הסיבה האמיתי לניקוי ספות ושטיחים – הבריאות שלכם!

30 יולי 2019
שתף כתבה:

ניקוי ספות בדים ושטיחים – בשביל הבריאות של המשפחה שלכם

בין עם זה ניקוי הספות או השטיחים בבית או כל סוג אחר של בדים, מסביבכם אלפי חיידקים שאינם גלויים לעין! הסיבה המרכזית להצטברות החיידקים היא האוויר והלכלוך המצטבר של הפסולת האנושית, אז נכון אין דרך להינע מזה אבל קחו למשל את המזרון שלכם, מתי לאחרונה בכלל חשבתם על ניקוי המזרנים בבית? אף פעם. למה לא חשבתם על זה? כי לא רואים את המזרן..אבל שתדעו לכם שהלכלוך במזרונים שלכם חוגג כמו שלא חגגתם בחיים  🙂   

חשוב להבהיר שהאבק שלכם לא דומם! החיידקים באבק שלכם מצטברים וחיים ביחד איתכם, מחקרים מדעיים בדקו וקבעו ש- האבק שקיים אצלכם בבית הוא אינו דומם אלא הוא מיקרוביום משגשג שחי בתוכנו, שופע אורגניזמים ולא כולם חביבים 🙂

דוגמא נוספת הוא הרכב שלכם:

חשבתם פעם, מה נדבק לנעליים שלכם במשך היום? עטיפות ממתקים, חול, חרקים, עלים, טינופת, פסולת, אבק ועוד הרבה מאד לכלוכים מסוגים שונים. את כל אלה אתם מביאים אתכם למכונית, ומשאירים באופן קבוע "מזכרות" על שטיחי הרכב. מה זה אומר? שלמרות שאתם בוודאי מקפידים על מקלחת יומית ועל בגדים מכובסים ונקיים, אתם עדיין נוהגים מדי יום בקפסולת חיידקים פעילה. 

האם ניקוי קבוע עוזר במניעת לכלוך השטיחים?

התשובה היא חלקית. ודאי שניקוי קבוע של שטיחי הרכב מסייע במידה רבה להפיכתו של הרכב שלכם לנקי יותר. אם תשטפו את השטיחים ברכבכם בכל כמה ימים,  אין ספק שמידת הלכלוך תצטמצם משמעותית. לצורך כך אגב אתם לא חייבים אפילו לנסוע למכון שטיפה, מספיק שתוציאו בכל יומיים את השטיחים מהרכב, תנערו אותם (סביר להניח, שבכל פעם תהיו המומים מכמות הלכלוך שיוצאת מהם) ותשפכו עליהם בקבוק מים. 

אז מספיק לשטוף את שטיחי המכונית פעם או פעמיים בשבוע?

הלוואי שזה היה מספיק. לרוע המזל, שטיפה מנקה רק את החלקים החיצוניים והשטחיים יותר של שטיחוני המכונית. כדי לבצע ניקוי עמוק תיאלצו לפנות לניקוי עמוק יותר. החדשות הטובות הן, שלא מדובר בשירות יקר במיוחד, ולא תצטרכו לפרק תכנית חיסכון בכל פעם שתרצו  להזמין ניקוי. 

מה תדירות הניקיון שאנו צריכים להזמין, על מנת להשאיר את האוטו נקי?

בדיוק כמו שיש אנשים שמזמינים את המנקה הקבועה לביתם פעם או פעמיים בשבוע באופן קבוע, כך יש לקבוע שגרת ניקוי קבועה גם לרכב. אולי לא פעם בשבוע, אך בהחלט פעם בחודש יכולה לשמור את הרכב במצב של ניקיון אמיתי. 

מדוע אנו בכלל צריכים לנקות את האוטו? הרי אנחנו לא גרים בו…?

עשיתם פעם חישוב, כמה שעות ביום אתם יושבים בתוך האוטו? ולא רק אתם, אלא גם הילדים שלכם, בני זוגכם, בני משפחתכם הקרובה ועוד? לא מעט זמן בכלל. תוסיפו לזה את העובדה שרוב הזמן חם מאד במדינה הזאת, מה שמאלץ אותנו לנסוע בחלונות סגורים, כלואים בחלל של המכונית. בניגוד לבית, שבו החלונות פתוחים ומזרימים אוויר נקי, במכונית, במיוחד כשהחלונות סגורים, אנו נושמים את האוויר שהמכונית מייצרת. האם האוויר הזה נקי? רק אם המכונית עצמה נקייה. ואין הכוונה לניקיון של שטיפה במכון לשטיפת מכוניות. הכוונה היא לניקיון יסודי מקצועי, שמייצר אוויר נקי יותר . ואם כבר מדברים על אוויר נקי, טיפ קטן: כשאתם נוסעים בכבישים בין עירוניים עמוסים תמיד תסגרו את החלונות, כדי לא לנשום את האוויר המזוהם מבחוץ. 

עוד מאמרים בנושא:

האם גם ניקוי ריפודים לרכב נכלל בצורך לנקות את המכונית?

בוודאי – ניקוי ריפודים לרכב הוא קריטי לשמירה על ניקיון יסודי. מעבר למרכיב של ניקיון ובריאות, תחשבו על המחיר הכספי ששילמתם עבור המכונית שלכם. האם הייתם רוצים שהיא תיראה מרופטת ומטונפת, הרי בשלב מסוים תרצו למכור אותה ולהתקדם לדגם חדש יותר? כתמי ריפוד טריים קל יותר לנקות ולהעלים מכתמים ישנים, ולכן לא כדאי להתלבט יותר מדי. כאמור, מחיר הניקוי אינו בשמיים, ובטח זול יותר מהנחה שתצטרכו לעשות לקונה הרכב שלכם בבוא העת, שיתחלחל ממצב הריפודים שלכם. בנוסף, יש עניין נוסף: כשאוכלים ברכב ולא מנקים אותו, הוא לא רק מתלכלך, אלא גם מתקלקל: פירורים של חטיפים יכולים לסתום את מנגנוני נעילת החגורה מאחור (סיטואציה שקורית המון במשפחות עם ילדים קטנים שאוכלים במושב האחורי), מה שיוצר מצב מסוכן שבו החגורה פשוט לא ננעלת על גופו של הילד ולא מגינה עליו. 

 

הסיבה האמיתי לניקוי ספות ושטיחים – הבריאות שלכם!
5 (100%) 1 vote[s]
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


המלצות
הזמנו ניקוי קיבלנו ספה חדשה מהיום להיום והשירות מקצועי יעיל וחייכני תודה רבה ינון
RON WEIS
RON WEIS
18:23 15 Aug 19
One of the best. Just perfect service.
ness Tube
ness Tube
17:22 14 Aug 19
שירות מעולה ואדיב מקצועיות והבנה בסוגי הרהיטים השוניםהגיעו בזמן ואף הקדימותודה יינון ונתנאל!
Shlomi Dvir
Shlomi Dvir
13:43 12 Aug 19
איזה שירות מדהים, הזמנתי ניקוי ספות וקיבלתי שירות מהיום להיום (לטובת אירוח) תודה לינון ולצוות. אגב בדרך כלל אני לא כותב ביקורות אבל הפעם אין לי מילים, הבית נוצץ תודה רבה.
Eyal Rahamim
Eyal Rahamim
11:38 04 Aug 19
אני ממש מופתעת מהביקורות הטובות שקראתי.. אני מרגישה חובה לכתוב מה שעברנו כדי שלקוחות נוספים לא יפגעו !!! אנחנו הזמנו את מאסטר קלין לנקות כריות של ספות מרפסת שהתלכלכו מחומר אטימה של בינין . אחרי ששלחתי תמונות והובטח לי שזה ניתן להסרה, קיבלתי הצעת מחיר. ציינתי בפניו כמה פיצים שמדובר בכריות יקרות ולכן אנחנו מעדיפים לנקות את הכריות ולא להחליפן . עלות הניקוי לא היה זול אבל בחרנו באפשרות הזו. הגיע אלינו בחור עובד של החברה - אחרי שהתקשר 3 פעמים ודחה את שעת הגעתו ( 19:30 בערב!!) הוא היה חסר סבלנות וציין בפנינו שהוא מצפה לטיפ ( עוד לא ראה את העבודה!!).התחיל לעבוד על הכריות בזמן שבעלי ניסה להשכיב את הבנות לישון וקרא לו כעבור 10 דקות אחרי שהכרית הראשונה נקרעה!!!. ביקשנו שיפסיק את העבודה ויצרתי קשר עם המנהל ״ינון״. תחילה היה אדיב ונחמד אך כאשר גילה שעל מנת להחליף כרית אחת צריך לקנות סט שלם הוא סירב לשלם. מאותו רגע התקשורת איתו ( שהיתה בהודעות ) היתה עויינת ולא נעימה. לבסוף ניתק קשר -״ אני יוצא מהסיפור הזה תטפלי בזה את מכאן..״ בקיצור קנינו סט חדש שעלה לנו המון כסף ולא זכינו לשום פיצוי ממאסטר קלין. ברור לכולנו שלא תמיד השירות שמציעים מתקבל , אבל נדיר שאני לא מקבלת שירות או אחריות על מה שנעשה או מה שהושחט.. לנו זו חולה ראשונה מסוגה. אז במקרה שלנו לא היה שירות, לא היתה איכות, לא היתה אחריות ולא היה נעים!! מודה שפניתי אליהם לא דרך המלצה אלא בגלל שהיו בין הראשונים בדפדפן ... טעות לעולם חוזרת!!!
katia orvin
katia orvin
13:53 03 Aug 19
שירות שקשה לתאר במילים!הזמנו אני וכלתי ושנינו מרוצות עד השמים!תודה!
Ronit Ellner
Ronit Ellner
07:09 29 Jul 19
אחלה שירות בכל המובניםעמידה בזמניםניקוי מקצועי ויסודי!תותחים!!
Tal Shavit
Tal Shavit
07:39 25 Jul 19
אין מה להמשיך לחפש, ניקוי מקצועי אדיב ואמין. אחרי שרואים את התוצאה לא מבינים למה חיכינו כל כך הרבה זמן עם ניקוי הספות בסלון. מומלץ ביותר.
גיל ציוני
גיל ציוני
12:50 16 Jul 19
ינון בחור מקסים, נתן שרות מהיר ויעיל! במחיר מצויין! ממליצה מאוד!
Anat Bar
Anat Bar
09:25 04 Jul 19
יצרתי קשר עם מאסטר קלין, וכבר למחרת דאגו להגיע ולעשות את העבודה. שירות מהיר ומקצועי ותוצאה מצוינת. חידוש של ספה בשעה, ניקוי והסרת אלרגנים והסלון שלנו נראה כמו חדש. שירות מעולה!
Ethan Dvir
Ethan Dvir
09:50 24 Jun 19
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
1700-501-581
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:מבצעים
השירותים שלנולייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם