חשיבות ניקוי יסודי של ספות בד
שתף

חשיבות ניקוי יסודי של ספות בד

calendar 28 יולי 2020

מערכות ישיבה שנמצאות בבית בעסק במרחב הציבורי או בכול מקום אחר, מטרתן לאפשר ישיבה נוחה במרחב, בילוי או מנוחה עם החברים ובני משפחה, בעוד שבחירת ספות וכורסאות מעוצבות משדרגות את החלל במידה רבה ומספקות יופי ויוקרה לעיצוב.

מי שרוצה לשמור על הספות והכורסאות מכתמים: מוצא כי קשה לעשות זאת בעיקר במרחבים שיש בהם ילדים, בעלי חיים או תנועה ופעילות רבה. בכך נוצרים כתמים מסוגים שונים על הריפוד כמו גם אבק, חיידקים, שומן ושאר חומרים שנספגים אל תוך הריפוד וגורמים לספות להראות רע.

אז למה חשוב לנקות את הספות?

מלבד הטעמים האסתטיים של המרחב, חשוב לדעת כי ניקוי ספות מקצועי חשוב במיוחד עבור מי שרוצה לחטא את הריהוט, לנקות אותו מלכלוכים כתמים ושומנים ולאפשר מרחב בריא נקי ואסתטי יותר. מלבד זאת, הבדים סופגים זיעה, שומן ולכלוכים שהגיעו מבחוץ כמו גם שאר חומרים מזיקים, לכן חשוב עבור הבריאות של הסביבה: לבצע ניקיון מקצועי שאינו פוגע בבד.

איך אפשר לנקות ספה מבד

מערכות ישיבה עשויות מבדים שונים כמו כותנה, קנבס, בד פשתן, בד סינתטי, בד אימפלה, בד משי, בד קטיפה ועוד: נוטות לצבור  כתמים שנראים לעין שקשה לנקות.  במקרים כאלה חשוב לדעת איך לנקות ספה מבד. כדי לבצע ניקוי עצמאי ללא אנשי מקצוע מומלץ לספוג את הכתם במידה ואתם שמים לב שהוא נוצר.

את הספיגה מבצעים עם מטלית לחה שטבלתם בחומר ניקוי רהיטים או בחומר ניקוי מדולל במים. בצעו ספיגה בתנועות קצרות על גבי הכתם ולא בתנועות מריחה ושפשוף (מה שיגרום לכתם להתפשט). לאחר מכן הזיזו את הרהיט שאתם מנקים אל מקום מאוורר על מנת לבצע ייבוש טבעי.

אם יש לכם מטליות להסרת כתמים השתמשו בהן באופן נקודתי על האזור המוכתם. בין היתר מומלץ בכל שנה לבצע חיטוי וניקוי רהיטים ע"י המקצוענים. במידה ואתם רוצים לחסוך עלויות השתמשו במכונת חיטוי לרהיטים ובחומרים ניקוי ייעודיים.

[list-posts-basic]

למה כדאי לבחור מומחים בניקיון, גם אם התקציב נמוך?

מי שיש לו ספה מבד חשוב שידע כי הבד נוטה לצבור המון לכלוך וחיידקים. ספות כאלה נוטות (בניגוד לספות עור) לצבור אבק, שומנים, חיידקים, זיעה ושאר חומרים שאנחנו חייבים לחטא. בחירת חברת ניקיון מקצועית תאפשר לכם הסרת כתמים עם תוצאות מדהימות תוך קבלת מראה חדש של מערכות הישיבה.

חברות מקצועיות משתמשות בחומרים אורגניים ומכונות ייבוש וחיטוי שמספקות תוצאות מעולות עם 100 אחוז הסרה של כתמים. בכך מטהרים את הבד, מנקים אבק באופן יסודי ומסירים עובש.

אם יש לכם מערכת ישיבה יקרה שאתם אוהבים – תוכלו לשמור עליה באמצעות ניקיון יסודי ובכך לאפשר לה אורח חיים ארוך יותר תוך שמירה על עיצוב ונוחות שאתם אוהבים.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ