איך לשמור על הספה שלכם נקייה – המדריך המושלם לניקוי ספות
שתף
ניקוי ספות עור לבן

איך לשמור על הספה שלכם נקייה – המדריך המושלם לניקוי ספות

calendar 24 ינואר 2021

מערכות הישיבה היוקרתיות הן לב הבית, מרגע שפותחים את הדלת ורואים אותן מקבלים את הרושם הראשוני. ככה זה היה מאז ומתמיד, הן אלו שגונבות את ההצגה ומהוות חלק גדול בעיצוב הבית כך שאם הן לא נראות טוב, דהויות, או חסרות צבע זה בהחלט יכול להשפיע על האווירה כולה בבית. 

כמו כל חפץ אחר שמאבד מנראותו כך גם ספות בהן מצטבר הלכלוך בכמות גדולה למדי, חיות המחמד מוצאות מקום ומפזרות שיער ואם זה לא מספיק ידיהם הקטנות של הפעוטים בבית מותירים אף הם את חותמיהם והתוצאה? חוויה ותחושה לגמרי אחרת בעקבות סלון שמזמן איבד את המראה המושלם שלו.

זקוקים לעזרה? צריכים להחזיר ימים כקדם ולהשיב את הספה הישנה למצבה הקודם? כשיש לכם מדריך שלם וחברה עם ניסיון וידע הספה ומערכות הישיבה שלכם יקבלו את הטיפול המסור ביותר. 

ניקוי ספות – עשה זאת בעצמכם או באמצעות שירות? 

יש כתמים שידרשו מכם ניקוי ספות ויש שלא, השאלה היא מה גודל הכתם? האם הוא כבר עבר את המיקום השטחי? במקרים רבים אפשר לסלק את הכתם ואפשר בהחלט לחסוך את בואו של מנקה הספות, אבל במקרים בהם הכתם כבר עבר את סיב הבד או אז לא יהיה מנוס ותצטרכו לטפל בבעיה כמה שיותר מהר לפני שהכתם ילך ויגדל אף יותר. 

כתמי שומן על מסעדות הידיים והראש ייחשבו כתמים קלים לטיפול ביחס לשאר הכתמים שכבר נספגו אל סיב הבד. במצב הנ"ל לוקחים כף סודה לשתייה, מוהלים אותה בתוך חצי דלי מים חמים, מוסיפים 1/2 כוס אבקת כביסה, מניחים על מברשת ובזהירות רבה מברישים עד שרואים את התמוססות השומן שיהפוך ממשהו קשיח לנוזל סמיך. 

במגבת יבשה מסירים את הנותר מהאזורים הנגועים והנה, הברק שכמעט ואבד ישיב לספה את החיות שהיא כל כך הייתה צריכה. טיפ נוסף לניקוי אוכל ושאריות שהשאירו הקטנים שלכם על הספות הוא ב 1/2 כוס חומץ ו2 כפות מלח- גם הם יביסו את הכתם באמצעות מברשת עדינה, ספיחה של המים וייבוש המקום עם מייבש שיער. 

במסגרת הוצאת הכתם יש לשים לב כי אתם משתמשים בצורה עדינה עם המברשת, מברישים בכיוון הסיב ונמענים עד כמה שניתן מנזקים בלתי הפיכים.  

מתי חייבים שירות של ניקוי ספות? 

אז אם כבר עשיתם הכול וגיליתם לדאבונכם כי הכתם עמוק הרבה יותר ממה שנדמה והוא נמצא עמוק בסיב הבד שהרי אין מנוס! כאן אתם מחויבים להזמין שירות של ניקוי ספות בכדי "לשחזר את מיקום הכתם" ולהסיר אותו משורשו. 

שירות שמעניק ניקוי ספות יכול להתמודד עם לא מעט מקרים ולרוב אפשר להימנע ממנו, אבל כשמדברים על כתמים שכבר עברו את סיב הבגד כל מה שצריך זה לערב גורם מקצועי שיודע ויכול לעשות את זה נכון ובעיקר יעיל. 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ