איך לבחור חברת ניקיון מומלצת בישראל?
שתף
איך לבחור חברת ניקיון בישראל

איך לבחור חברת ניקיון מומלצת בישראל?

calendar 15 פברואר 2020

בחירת חברת ניקיון אינה עניין של מה בכך. אם נבחר נכון, נקבל בית מקורצף במחיר הוגן. אולם, אם “ניפול” על נוכלים, נשלם מחיר מופקע, במקרה הטוב. ובמקרה הרע? לצד מחיר מופקע, נקבל שירות ניקיון עלוב. לפיכך, החלטנו שחשוב להסביר, מא' ועד ת': מי זקוק לחברת ניקיון? מה נקבל בתמורה? וכמה יעלה לנו כל הסיפור? קדימה, ניגש לעניינים.

במידה ואתם מזמינים חברת ניקיון לדירה חדשה לפני אכלוס שימו לב! לבקש מחיר סופי לפני שהם מגיעים לדירה בדרך כלל יש המון חברות שמנצלות את ההגעה בשביל לייצר דרמה ולקחת המון כסף בשטח, ראוי לציין שמקובל לבקש תוספת מסוימת עבור עבודות נוספות.

למה/מי צריך חברת ניקיון?

לא כולם זקוקים לחברת ניקיון – זוהי האמת. ובכל זאת, יש מקרים בהם ישתלם לנו לשכור חברת ניקיון. לרוב, האדם הפרטי יזדקק לשירותים הללו בניקיונות חד-פעמיים: לאחר שיפוץ, במעבר לדירה חדשה, כשירצה “להבריק” את ביתו לרגל אירוע מיוחד ועוד. מן הסתם, כל זה לא נוגע לחברות מסחריות, אשר זקוקות לחברות הניקיון בתדירות גבוהה בהרבה.

מנגד, בניקיונות שבועיים וביתיים, אין צורך ממשי בחברת ניקיון. שכן, גם אם אנו עסוקים “מעל הראש”, מנקה “זוטר/ה” בהחלט יספיק. ואם יש לנו זמן פנוי, תמיד נוכל לנקות בעצמנו (המצב האידיאלי, בעינינו).

הכל טוב ויפה… אבל כמה כל זה יעלה לי?

נכון, כל הסיפורים בהחלט מרתקים. אולם, בסופו של יום הכל מתנקז למחיר. חשבנו על כך מבעוד מועד, והכנו עבורכם טבלה, אשר מייצגת את המחירים הממוצעים בשוק:

סוג השירות מחירו הצפוי
ניקיון דירת 1-2 חדרים כ־1,000-1,200 ₪
ניקיון דירת 3 חדרים כ־1,500 ₪
ניקיון דירת 4 חדרים כ־1,650-1,700 ₪
ניקיון דירת 5 חדרים כ־1,900-2000 ₪

ועכשיו, כמה הערות:

*כלל המחירים שצוינו מתייחסים לדירות בגדלים סטנדרטיים, בהתאם למספר החדרים. ככל ששטח הדירה גדל, כך צפויים לעלות מחירי שירותי הניקיון. כמו כן, המחירים כוללים את עלויות המיסים. בדרך כלל, צפוי להיכלל במחיר שירות פוליש בסיסי (לרוב ווקס, אם כי לא מחייב). אולם, שירותי הפוליש והליטוש למיניהם לא תמיד מוצעים כ־”חלק מהחבילה”.

*המחירים אינם מחייבים עבור חברות ניקיון בכלל, ועבור חברת מאסטר קלין בפרט. שינויים עשויים להתבצע בכל עת.

מהי חברת ניקיון מומלצת – איך אדע לבחור?

דיברנו על מי, כמה ומה… אבל עדיין לא הגענו לעיקר. חברות ניקיון קיימות כמספר הכוכבים, אך מעטות החברות שנוכל להמליץ עליהן ב־”לב שלם”. מניסיוננו האישי, הנה כמה דברים עיקריים שצריך לשים לב אליהם:

מקצועיות וסבלנות הצוות: לפני הכל, צוות החברה מוכרח להיות מקצועי. לגבי המקצועיות, נוכל לברר זאת בעזרת ביקורות קודמות על החברה (שצפויות להימצא ברחבי האינטרנט ובאתרם). וודאו שהביקורות אינן מזויפות, ואל תחששו לפנות באופן אישי לחלק מהמבקרים ולשאול.

מה שמוביל אותנו לעניין הבא: סבלנות. תחום הניקיון לא מוכר לכולם, וטבעי שלקוחות יתעניינו וישאלו לא מעט. חברה מקצועית תדע להכיל, להתמודד עם שאלות ולספק תשובות ענייניות. שאלו כאוות נפשכם, כל דבר שלא ברור. בשאלות, היינו ממליצים להתמקד בתחומי הביטוח ומוצרי הניקיון: האם העובדים מבוטחים? מה קורה במקרה של גניבה/שבירת פריטים בעלי ערך? האם ציוד הניקיון ידידותי לסביבה? מסוכן לנשימה לפרק זמן X? מוצרי הניקיון כלולים במחיר? תבעו תשובות. אם מספק השירות מתחמק, מגיב בחוסר סבלנות קיצוני, או בכל צורה לא מקצועית אחרת… לא היינו מגדירים את החברה “מומלצת”.

מחירים הוגנים: בהמשך לטבלה שהצגנו מקודם, אנו ממשיכים להדגיש את עניין התמחור ההוגן. זאת, מכיוון שבתחום כזה, שמרבית הציבור לא בקיאים בו, מחירים הוגנים לא מובנים מאליהם.

חברות רבות פשוט מנצלות את בלבול הצרכנים לטובתן, ועושקות לקוחות תמימים במחירים מופקעים. לפיכך, היינו ממליצים לבקש הצעות מחיר ממספר חברות. בבחירתכם, התחשבו בטבלת המחירים שהצגנו, והתייחסו לשאר הגורמים שנציין בפסקה זו.

זכרו: ההצעה הזולה ביותר שווה כקליפת השום, אם המציע לא עומד בשאר הפרמטרים שהופכים חברה למומלצת. מהו ערכו של שירות זול, אם איננו איכותי?

סניפים אזוריים: כן, גם זה גורם חשוב. לא משנה עד כמה חברה עם סניפים בדרום נשמעת איכותית, היא לא תהיה רלוונטית לנו אם נגור בצפון, לצורך הדוגמה. כמו כן, חברות בעלות סניפים אזוריים ופריסה ארצית (או כמעט כזו), צפויות להיות אמינות. שכן, עם הונאות ומחירים “לא שפויים” קשה מאוד להגיע לזירה הארצית. כך, לפחות ברוב החברות [נכון, מה שציינו לא מחייב. בהחלט ייתכנו חברות מקומיות ומומלצות. אולם, שיעורן נמוך משיעור החברות הגדולות המומלצות. לכן, ספקו לסעיף זה את חשיבותו היחסית, בהתאם לשאר הפרמטרים].

*שימוש בחומרי ניקיון איכותיים: הכנסנו את הסעיף תחת כוכבית. זאת, מכיוון שבניגוד לשאר הסעיפים, הלקוח הפשוט לא יוכל לקבוע כאן חד-משמעית. אם יש לכם זמן פנוי, עמיתים המבינים בתחום, היינו ממליצים לברר באילו חומרי ניקיון תשתמש החברה. לאחר שהשגתם רשימה מייצגת, פנו לאדם המבין בתחום ושאלו אודות איכותם. לחלופין/בנוסף, אם יש לכם זמן, חפשו מידע על החומרים (מומלץ לחפש באנגלית) וטיבם. אם החומרים מוכרים כלא איכותיים/מסכני חיים במקרה הקיצוני, התרחקו מהחברה כמו מאש. אישית, לא היינו מסתכנים, בייחוד בבתים המאכלסים משפחות עם ילדים קטנים.
נכון, בהחלט יש פרמטרים נוספים שיכולים להעיד על כך שחברה איכותית/מומלצת. עם זאת, אלו ככל הנראה יידרשו הבנה מסוימת בתחום, ולכן בחרנו שלא להוסיפם. זאת, מתוך העדפה להתמקד בפרטים שכולם יוכלו לבחון בחברות ניקיון, על פני פנייה לקהל מצומצם בעל הבנה בתחום.

מה השירות ב־Master Clean כולל?

עד כה, דיברנו בכלליות על תחום חברות הניקיון, מתוך רצון אמיתי לסייע לכם להתמצא בשוק לא פשוט. וכעת, ברשותכם, נתחיל לפרט מה כולל השירות שלנו, בחברת מאסטר קלין:

ניקיון דירות/בתים חדשים לפני אכלוס: המעבר לבית חדש איננו קל. כמעט תמיד, נדרש סשן ניקיונות אינטנסיבי במעבר: לכלוך מהובלת הרהיטים, מהדייר הקודם ועוד… לא לכולם יש את הזמן להתעסק בניקיון, במעבר ובשאר עיסוקיהם בו-זמנית. לכן, אנו מציעים את שירותי הניקיון שלנו.

ניקיון דירות/בתים אחרי שיפוץ: בדומה למעבר לבית חדש, הלכלוך אחרי השיפוץ בלתי נסבל. לא מדובר בעניין שאפשר לפתור בניקיון פשוט, אלא בתהליך ארוך שדורש מאמץ ניכר. גם כאן, אנו מציעים את שירותינו: הצרות בניקיון הבית אחרי השיפוץ מובנות לנו, ונשתדל להקל עליכם בהתאקלמות לבית “החדש”.
בשני השירותים, אנו מתחייבים לספק הצעת מחיר הוגנת ומפורטת. כל זאת, בהתחשב במצב הדירה הייחודי ובמידת העבודה הצפויה.

בסופו של יום, למה שאבחר בכם?

מדובר בשאלה לגיטימית לחלוטין! הצגנו בפניכם לא מעט סטנדרטים לחברות מומלצות, שללא ספק העלו את הרף. ובהם, אנו מתחייבים בגאווה לעמוד. סיכמנו בפניכם את עיקרי ה־ ”יתרונות” שלנו:

פריסה ארצית – לא משנה איפה אתם נמצאים, אנו מספקים שירות מצפון ועד דרום הארץ. מהבחינה הזו, נעז לומר שאתם “מכוסים”.

מקצועיות, סבלנות וניסיון – סיפקנו שירותי ניקיון בארצנו הקטנה ומחוצה לה, במשך יותר מעשור. יצא לנו “להיתקל” בכל השאלות וסוגי הלקוחות האפשריים, ותמיד דאגנו לענות בחיוך ובענייניות, תוך כדי הבנת דאגות הלקוח מנקודת מבטו.

חומרי ניקיון “משובחים” וידידותיים לסביבה – מאז ומתמיד, הקפדנו להשתמש בחומרי ניקיון באיכות הגבוהה ביותר. יתרה מכך, שמנו דגש על כך שכלל חומרינו יהיו ידידותיים לסביבה, ואנו בהחלט מתגאים בכך.
לאורך כל שנות פעילותנו, פעלנו מתוך אמונה שאם נספק שירות ניקיון טוב, כך יטיב מצבנו ונתפתח כעסק. אנו מתחייבים למחירים הוגנים ולתוצאות מצוינות. מוזמנים לפנות אלינו עוד היום – חברת Master Clean.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ