ניקוי סלון עור – לא מה שחשבתם
שתף

ניקוי סלון עור – לא מה שחשבתם

calendar 28 יולי 2020

סלון עור מתאים למרחבים מודרניים, ביתיים, כפריים ומעוצבים בכל סגנון – החל מסגנון התעשייתי עד הסגנון האקלקטי. מרקם העור החלק והמלטף כמו גם הבוהק, המבריק, והיוקרתי – מוביל ליותר ויותר אנשים שבוחרים סלון עשוי מחומר זה.

ובכל זאת גם בספות וכורסאות עשויות מהחומר הטבעי הזה יש לטפל, בעוד שמידי פעם בפעם יש לחדש את הריפוד ולנקות אותו באופן יסודי. אז כיצד מנקים סלון עור ואיך בוחרים חברת ניקיון מקצועית ויעילה? הכל בהמשך.

ספות עשויות עור צריכות לעבור תהליך של ניקוי מידי שנה או שנתיים בעוד שסלון כזה למרות המראה הנקי שלו – סופח אליו חיידקים, כתמים, לכלוכים וכולי. לכן דרוש ניקיון מקצועי מחברות שמבצעות ניקוי סלון עור באופן נכון ויעיל שאינו פוגע בריפוד.

ניקוי סלון עור מתבצע באמצעות חומרים מיוחדים כמו חומרי חיטוי ייעודיים אותם מזריקים אל תוך הספות. לאחר מכן נעשה ניקוי כללי של הריפוד תוך הברקתו באמצעות שמנים וחומרים מיוחדים. בין היתר נעשות פעולות על ידי המומחים שלא כוללות פגיעה במרקם של הספה, מה שחשוב מאד בעת ניקוי ספות עור.

[list-posts-basic]

מה אסור לעשות כשמנקים סלון מעור?

מי שחשב שניקוי כורסאות וספות באמצעות סקוטש' ברייט מהול באבקת כביסה או חומר כלים – זה דבר מעולה – טועה ועושה נזק למרקם של הריפוד. ניקיון באמצעות מטליות גסות וחומרים שאינם מתאימים: אינו רלוונטי ואף מגדיל את הנזק שנגרם לספה. הנזק קורה כשהסקוט ברייט משאיר שריטות על הריפוד – מה שאנחנו ממש לא רוצים שיקרה.

לעומת זאת, פעולות נכונות המתבצעות על ידי המומחים אינן שורטות את הריפוד ומספקות תוצאות מעולות כמו  מערכת ישיבה מחודשת ונקייה שאין בה חיידקים או לכלוכים קשים.

מי שחומל על בעלי החיים או על חשבון הבנק שלו ובחר ספות דמוית עור:  יכול לבצע גם כן ניקיון מקצועי באמצעות המומחים.

תהליך כזה דומה לזה של העור האמיתי וגם הוא קורה בכמה שלבים:

 • המומחים של החברה מגיעים לבית ובוחנים את הספות תוך אבחון הכתמים.
 • לאחר מכן מספקים המומחים מידע ללקוחות בנוגע לאחוזי הצלחה בהסרת הכתמים, השומן האבק והחיידקים.
 • במידה והלקוח מעוניין בשירות, הספות נלקחות אל המפעל שבו מבצעים את הניקוי.
 • בזמן הניקוי נעשית יניקה של לכלוכים שומן ואבק, תוך הסרת כתמים באמצעות חומרים ייעודים.
 •  לבסוף מבריקים את הספה באמצעות שמנים מיוחדים ומחזירים אותה עד לבית הלקוח מבריקה, נקיה ומחוטאת.

בחרו חברת ניקיון מקצועית שיכולה לספק לכם מגוון שירותים ושימו לב כי היא מומלצת אמינה ויעילה. בכך הסלון שלכם יראה חדש נקי ומבריק. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אלי
  וואטסאפ