איך מנקים שטיח – להיפרד מהכתמים לשלום
שתף
ניקוי שטיח

איך מנקים שטיח – להיפרד מהכתמים לשלום

calendar 23 ינואר 2022

אתם פוגשים את הכתם הזה בכל בוקר. אותו כתם שכבר שכחתם מה גרם לו, האם הייתה זו טיפת קפה שנשפכה מבלי משים? אולי בכלל כתם מהרגל של הכלב? אינכם זוכרים אבל הכתם הזה ניצב שם וגורם לבית כולו להיראות מוזנח. כעת, לפני סדר פסח או ביקור חשוב של אורחים אתם רוצים להיפטר מהכתם העיקש וליהנות משטיח במראה חדש לחלוטין. אז אם תהיתם איך מנקים שטיח באופן יסודי, המאמר הזה נועד עבורכם.

נסו בהתחלה לשאוב

חלק מהכתמים נצמדים לשטיח בשל אבק או חול. לכן, הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא לשאוב את השטיח. לא פעם או פעמים אלא לעומק. עברו עם השואב לאט לאט וודאו שאתם לא מפספסים אפילו פיסה אחת ממנו. זו תהיה ההתחלה של ניקיון יסודי מאד.

מי שלומד איך מנקים שטיח מגלה כי עד היום הוא לא שאב באמת. המעבר המהיר שנועד לאתר שאריות מזון על החלק העליון של השטיח אינו מספיק. אם אתם באמת רוצים לחיות בבית נקי, צריך להקדיש לכך זמן רב יותר.

נפטרים מהכתמים ומהריח

בשלב הבא אתם יכולים להשתמש בספריי או אבקה שנועדו לניקוי עמוק יותר. הספריי משחרר חומר ניקוי עם ריח טוב, שמסוגל לזמן מה גם להתגבר על הריח של הכלבים או החתולים (אם יש לכם). הלכלוך נדבר לספריי, ולאחר שספריי זה הופך לאבקה ניתן לשאוב אותו. אם יש לכם שואב אבק של קירבי תוכלו גם להשתמש בו כדי לנסות ולפרד מהכתמים הקשים.

אבל, חשוב לזכור כי לא את כל הכתמים ניתן להסיר בשיטה זו. מי שתוהה איך מנקים שטיח לעומק, ישמח לגלות את המכשירים התעשייתיים שבהן משתמשות חברות מקצועיות לניקוי שטיחים.

איך מנקים שטיח? לפעמים צריך בעל מקצוע

זוכרים את הכתם הסורר שניסיתם לנקות? לפעמים פשוט לא ניתן לעשות זאת לבדכם. זו אינה אשמתכם או אשמת השואב. פשוט יש כתמים שדורשים הן חומרי ניקיון מקצועיים והן מכשור מתאים כדי להיפרד מהם לשלום לתמיד. הזמינו חברה המתמחה ברזי ניקוי ריפודים ושטיחים.

אם תזמינו ניקוי מקצועי לשטיח תוכלו ליהנות מהתוצאות. השטיח יהיה נקי, בעל מראה וניחוח חדשים להפליא, והבית כולו יתמלא בתחושה מופלאה של ניקיון אמיתי. לכן, אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם כדאי לבצע אחת לתקופה ניקוי שטיח יסודי כזה.

לסיכום, אם אתם מתייאשים ומרגישים שאין תקנה לשטיח, לא חייבים להחליפו. תנו לבעל מקצוע  לעשות את העבודה במקומכם לתוצאה מושלמת.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ