איך לבחור ניקוי ספות מומלץ?
שתף
איך לבחור ניקוי ספות מומלץ?

איך לבחור ניקוי ספות מומלץ?

calendar 21 מאי 2020

הספה היא מרכז חיינו בבית, היא חשופה לכל בני הבית וסופגת המוך לכלוך אבק ולעיתים גם כתמים טורדניים ומעצבנים שבניקוי ביתי רגיל לא תמיד יורדים, ולמה? כיוון שניקוי ביתי הוא ניקוי מאוד שטחי, הכתם ירד בצורה חיצונית אבל מה עם מה שקורה בשכבות הפנימיות? נשאר מלוכלך!

מה חשוב בחברת ניקיון מקצועית?

כיום בשוק יש מגוון רחב של חברות המעניקות שירותי ניקוי ספות מקצועי, חשוב להיעזר בחברה אמינה, בעלת ניסיון וותק בתחום אשר מכשירה ומעסיקה צוותי ניקיון מיומנים שידעו לאבחן בצורה נכונה את הספה ואת הכתמים שספגה וככה להתאים לה את הטיפול הנכון ביותר.

בנוסף לכך, חשוב לוודא כי חברת הניקיון מתחייבת להצלחת המשימה ולוקחת אחריות על עבודתה, למקרים בהם הניקוי לא מצליח והכתמים נשארים – כדאי שיהיה למי לפנות. אנחנו במאסטר קלין מתחייבים ללא פחות מ 100 אחוזי הצלחה, לא נקי? לא שילמתם!

זאת ועוד, וודאו כי חברת הניקיון מבצעת את הניקוי בשלבים, ומשתמשת במכשור מתקדם ויעיל וכן חומרי ניקוי וחיטוי אורגניים וזאת מכמה סיבות, הראשונה היא כמובן הסיבה שהחומרים האורגניים ידידותיים לסביבה ושומרים על הבריאות של בני הבית בכלל הפעוטות ובעלי החיים בכלל.

הסיבה השנייה ולא פחות חשובה היא כמובן העובדה כי חומרים כימיים וזולים עלולים לפגוע באיכות הספה ולגרום נזקים בלתי הפיכים.  

ניקוי ספות במאסטר קלין

חברת מאסטר קלין הינה חברת ניקוי ספות מקצועי בעלת שנים של ניסיון, החברה תעמיד לרשותכם צוות ניקוי מקצועי עד הבית. הצוות מיומן ומנוסה יאבחן את הספה שלכם וייתן לכם הדגמה חינם בביתכם בכל הארץ וגם ניקוי ספות בבת ים! לאחר האבחון של הספה והכתמים שנוצרו עליה הצוות יחליט על תהליך הניקוי המתאים ויתחיל בעבודה!

אנחנו מתחייבים לתוצאה ב100 אחוזים, מה שאומר שאם לא יצא נקי – לא תשלמו!

ניקוי ספות – בשיטה שלנו!

לאחר שנים רבות של ניסיון פיתחנו שיטה ייחודית ואפקטיבית שתיתן מענה לכל סוגי הספות מספות העשויות מבד, בד סינטטי, קטיפה, ועד ספות העשויות מעור אמיתי ועור מזויף.

אז איך השיטה עובדת? מדובר בשיטת הזרקה-יניקה

תחילה נזריק מים עם חומרים מיוחדים לתוך הספה בעומק של עד 10 ס"מ ונתחיל בתהליך ההשרייה, מטרת תהליך זה היא העלאת כל הלכלוך למעלה. בשלב הבא נזריק מים פעם נוספת והפעם עם חומר אחר ונבצע שאיבה מסיבית של הלכלוך. 

ולבסוף נבצע שאיבה נוספת לכל הלכלוך, האבק, הזיעה והחומרים שהחדרנו לספה. לאחר מכן יתחיל תהליך הייבוש והספה – חדשה!

לאן אנחנו מגיעים?

חברת מאסטר קלין מגיעה לכל חלקי הארץ, מהצפון ועד הדרום החברה לניקוי ספות בבת ים תגיע עד אליכם לכל השכונות בבת ים משכונת רמת הנשיא, רמת יוסף, קריית באבוב, שיכון ותיקים, שכונת הקרוונים ועד שיכון עמידר. מעוניינים בניקוי הספה? הגעתם למקום הנכון!

לפרטים נוספים חייגו עכשיו למספר 1700-501-581 או השאירו את הפרטים שלכם ממש כאן ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ