ציוד וחומרי ניקיון חובה בכל בית
שתף
חומרי ניקוי לספות וריהוט - מאסטר קלין

ציוד וחומרי ניקיון חובה בכל בית

calendar 5 נובמבר 2019

ציוד וחומרי ניקיון חובה בכל בית

אין כמו התחושה המרעננת והנעימה של בית נקי. אין הכוונה להברקה מיוחדת או לביצוע פעולות ניקיון שאין צורך אמיתי לבצע אותן מדי יום אך התחושה הכללית שהבית לא מלוכלך ושאין בו הצטברות של אבק מביאה איתה נרגשה נעימה של רעננות, רוגע והרבה נועם וחמימות. בין אם מנקים את הבית באופן עצמאי או שיש איש מקצוע שמגיע אחת לשבוע או שבועיים לעשות זאת – חשוב מאד לשמור על מלאי תקין ונוח של חומרי ניקוי וכלי עבודה שיהיו תמיד בהישג יד ונוח לעשות בהם שימוש בכל רגע שצריך. ישנם חומרי ניקוי שחייבים להימצא בכל בית וכדאי לשים לב שהמלאי שלהם לא אוזן אף פעם.

מה חשוב שיהיה בבית כל הזמן?

להלן רשימה של חומרי ניקוי ואביזרים שחשוב לוודא שתמיד יש בבית, שהם תקינים ומוכנים לשימוש בכל רגע –

סבון כלים – גם אם יש מדיח כלים בבית כדאי להצטייד בסבון כלים איכותי שמשאיר על הכלים ריח נעים וגם נלחם בשאריות מזון עקשניות. מומלץ שעטות כפפות בעת השימוש בסבון על מנת להגן על עור הידיים מהכימיקלים שיש בסבון.
נוזל לשטיפת רצפות – אין זה מובן מאליו אך חשוב להתאים את נוזל שטיפת הרצפות לסוג הרצפות שיש בבית. כיום ישנם לא מעט סוגים – קרמיקה, עץ, פרקטים ועוד ואם מקפידים לבחור את סוג הנוזל שמתאים לרצפה – ללא ספק תוצאות הניקיון תהיינה הרבה יותר טובות.
אביזרים שחייבים להיות בבית – מטאטא, מגב, יעה וסמרטוטים בגדלים שונים – אלה האביזרים שחשוב מאד לוודא שיש בבית. אלה יהיו בשימוש יומיומי על ידי בני המשפחה שיקפידו לנקות כל לכלוך ממש ברגע שהוא נוצר על מנת שלא יהפוך לכתם שלא ניתן יהיה להסיר אותו.
תכשירים לניקוי רהיטים – תרסיס לניקוי הריפוד של הספות או שמפו לשטיח – כאן מדובר בתכשירים מקצועיים שתכליתם ניקוי של אריגים או בדים. חשוב מאד לשים לב שהם מתאימים לספות שיש בבית על מנת שלא ייווצר נזק כלשהו או כתם שלא ניתן להסיר אותו.

[list-posts-basic]

מה קורה כשחומרי הניקוי לא נותנים מענה?

ראשית, חשוב לזכור לעשות שימוש בתכשירי הניקוי בדיוק כפי שהם אמורים ולא לנסות להשתמש בתכשיר ניקוי שלא למטרתו המפורשת. מדובר בחומרים כימיים שיש להם השפעות על חומרים אחרים ואין לדעת האם התוצאה תהיה פחות רצויה. דבר נוסף שעלול לקרות הוא שחומר הניקוי לא יהיו יעילים דיים ויהיה צורך לבצע מחשבה מחודשת איך מנקים אותם ומביאים אותם לכדי הברקה אמיתית. ישנם מקרים שבהם אפשר יהיה לנסות חומרי ניקוי אחרים אך במקרים חמורים יותר לא יהיה מנוס משכירת שירותי ניקוי מקצועיים שבהם עושים שימוש בחומרים חזקים יותר שאמורים להביא לתוצאות טובות יותר.

אם הריפוד של הספה, למשל, לא נקי דיו לאחר שימוש בתרסיס או תכשיר – מומלץ להזמין הביתה את מי שעוסק בניקוי ספות באופן מקצועי. מכיוון שאת הספות קשה מאד לשנע אל מחוץ לבית – שירות מקצועי זה יביא את המכונה ואת כלי העבודה המקצועיים אל בית הלקוח. כיום ניתן להזמין שירותים של ניקוי ספות בחולון, למשל, שנותן מענה באזורים נרחבים של גוש דן ומתאים מאד ללקוחות פרטיים או עסקיים. לא חייבים להשלים עם סימני אבק על הספה ואפשר ליהנות מספה שנראית ממש כמו חדשה. החוכמה היא לדעת מתי כדאי להזמין את שירותי הניקוי המקצועיים.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ