טעויות נפוצות שאנשים עושים בעת ניקוי ספות עור
שתף
הסרת מדבקות מהספה

טעויות נפוצות שאנשים עושים בעת ניקוי ספות עור

calendar 11 יולי 2021

אם תשאלו את רוב האנשים הם יספרו לכם על החלום הגדול ביותר שכבר הגשימו וזו ספת עור מושלמת! אז הם השקיעו בריהוט ומערכות ישיבה, עברו להן שנים ומשהו השתנה, האם ייתכן שספת העור התבלתה והיא "לוקחת" מהמראה המושלם של הסלון? 

במקרה הזה, רבים וטובים מנסים לתחזק לבדם את הספה ויוצרים נזק גדול שבסופו של דבר מאלץ אותם לצאת ולבחור בעל כורכם ובהפתעה גמורה מערכת ישיבה חדשה שעולה לא מעט. 

נשמע לכם מוכר? רוצים שזה לא יקרה לכם? במאמר זה נדבר על כמה טעויות נפוצות שאתם וודאי מכירים על אודות ניקוי ספות מעור ואיך להימנע מכך ולעשות זאת נכון. 

אף פעם אל תנקו מוצר בלי להכיר ממה הוא עשוי 

זו יכולה להיות משימת ניקוי ספות בד או ניקוי ספות עור, המשותף הוא שאם כבר החלטתם לנקות חובה עליכם להכיר את החומרים מהם עשויה מערכת הישיבה. לכן, אם החלטתם לנקות לבד רצוי מאוד להבין למה אתם נכנסים. 

מנסים לבצע ניקוי ספות עור לבד? הספה שלכם דהויה וכבר לא משדרת יוקרה? הטעות הגדולה היא לא להכיר את החומרים הייעודיים לניקיון והתוצאה החמרת המצב, ספה דהויה שבסופו של דבר עלולה לגרום לכיעור הנראות של לב הבית דבר שאתם לא צריכים באמת. 

רוצים לחסוך מעצמכם את המצב אליו נקלעתם? אין לכם כרגע יכולות להוצאות מיותרות כמו רכישת מערכת ישיבה חדשה מעור? בשלב הזה המלצתנו היא להבין את העור עצמו, להבין שכשמדברים על ניקוי ספות עור קודם כול מדברים על נקבוביות שמכילות את הלכלוך שלא תמיד רואים וגם אם רוצים לנקות חשוב לעשות זאת בלי לפגוע בברק הקיים. 

לכן, במעמד הניקיון יש להביא בחשבון לא רק את סוג העור אלא גם את צבעו ולעיתים גם את גילו. יש לכם פינת אירוח יקרה ומדהימה אבל רבת שנים? אולי כדאי להיוועץ עם חברת ניקוי ספות שתסייע לכם לשמור על הקיים בלי לקבל תוצאה בלויה או הרסנית. 

יכול לעניין אתכם גם:

כשהזול הופך יקר – זה מה שקורה שלא באמת מכירים את חומרי הניקוי 

אחת הטעויות הנפוצות קשורה בניקוי ללא הכרת חומרי הניקוי, טעות זו נפוצה לא רק בהליך של ניקוי ספות עור אלא בכל דבר אחר. אנשים ניגשים, בוחרים חומר ניקוי שאינו מתאים והתוצאה בלתי הפיכה. 

רוצים שזה לא יקרה? מראש אולי כדאי להימנע מחומרים זולים כמו כלור או כל חומר אחר חזק שיכול באמצעות שפשוף אחד לגרום לנזק גדול יותר לרבות דהיית העור. 

תוהים מה הדרך הטובה ביותר? הכי פשוט זה לשאוב את הספה לפני כן ולסלק מהנקבוביות את כל נגעי הלכלוך ומיד לאחר מכן בעדינות רבה לקחת מטלית עם תחליב מתאים לניקוי עור ובניקוי עדין לנסות ולהשיב את המראה הבוהק שאבד. 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ