אבל לא מתאימים לספות בהירות יותר. חשוב מאוד לדבר על כך היות ואם אתם בוחרים חומר ניקוי שאינם יודעים לשמור על העור התוצאה תאלץ אתכם לרוץ ולהחליף סלון שלם באלפי שקלים.

רוצים להימנע מבזבוז של כספים ובפרט כשמדברים על ניקוי ספות עור? כשאתם מדברים על ניקיון עור השאירו מאחור חומרים כמו אקונומיקה, חומרים חזקים, כריות שפשוף חזקות וכל מה שיכול לפגום בצורת העור.  

כמו כן שאבו את הספות ואחר כך הבריקו אותן עם חומר ייעודי לספות. כמו כן זכרו שלא לשפשף חזק את המקום ובו זמנית לוותר גם על המטלית הגסה. לאחר שניקיתם את הספה עברו עליה עם תחליב ייחודי לשימון עור במטרה לשמור על לכת הספה. כמו כן, מריחת חומר זה לא רק שתחזיר את המראה החדש והרענן אלא גם תמנע מלכלוך לחדור אל נקבוביות העור. 

בסיכומם של הדברים,  אם עשיתם את כל הנדרש עליכם וקיים בכם חשש סביר שהטיפול שלכם לא יהיה מספיק יעיל אולי כדאי לזנוח את הרעיונות של "נקה זאת בעצמך" ולהעניק לספה אורך חיים גדול יותר בזכות שירותי ניקוי ספות מעור! 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ