איך מנטרלים ריח של סיגריות מהספה
שתף
כל כמה זמן מנקים ספה

איך מנטרלים ריח של סיגריות מהספה

ינון יזדי
ינון יזדי

המצבים הכי פחות נעימים זה שמישהו מעשן אצלך בבית והריח נשאר גם הרבה אחרי. אז כמה את/ה שומר/ת זה לא מועיל ופעם אחת לעיתים מספיקה לכל השאר. מה עושים במצב שבו הריח מסרב להיפרד מהספה שלך? 

ניקוי ספות עלולה להיות מלאכה מורכבת וזה בעיקר תלוי בכמה פרמטרים שקשורים בין היתר גם לחומר הגלם עצמו. כמו כן האם מודבר בספה מבד או מעור ואיך מנקים את הספות כך שהבעיה לא תחמיר והספה תחזור למצבה הקודם? כל מה שאת/ה צריך במאמר שלפניך. 

איך מוציאים ריח רע מספה? 

זו יכולה להיות ספה מעור או ספה מבד שנותרה בדירה החדשה ששכרת ועד כמה שהיא מדהימה ומוסיפה לעיצוב הסלון מסתמן שהיא מריחה מריח חזק של סיגריות והורסת את כל החוויה של האירוח או אפילו הרביצה בסלון. 

מה תעש/ה במצב הזה? חשוב שלא להתייאש, יש בהחלט שירותים של ניקוי ספות המתאימות את עצמן גם לספת עור שלך וגם לספת הבד. אז מה את/ה בדיוק צריך? זקוק לשירות של ניקוי ספות מבד או ניקוי ספות עור? חשוב לציין כי יש הבדל עצום בין ניקוי ספות עור לבין ספה שהיא מבד אלא אם מדברים על ספה מעור הפוך שהרי אז הדרישות להליך ניקוי ספות בד תהיינה זהות גם לעור ההפוך שלך. 

נטרול ריחות רעים מהספה שלך באמצעות חומר דוחה ריחות רעים 

הפתרון הנפוץ בהליך של ניקוי ספות הוא לנסות ולחפש חומר מנדף ריחות ודוחה מראש ריח של סיגריות אבל האם זה מסייע לטווח הארוך? איך שמים את החומר ואיך מוודאים כי המעשה או הפעולה אותה אתה עושה נכונה? 

אולי כבר במעמד הזה ראוי להזמין את שירותיה של חברה שיודעת ומכירה את כל הבעיות הנפוצות שבגינן ספה חדשה או אפילו קיימת שאת/ה אוהב/ת במיוחד נפגמה בגלל ריחות רעים. זה ברור ביותר, אי אפשר להיכנס לחדר נקי, מעוצב להפליא ושריח סיגריות מנהל אותו ולכן כן רצוי לערב בעלי מקצוע שיידעו איך להשתמש בריח דוחה הריחות ואף ללמד אותך כיצד להימנע מריחות של סיגריות בסלון/ מערכת הישיבה. 

בסיכום, אפשר לפתור בעיה של הוצאת ריחות סיגריות מהספה שלך, למעשה יש חומרים מדהימים שאפשר לנקות באמצעותם את הספה ואף לשמור על תחזוקה שוטפת באמצעותם. בגדול, כל מה שצריך זה להמשיך ולרכוש את החומר המיוחד שיש לרסס נקודתית על המקום שמריח ריח חזק של סיגריות ולטווח הארוך זה בהחלט יכול להועיל.

מחפש/ת חומר ריסוס טוב שיהיה ניתן לרסס נקודתית ולטפל בבעיה? לטווח הארוך זו בהחלט הולכת להיות הפתעה משמעותית וחסכון של לא מעט כסף ומאמץ. 

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ