איך לנקות ספה מבד
שתף
איך לנקות ספה מבד

איך לנקות ספה מבד

calendar 8 נובמבר 2018

יש לך ספה מבד בבית שזקוקה לניקיון יסודי? מחפש אחר ניקיון יסודי ומקצועי שיחזיק לאורך זמן? אצלנו במאסטר קלין אתה יכול לקבל את הכל. בכל בית אליו אנו מגיעים כדי לנקות ספות וכורסאות מבד אנו קודם כל בודקים את סוג הבד ובוחרים עבור הספה את החומרים המתאימים על מנת לא להסב נזק בלתי הפיך. הניסיון רב השנים שלנו מביא איתו מקצועיות ללא פשרות על מנת שאתה תצא מרוצה מהתוצאות. והמחיר? משתלם ושווה לכל כיס. לא קיבלת תוצאות והספה נשארה מלוכלכת – לא שילמת. מילה שלנו.

ניקוי ספות מקצועי

אנו בעלי ניסיון רב שנים. במהלך השנים רכשנו עוד ועוד ידע ועוד ועוד ניסיון, על מנת שכיום נדע לעשות את העובדה המקצועית ביותר בניקוי ספות מבד. אנו מגיעים עד אליך הביתה בזמן שנוח לך ומתחילים בעבודה. לא תצטרך לדאוג לחומרים – הכל אנו מביאים איתנו ודואגים להתאים את סוג חומרי הניקיון לסוג הספה בה את המחזיק. לדוגמא – ספה מעור לא תנוקה באותם חומרים של ספה מבד. נשמח לתאם איתך עוד היום את הגעתנו. במעמד שיחת הטלפון תוכל לתאר לנו את מצב הספה ואת גודלה, אך רק כשנגיע ונראה במו עיננו את העבודה שצריך לבצע נוכל לתת לך הערכת מחיר מדויקת.

מה אנחנו מציעים לך?

מאיתנו תקבל שירות מדהים, מקצועי ואמין שלא ראית כמותו, ואנחנו מתחייבים על כך:

 • נשמח להגיע להדגמה חינם בביתך
 • מבטיחים תוצאות מדהימות
 • לא הצלחנו לנקות – לא שילמת
 • חומרים אורגניים
 • צוות מקצועי ואמין בעל ניסיון של שנים רבות בתחום
 • מחיר משתלם ושווה לכל כיס

עכשיו כל שנותר לך לעשות הוא לקבוע איתנו פגישה ראשונית בה תוכל לראות הדגמה ואם תהיה מרוצה, מיד לאחר מכן נוכל להתחיל בעבודה ולהשאיר אותך בבית עם ספה הנראית כחדשה, ריחנית ונקייה. אז אין לך מה להתלבט, ככל שתקדים ליצור איתנו קשר כך תהייה עם ספה נקייה ונעימה בביתך.

חומרים ידידותיים לסביבה

כל החומרים בהם אנו משתמשים הם חומרים אורגניים וידידותיים לסביבה, בדגש על ילדים קטנים וחיות מחמד כך שתוכל להסיר דאגה מליבך. חשובה לנו הבטיחות כמו שחשוב לנו לתת לך ספות נקיות ומצוחצחות לכן אנו לא מתפשרים על איכות החומרים ומשתמשים אך ורק בחומרים המיוחדים שלנו. אתה לא תצטרך לדאוג לכלום, את הכל אנו מביאים איתנו, ומראים לך בדיוק מה אנו שמים על הספות שלך. תהליך הנקיון אותן עוברות הספות שלך הוא פשוט וכולל בתוכו מספר שלבים על מנת שהספות שלך לא רק יראו נקיות כלפי חוץ, אלא יהיו ממש נקיות גם מבפנים. לנו ציוד מקצועי מאוד המשמש אותנו אך ורק למטרת ניקיון הספות. תוכל לראות תמונות של ניקוי ספות באתר שלנו – תמונות המראות תוצאות מדהימות.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אלי
  וואטסאפ