שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00 ו: 8:00-12:00

1700501581

שאלות ותשובות
במה שירותי הניקיון שלכם שונים?
חומרים אורגנים ידידותיים לסביבה ולמרקם הבד מכונות מתקדמות המצוידות במנועי שאיבה חזקים המשדרגים את טיהור הספה ממזיקים המקצרים משמעותית את תהליך הייבוש.
כמה זמן לוקח לספה להתייבש אחרי ניקוי?
אין חשש :) תהליך הייבוש נע בין 4 ל 6 שעות. במידה ויש מרפסת שמש שאפשרי להניח שם את הספה לייבוש, אפשרי לחזור ולהנות מהספה תוך שעה. בימות החורף זמן ייבוש עלול להיות ארוך יותר בשעתיים.
באיזה אזורים אנחנו עובדים?
אנחנו עובדים מערד ועד חיפה, אתם יכולים להיות רגועים נגיע גם אליכם :)
איך לבחור חברת ניקוי ספות?
חברה שמבטיחה ניקוי ב100% ללא שום הסתייגות, ומשקיעה בחומרים אורגנים וטכנולוגיה מתקדמת בכדי לשמר סביבה בריאה ללקוחותיה, היא החברת ניקוי הרלוונטית עבורכם.
כמה זמן לאחר הניקוי אסור לשבת על הספה?
כחלק ממאמצינו לשדרג את השירות ללקוחותינו, הצטיידנו עם הזמן בטכנולוגיה חדשנית השואבת 90% מהמים, כך שתהליך הייבוש לא אורך ליותר מ8 שעות.
איך מתבצע ניקוי ספות מעור?
ניקוי ספות מעור לא יכול להתבצע על ידי מכונה מפני הרגישות של העור, לכן הניקוי מבוצע בשיטה ידנית עם חומרים מוצאמים לעור המסוגלים לפרק כל שומן גוף שהצטבר על הספה ומעיב על הגוון של הספה, תוך כדי שימור העור. בספות עור אגב אפשרי לחזור ולהשתמש בספה לאחר כחצי שעה מהניקוי.
במקרה של מעבר דירה, מומלץ לבצע את הניקוי בדירה החדשה או לפני?
בהחלט שבדירה החדשה, כדי להימנע מכל מיני לכלוכים שהרהיטים צוברים במהלך המעבר. אל דאגה, אנחנו משאירים אחרינו הכל נקי
איזה שירותי ניקיון אתם מספקים?
אנו מציעים שירותי ניקיון רחבים, ניקוי ספות וניקוי כל סוגי הבדים, ניקוי כיסאות של פינת אוכל, ניקוי כורסאות, ניקוי ריפודי הרכב, ניקוי שטיחים.
כל כמה זמן רצוי לבצע ניקוי?
קשה מאוד לענות על שאלה זו בכלליות, ההנחיות משתנות לפי מספר הנפשות החיות בבית/הימצאות חיות מחמד ולפי עוד מספר פרמטרים. בכל אופן בכדי לשמור על ספות נקיות ואיכות סביבתית אנו ממליצים לבצע את התהליך אחת לחצי שנה.לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם