ניקיון משרדים

  • התאמה לגודל המשרד
  • התאמות ברמה יומית לדרישות מיוחדות
  • שימוש בחומרים מתקדמים ומיוחדים
  • הגעה מהירה למשרדי הלקוח, שירות מהיום להיום

ניקיון משרדים

לשירותי ניקוי משרדים ישנה חשיבות עליונה לאישיות המותג של החברה, והן תפיסת הלקוח. יש לו גם תפקיד מרכזי למען בריאות העובדים ורווחתם והוא יכול להשפיע ישירות על התפוקה באמצעות מניעת היעדרויות מהעבודה.

מאזור הקבלה, המשרדים, חדרי הישיבות, חדרי הרחצה ועד למטבחים אנו נתאים את ניקיון המשרדים שלכם לדרישות המדויקות שלכם כולל תדירות, רמת ניקיון וזמנים.

הגדלת התפוקה כגורם משפיע בניקיון המשרד

משרדים נקיים משפרים את התפוקה

בסביבת עבודה נקייה יש פחות סיכוי להסחות דעת בעקבות עומס של חפצים שונים. רמה גבוהה של ריכוז בהחלט מובילה לעבודה יעילה ומשופרת יותר. יתרון מרכזי ובולט של ניקוי משרדים מקצועי הינו חיסכון לעובדים שלכם ולכם זמן רב בחיפוש מסמכים בסביבת עבודה מבולגנת.

במשרדים נקיים ומסודרים יותר ניתן לעקוב אחר ניירת בקלות ובמהירות.

ניקוי סביבת העבודה השולחנית במשרד

יתרון משמעותי נוסף הינו הקלה על הלחץ, שולחן עמוס יכול לגרום לניסיון להתמקד ביותר מדי דברים בבת אחת, מה שמעלה את סף הלחץ. עליכם לדעת כי סדר וניקיון במשרד מוביל באופן ישיר או עקיף לרווחיות לטווח הארוך, כיוון שהעובדים בסביבת עבודה נקייה ומסודרת מתפקדים טוב יותר.

אם אתם רוצים שההשקעה שלכם בשירות ניקיון משרדים תשיג את כל היתרונות האלה, עליכם לבחור את ספק הניקיון הנכון.

ניקיון משרדים עם דגש על איכות

הצוות שלנו ידע לשלב את תקציב הניקיון שלכם ולהתאים את הצרכים שלכם בצורה שתאפשר לכם לקבל מקסימום עבור הכסף שלכם.

ניקוי משרדים וחיטוי בזמן הקורונה

דווקא בתקופת הקורונה ואיום של החיידקים ברור לכל בעל משרד שחיטוי וניקוי המשרד חיוני לשמירה על בריאות העובדים.

מאסטר קלין רכשה ציוד מתקדם לחיטוי המשרד בתהליך נקוי כאשר אנחנו מאפשרים להזמין את שירותי החיטוי ללא שירותי ניקיון משרדים.

על הצוות

צוות ניקוי המשרדים המקצועי שלנו בחברת מאסטר קלין נבדק, הוכשר ונתמך על ידי צוות הניהול המנוסה שלנו, ישמחו לעזור לכם ולקחת ממכם את את הטרחה של ניקוי המשרד. הניקוי שלנו מאפשר לעובדים שלכם לעבוד בסביבת עבודה בריאה ובטוחה, ולהתרכז בעבודתם.

לקוחות מרוצים

לקוחות חברת מאסטר קלין נהנים מחברה מקצועית עם מאפייני שירותי ניקיון משרדים טובים, בעלי ניסיון עם לקוחות מסחריים והבנת המשמעויות לכך. החברה מספקת את שירותי הניקיון בעקביות ועמידה בזמנים. בנוסף לכך, החברה מספקת ללקוחותיה את האפשרות להתאים את תוכנית הניקוי לפי הצרכים הספציפיים של הלקוח.

התחייבות לניקיון

אנחנו במאסטר קלין מתחייבים ל- 100% ניקיון, לא נקי – לא תשלמו! אנחנו עושים שימוש בחומרים אורגניים בלבד, לשמירה על איכות הסביבה ועל בריאות העובדים שלכם ושלנו.

אנחנו בחברה מבינים את המשמעות שיש למשרד נקי, אנחנו שמים דגש על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, ועל איכות הניקיון הגבוה ביותר.

ניקוי משרדים מחיר

תמיד חשוב לקחת בחשבון את שיקולי התקציב שלכם, כשמדובר בשירותי ניקיון או בכל שירות מכל סוג שהוא עבור העסק שלך. אנחנו בטוחים שאתם רוצים לבחור חברת ניקיון אשר מתאימה לתקציב שהגדרתם, אבל לא בהכרח לבחור באפשרות שהיא זולה, אך לא מספקת את השירות הטוב ביותר.

חברת מאסטר קלין מעניקה לכם תמורה טובה עבור הכסף שלך. שירותי הניקוי שלנו מאפשרים לבעלי עסקים רבים לחסוך כסף רב על החלפת ריהוט באמצעות שמירה על הריהוט המשרדי והארכת ימיו.

ניקוי משרדים הינו שירות יעיל ורווחי עבור עסקים. לפרטים נוספים ותיאום ניקיון במשרד שלכם חייגו עכשיו למומחים של מאסטר קלין במספר הטלפון 1700-501-581, ונשמח לנקות את המשרד שלכם בכל עת.

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ