מדריך ניקוי עובש מהספות בבית ובמשרד
שתף
ניקוי עובש מספות

מדריך ניקוי עובש מהספות בבית ובמשרד

calendar 27 אוקטובר 2020

אם אתם מחפשים אחר מדריך ניקוי עובש מהספות בבית, כנראה שאתם מבינים עד כמה קשה להיפטר מעובש ברגע שהוא כבר צץ. עובש, בניגוד לכל מיני כתמים אחרים, הוא אלמנט חי ונושם. בואו נבין כיצד מומלץ ואיך לא מומלץ לטפל בעובש.

אין מה לעשות, אם סובלים מרטיבות ולחות בבית, צריכים להתמודד גם עם צמיחה של עובש בכל מיני מקומות ביזאריים. למעשה, עובש יכול לגדול כמעט בכל פינה בבית, כולל לפעמים על צעצועים של ילדים. במיוחד אם הצעצועים נמצאים באמבטיה. אם נקעה נפשכם מניסיונות להסיר עובש מספות, כבר עכשיו נמליץ לכם על חברת ניקוי ספות מקצועית. חברת ניקיון להסרת עובש מגיעה אליכם לא רק עם כל הידע הנדרש להסרת עובש, אלא גם עם מכונות ניקוי עוצמתיות שפועלות על התזה ויניקה. בואו נסביר.

האם כדאי לנסות להסיר עובש לבד? אם כן, כיצד?

קודם כל והכי חשוב, עובש לא מומלץ לנסות להסיר לבד באמצעות מטליות ספוגות במים. אם אתם מעוניינים לנסות להסיר עובש בעצמכם, הפעולה של שפשוף עם מטלית ספוגה במים רק תגרום להחדרתו העמוקה יותר של העובש לתוך ספה.

הדרך הנכונה יותר היא באמצעות מטלית לחה בלבד. התנועות שלכם חייבות להיות סיבוביות ועדינות. במילים אחרות, אל תלחצו חזק עם המטלית הלחה על העובש בכדי לנסות להסיר אותו. אם תלחצו חזק עם המטלית, זה גם כן יגרום להחדרתו אל תוך הספה.

חברת ניקיון להסרת עובש מהספות בבית ובמשרד: כיצד יסירו אותו?

בסופו של דבר, הכי מומלץ להסתייע באנשי ניקיון מומחים אשר מגיעים אליכם עם מכונות הניקוי העוצמתיות. מצד אחד, מכונות ניקוי אלו מתיזות מים וחומרי ניקוי. מצד שני, המכונות האלו יונקות חזרה את כל הנוזלים והלכלוך, כולל העובש. אם תסתייעו בחברות ניקיון, סביר להניח שתוכלו להיפטר מהעובש אחת ולתמיד.

אם תנסו להסיר את העובש בעזרת כל מיני שיטות ביתיות (כמו אבקת סודה ולימון), הסיכוי גבוה שהעובש יצמח בשנית. אתם אמנם תחשבו שהצלחתם להיפטר ממנו, אבל לאחר תקופה קצרה אתם תגלו שהספה עדיין מריחה מעובש.

מדוע מומלץ להסיר עובש בהקדם וביעילות?

בסופו של דבר, נבגים של עובש מאוד לא מומלצים לנשימה, לא של אדם ולא של בעלי חיים. רבות כבר דובר על כך שנבגים של עובש נמצאים כל הזמן באוויר ואנחנו נושמים אותם תמיד. יחד עם זאת, אם אפשר, אז עדיף שיהיה סביבנו כמה שפחות עובש שגדל לו.

אם אתם מעוניינים בשירות של הסרת עובש מספות ומרהיטים בבית, אנחנו מזמינים אתכם לקבל סיוע מקצועי אצל אנשי ניקוי. הכי חשוב, שתוכלו להתהלך בביתכם ללא עובש מסביב. אם תרצו, תוכלו גם לבקש מאנשי הניקוי לסייר בביתכם ולנסות לאתר עובש במיקומים נוספים.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ