כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי לשטיח?
שתף
תמונה פנויה

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי לשטיח?

calendar 15 דצמבר 2019

הרבה אנשים אינם מוכנים לוותר על שטיח בבית. מבחינתם, זה מה שעושה ויוצר את האווירה החמימה והביתית ושומרת על המראה היוקרתי שלו. הבעיה היא ששטיח דורש הרבה מאוד תחזוקה כמו גם הגנה ושמירה לאורך השימוש. במהלך השנים השטיח צובר אבק וחיידקים רבים, אולי יותר מכל בד נוי ועיצוב אחר בבית מאחר ואנחנו גם הולכים על השטיח, במיוחד עבור זה שירותי ניקוי השטיחים שלנו עד בית הלקוח מעניקים פתרון במחיר שווה לכל כיס. אבל מאחר ואנחנו לא רק כאן בשביל למכור לכם 🙂  אנחנו גם כאן על מנת להדריך אתכם מעט איך וכיצד לשמור על השטיח.

שטיחי שאגי נפוצים בעלי צמר גדול נלקחים לניקוי במפעל וזאת על מנת להגיע לעומק הצמר ולהעניק פתרון יסודי ל-100% תוצאות.

מה השטיח שלנו רוצה?

השטיח סופג אל קרבו הרבה מאוד אבק. גם אם אנחנו כלל לא נדרוך עליו ולא נעשה בו כל שימוש, מעצם המיקום בו הוא נמצא, הוא כבר סופג בכל רגע נתון את האבק מהאוויר. אם נוסיף על כך את השימוש הנורמטיבי בשטיח כמו דריכה, הליכה ובמיוחד עם נעליים אשר איתם התהלכנו ברחובה של עיר, הרי ברור כי השטיח הופך להיות מקום מרבץ לחיידקים רבים, לאבק מזוהם ולכלוך שאולי לא תמיד נראה לעין אבל הוא בהחלט קיים.

ברור אם כן כי אם לא נקפיד על ניקיון עקבי וקבוע של השטיח, הרי שמהר מאוד הוא יהפוך להיות מוזנח, מלוכלך ולגמרי לא נעים לעין.

שטיח היגייני ומתאים לילדים

ילדים קטנים נהנים מאוד לשחק על שטיח. השטיח הוא הרבה יותר מזמין, נעים, מרופד ונוח ביחס לרצפת האבן הקרה. עבור תינוקות רכים שזוחלים, ברור כי השטיח יהיה נוח הרבה יותר. אך כאן הדבר יחייב אותנו עוד הרבה יותר. אנחנו לא יכולים לאפשר לילדים רכים לעשות שימוש בשטיח שהוא אינו נקי במאה אחוז. אם אכן אנחנו רוצים לאפשר לילדים ליהנות מהשטיח, עלינו לשים דגש מיוחד על ניקוי תדיר שלו בלי זיופים.

וכפי שכבר ציינו, לא תמיד הלכלוך הינו גלוי לעין. במיוחד אם מדובר בשטיח שהוא בצבעים כהים וכמעט לא נראה עליו דבר. הרי שלא פעם השטיח התמים שנראה אולי נקי לגמרי, טומן בחובו מרבצים של חיידקים והרבה פסולת שאם היינו רואים אותו לא היינו משאירים את השטיח כך בבית. בוודא ובוודאי שלא היינו מאפשרים לתינוקות וילדים לרבוץ ולשכב עליו.

[list-posts-basic]

מנקים את השטיח לכבוד החג

עד כה דברנו על ניקיון קבוע ועקבי של השטיח לצורך שימוש יומיומי ורגיל לגמרי. אך כאשר מדובר לרגל חג אנחנו בהחלט נרצה לקבל את השטיח שלנו נקי כפי שנאה ויאה לכבוד חג שמגיע, ברמה גבוהה יותר מהניקוי הרגיל.

זה זמן שבו יש להשקיע עוד יותר ולחדש את פני השטיח על מנת שהבית כולו יקבל מראה חגיגי ומהודר.

בבית עם ילדים או לחילופין בית בו מגדלים בעלי חיים, הניקיון יהיה ממש בולט והתוצאות תהיינה מרשימות בהחלט. כי מה לעשות שטיח נוטה מאוד להתלכלך בשימוש של ילדים או בעלי חיים ולאחר הניקיון יהיה ההבדל ניכר ובולט לעין.

משקיעים בשטיח וקוצרים את הפירות

כל שטיח צריך תחזוקה. במיוחד שטיח הנמצא במרכז הבית והוא 'סובל' את כל בני הבית בדומייה. ברור שיש הבדלים בין ניקוי שטיח של חדר שינה לבין ניקוי שטיח מרכזי בסלון. אך עבור כל אחד מהם נדרשת מקצועיות וידע של מומחים. כאשר הם ייטלו לידיהם את המלאכה, השטיח בהחלט יחדש את פניו והבית ייראה נקי, נעים, מטופח ומזמין באופן מיוחד.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ