איך אפשר לנקות ספת בד? כל התשובות במדריך הבא
שתף
חידוש ספות/ניקוי ספות

איך אפשר לנקות ספת בד? כל התשובות במדריך הבא

calendar 14 מאי 2021

הספות שלכן הן בהחלט הדבר הנוח והמזמין ביותר שאיתו כיף להתחיל או לסיים את היום. גם כשמחליטים לארח אין ספק שהכוכבת הגדולה זו מערכת הישיבה שלכם. עם זאת, לצד השימוש החוזר והנשנה אותה ספה או מערכת ישיבה שזמינה לכול עלולה לצבור לא מעט לכלוך, אבק, כתמים ועוד. 

רוצים לשמור על מערכת הישיבה שלכם מפני כתמים שמקורם בידיים קטנות וחמודות של ילדים או אפילו חיות מחמד? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקוי ספות ובפרט אם אתם זקוקים למידע על ניקוי ספות בד

מאסטר קלין מספקים לכם את מיטב השירותים לניקוי המושלם ביותר בצורה המקצועית ולצד חומרים אורגניים חפים מנזקים וידידותיים לסביבה, רוצים לדעת איך אנחנו עושים את זה? במאמר הבא הכול על אודות ניקוי מערכות ישיבה מבד ומתחזוקתה. 

ניקיון ספה מבד ומתחזוקתה – גם אתם יכולים! 

כשמדברים על ניקוי ספות מעור או ניקוי ספות בד לא מדברים רק על מיגור הכתם אלא גם על הסרת האבק, טיהור מערכת הישיבה ולעיתים גם הסרת העובש וניקוי החיידקים המתיישבים בפינות שפחות אפשר לראות או לגלות. 

בתחילה זה יכול להיות נקודתי ואולי ייראה לכם שזה רק כתם, אבל בהמשך לאחר שתקבלו דוח מלא על אודות הניקיון שבוצע על הספה שלכם רק אז תבינו עד כמה חשוב לתחזק ספה או מערכת ישיבה שלמה. 

מאסטר קלין מציגים אין ספור מקרים של ניקוי ספות בד או כל חומר גלם אחר ובתום המשימה מעניקים 100 אחוז אחריות וספה נטולת לכלוך וכתמים. כן, זה בהחלט יכול לקרות אם בוחרים שירות מתאים שיודע ויכול לנקות ואפילו ללמד אתכם לתחזק את הקיים. 

אז מה חשוב לעשות לפני ניקוי ספה מבד? הנה כמה דברים שהמקצוענים יכולים להעניק לכם במקרה שתבחרו לנסות ולהתמודד בעצמכם עם הנגעים הקשים שנוצרו על מערכת הישיבה. 

מה צריך לעשות לפני שמתחילים לנקות ספה מבד? 

לפני שמתחילים ניקוי ספה מבד חשוב מאוד לדעת את גיל הספה היות שאם הספה רבת שנים צריך להתייחס אליה ואל הבד בהתאם. הדבר האחרון שתרצו זה לצור שחיקה או מראה קשה יותר ממה שהיה קודם לניקיון.

מתי לאחרונה תחזקתם את הספה? לפי זה תדעו את עומק הכתם וכך תבינו מה גודל העבודה שנדרשת מכם כדי לסלק את הכתמים או הלכלוך לאלתר. 

דבר נוסף שיש להביא בחשבון הוא סוג הריפוד. לספות מבד יש ריפודים מקטיפה, כותנה, בד ולכל סוג ריפוד התייחסות שונה. לכן חשוב שלא לפסוח על כך לפני שאתם לוקחים את הניקיון צעד אחד קדימה. 

מתקשים להתמודד עם כתמי הלכלוך העיקש והבד העדין של הספה? אם אין לכם מושג בתחזוקה וניקיון ספות תנו למקצוענים של מאסטר קלין לבצע עבורכם כל ניקוי ספות בד או כל חומר גלם אחר שזקוק לשינוי ותחזוקה מחודשת

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ